Посадив 18 днів тому. Вже тиждень як взагалі не змінилась. така як на фото. Це нормально ?
Ответ дляlyly67
Не виросте . Я пару років тому теж чекала дуже довго , виростало маленьке і все . Пару разів ще сіяла , було тепло і достатньо сонечка . Це мікро зелень , вона така і залишиться . Доречі вона вважаеться кориснішою .
на упаковці пише, що має вирости до 15-20 см.. а тут є тільки 5..
Ответ дляlyly67
У мене теж так було написано , але виросло що виросло .
ясно, дякую!