Хочу поцікавитись. Якщо сімʼя з 2х дорослих та 3х дітей. Приїде в Німеччину. Можливо получити статус біженця чи вже ні. В мене там мати, брат з сімʼєю , бабуся.
Дружная семейка• 09 апреля 2025
Ответ дляТану на сонці
У нас бухгалтер всех на уши подняла, что вот в мае снимают военное положение, начнутся проверки, а вы все свои участки в порядок не привели. Короче, мы охренели от ее веры в успех 🤦♀️
В мае какого года?
Забрызжу ядом• 09 апреля 2025
Ответ дляДружная семейка
Трамп уже закончил за 24 часа.
Второй шанс - сто дней
Бла бла бла• 09 апреля 2025
Ответ дляТану на сонці
Ну перевірки вже відновили і зняття військового стану тут ні до чого, нещодавно колега писала, що прийшли перевіряти ФОП за шість років.
Мама Никитки-2• 10 апреля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
9 травня в трампа 100 днів, а йому треба якісь досягнення показати
28 квітня.
Де ви такі альтернативні беретесь?
Сегодня не целуюсь• 10 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
28 квітня.
Де ви такі альтернативні беретесь?
Тутайкаво і беремся
А шо?