Кумедний ґудзик• 10 апреля 2025

Поясніть мені, за що саме покупець оплачує комісію?

Чи є такий закон? Я оплачую послуги нотаріуса, і це від 150-200 у.о
Я оплачую внесок у ПФ.
За що я плачу ріелтору? Що він мені покпзав квартиру, але я сама шукаю, я ж його не наймала. Одна мені жалілась, що тратиться на рекламу. Просто накіпіло, реально 5% за що? Оголошень від власників ну дуже мало.
Бавовна• 10 апреля 2025
Ви дуже дивна, не платіть.
Сладко-соленая• 10 апреля 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ми так само купляли квартиру 6 років тому. Ріелтор сам все перевіряв. Чи немає боргів по комуналці, чи немає арештів, прописки, всі ці довідки нам були показані. Сказав, що з власником самі домовляєтесь хто що мені платить. Ми заплатили 20%, власник 80.
Тут зрозуміло за що гроші ріелтору, він все підготував і навіть до нотаріуса нам не довелось їхати, він був в їхньому ж офісі . А зараз не так?
Это вам попался просто такой риелтор. Обычно так работают те, которые работают риелтором с 90-х, начало 2000-х. Еще, как вариант, квартира не была внесена в ррестры, т.к. право собственности на нее было оформлено до 01.01.2013 года. Такие квартиры вносятся только при подальшем оформлении после 01.01.2013 или по желанию Про комиссию- это уже собственная адаптация под текущие условия жесткой конкуренции на этом рынке. Знаю таких, которые уже закладывают свой % в стоимость квартиры - т.е. квартира стоит 65 тыс, из них 5 тыс это сумма комиссии и потенциальный торг.На самом деле риелтор юридически ни за что не отвечает ни сейчас, ни тогда, когда вы покупали. Если риелтор подписывает с вами как ФОП договор, то там будет написаны какие-тотконсалтинговые услуги. Отвечает сейчас и 6 лет назад только нотариус. Имеено нотариус через эл.реестры получает витяги по обьекту. Документы по комуналке приносит продавец. За доверенности на продажу квартиры нотариус проверяет, что она такая просто есть.
Вимагаю спілкування• 10 апреля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
у меня был случай: сама нашла квартиру на сайте, оказалось продажей риэлтор занимается, риэлтор оказался такой тугой.... сходила с ним на просмотр, сказала не подходит. А потом через ОСББ этого дома нашла телефон хозяйки. К стати квартира оказалась в аресте и риэлтор об этом ни сном ни духом. зато заключил эксклюзивный договор!!! Но у меня был свой хороший нотариус! Завтра ехать уже сделку оформлять, отвезли документы на проверку, а квартира то в аресте оказывается!!! Там история долгая, поделить ту квартиру жена с любовницей не могли, отсюда и арест. Пришлось подождать, пока они разберуться и поделяься между собой и снимется арест. Квартиру мы таки купили без риэлтора и через несколько месяцев. Но продавцу пришлось какую то сумму риэлтору платить за расторжение договора (так в договоре было прописано). Вот так вот: и не делал ничего тот риэлтор и денег заработал
почему не делал? у него ж договор и обязанности были прописаны?
Сама купляю квіти• 10 апреля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Тоді це питання треба задати власникк, цікаво що він відповість.
У будь-якому випадку власник отримає ту ціну, на яку розраховує. Просто система така, що спочатку власник виставляє свою ціну, а потім різні ріелтори набігають і продають зі своїм %. У більшості випадків власник їх не наймає.
Вимагаю спілкування• 10 апреля 2025
якщо вас цікавить,за що 5%, попросіть договір і прочитаєте. що ви хочете від нас?
Сама купляю квіти• 10 апреля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
1% оголошеннь від власників. Я і продавала і сдавала житло. Оголошення виставляла сама. Звісно, що ріелтори копіювали, але зі мною на пряму зв´язувались
От вони звʼязалися і кажуть, що виставлять оголошення і запропонують своїм клієнтам, ви ж не знизите ціну через це. Я казала, як хочете, мені потрібна така то сума, нижче неї не продам. Моє оголошення також було у доступі, але по ньому відгукнулася лише одна людина, і не купила. Телефонували ріелтори зі своїми клієнтами, вони приходили разом, для мене вони були одним цілим, де і як вони їх шукали, я не знаю. Було трохи дивно, що люди самі не знайшли моє оголошення, де ціна без накрутки.
Вкуси мене• 10 апреля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Чесно хочется лаятись, просто поїхати на перегляд і запитати у власника і ріелтора, за що ця комісія, нехай мені пояснять, за що я плачу. Можливо мене попросять покинути квартиру, але я просто хочу щоб мені відповіли, чітко.ось такі послуги я вам надаю, а ви оплачуєте
Я б вам нічого не продала.
Для того і є ріелтори, щоб відгородити одну сторону процесу купівлі - продажі від іншої, неадекватної
Язвочка• 10 апреля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Когда продавали свое жилье, оплачивали услуги риэлтора вы?
Сама купляю квіти• 10 апреля 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я так розумію, що гроші ж і нотаріусу треба заплатити, то виходить ріелтор не все собі забирає, а частина йде нотаріусу
А тут сюрприз) виявляється, нотаріуси також платять % ріелтору за приведеного клієнта.
У мене так було, коли купувала квартиру, ріелтор запропонувала свого нотаріуса, але я мала свого, після угоди ріелтор звернулася до нотаріуса за своїм відкатом, але ці гроші повернулися мені, тому що нотаріус моя знайома.
Секретница• 10 апреля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Не едьте там где есть риелтор
Секретница• 10 апреля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Буду шукать іншу, але цікаво що вони скажуть. Я оплачую , це означаю що мені нададуть послуги. Чкі це послуги, що мені двері відкрили
Автор вы не понимаете, что негадо ехать если есть риелтор
автор Кумедний ґудзик • 10 апреля 2025
Ответ дляЯзвочка
Покупатель позвонил на мое объявление сам
РокерША• 10 апреля 2025
Ответ дляДама с собачкой
Я не кажу, що це правильно. Просто так є. Можливо, на законодавчому рівні можна було б щось змінити, але на жаль(
На законодательном уровне когда-то пытались продавить продажу жилья только через риелтеров.
автор Кумедний ґудзик • 10 апреля 2025
Ответ дляВкуси мене
Я б вам нічого не продала.
О, виліз паразит
Вам телефонограмма• 10 апреля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Аналогично, мы, как покупатели, пришли на сделку, а квартира в двойном аресте, в общем по итогу пока они этот арест сняли, мы уже передумали и квартиру они так и не продали, сдают. Мы счастливы, потому что позарились на старый фонд, а купили отличный новострой на фундаменте, достроили и квартиры в этом доме подорожали в три раза.
Качка в тапцях• 10 апреля 2025
Ну не нравиться не платите. Ищите квартиру без риэлтора . Продавцу по сути пофиг сколько берет риэлтор. Мне моя риэлтор оформляла все документы и бумажки, закрывала договора с ком.ко паниями. Делала оценку. Даже квартиру без меня показывала. Ну то что за мой ’’ комфорт’’ оплатит покупатель мне все равно
Trye• 10 апреля 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Так само і у мене. Я дала оголошення на олх воно було у доступі. Ні люди приходили з релтором а потім бувало чекали біля парадного щоб домовитись, бо ну за шо тому ріелтору платити..... Одна жіночка навіть запропонувала мені по типу я Вам на 500 долларів дам більше за вашу ціну тільки давайте без отї прокладки між нами.....Фу . Послала її як подалі. В кінцевому результаті квартиру купили хлопець та дівчина знайшли на олх моє оголошення і ми спокійно все самі оформили без якихось там комісій, завдатків і іншої херні .
Trye• 10 апреля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Так вы продаёте? Или покупаете? Если продаёте о каком риэлторе речь?
Щас ухожу• 10 апреля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Так сделайте это.
r25-1• 10 апреля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Притому, що ріелтор мене не катає на машині, я сама приїхала на перегляд і сама уїхала. За які саме послуги я плачу? Реклама на олх 1500к у.о зараз?
тю...так вы можете сами найти владельца и купить на прямую.
Может риелтор приплатила соседу, что бы дал номер, может сидит с бабками под домом и выспрашивает кто продает.
Кукусикиииииии• 10 апреля 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
а что он делал? аж выставил обьявление на сайт? и еще показа еле добились. За что я должна заплатить еще и такую сумму?
r25-1• 10 апреля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Я розумію, оплатити ну 500 доларів, і все. Які 5%, а саме за що.
это как изготовление ключей= нужно раз в 5 лет, но дорого, ибо он сидит эти 5 лет ждет вас. Там затрат на 10грн, а делают за 50.
r25-1• 10 апреля 2025
Ответ дляАпофиозная
Рієлтори це зло
+- ибо есть случаи когда нет возможности тратить время и ездить показывать.
Без Баяна• 10 апреля 2025
Ответ дляВишня на торті
Абсолютно тоже, что и вам)
Дуже змістовна відповідь на запитання не до вас
Мальовнича даль• 10 апреля 2025
не оплачуйте пошліть на***

вона самі ці оголошення і крадуть у власників, здаю квартиру знаю що пишу
Дама с собачкой• 10 апреля 2025
Ответ дляРокерША
Я мала на увазі, що б послуги ріелтерські регулювалися законодавчо - за що відповідає ріелтор, хто платить комісію і яку.
А як взагалі відбувається передача комісії ріелтору? Нотаріус без оплати своїх послуг угоду не оформить, а як ріелтор свої комісійні забирає, якщо покупець його не наймав, договір не заключав
Дама с собачкой• 10 апреля 2025
Ответ дляМальовнича даль
не оплачуйте пошліть на***

Я так розумію, що вони не крадуть, а знаходять об´яви власників і домовляються що будуть приводити ´своїх клієнтів´, а потім уже виставляють квартиру від свого імені.
Гореотума• 10 апреля 2025
Ответ дляНаивная Хо
так его никто не нанимает
он сам без мыла лезет
Нанимает продавец, чтоб самому не париться с поиском покупателей. Но оплачивать это почему-то должен покупатель.
Мальовнича даль• 10 апреля 2025
Ответ дляДама с собачкой
крадуть, я виставляю оголошення а через пару днів вже моє оголошення але не з моїм телефоном, а ріелтора, то як це називається?
ИзЮмрудная• 10 апреля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
У мене так само було, вже сиділи у нотаріуса з продавцем і ріелтором, як виявилось, що квартира в арешті.