Кумедний ґудзик• 10 апреля в 07:48

Поясніть мені, за що саме покупець оплачує комісію?

Чи є такий закон? Я оплачую послуги нотаріуса, і це від 150-200 у.о
Я оплачую внесок у ПФ.
За що я плачу ріелтору? Що він мені покпзав квартиру, але я сама шукаю, я ж його не наймала. Одна мені жалілась, що тратиться на рекламу. Просто накіпіло, реально 5% за що? Оголошень від власників ну дуже мало.
Правильно_Валерчик• 10 апреля в 07:51
никто этого не знает
это как если бы покупая хлеб в магазине, промежуточно надо было еще платить курьеру... альо... я же сама пришла, сама выбрала и купила, сама дошла до кассы, но будь добр заплати курьеру еще сверху
автор Кумедний ґудзик • 10 апреля в 07:51
Притому, що ріелтор мене не катає на машині, я сама приїхала на перегляд і сама уїхала. За які саме послуги я плачу? Реклама на олх 1500к у.о зараз?
КоКоКоКоКоКо...• 10 апреля в 07:51
Полностью с вами согласна,кто его нанял,тот и должен платить.
Ответ дляПравильно_Валерчик
никто этого не знает
Дивне порівняння.
Правильно_Валерчик• 10 апреля в 07:52
Ответ дляКумедний ґудзик
Дивне порівняння.
может и странное, но суть остается та же
автор Кумедний ґудзик • 10 апреля в 07:52
Я розумію, оплатити ну 500 доларів, і все. Які 5%, а саме за що.
Наивная Хо• 10 апреля в 07:55
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
так его никто не нанимает
он сам без мыла лезет
автор Кумедний ґудзик • 10 апреля в 07:55
Чесно хочется лаятись, просто поїхати на перегляд і запитати у власника і ріелтора, за що ця комісія, нехай мені пояснять, за що я плачу. Можливо мене попросять покинути квартиру, але я просто хочу щоб мені відповіли, чітко.ось такі послуги я вам надаю, а ви оплачуєте
автор Кумедний ґудзик • 10 апреля в 07:56
Ответ дляНаивная Хо
так его никто не нанимает
он сам без мыла лезет
Ні, є дублі оголошень, а є де тільки від ріелтора, за проханням власника. Але власние не буде платити, от мене це цікавить, за що саме я буду платити
Апофиозная• 10 апреля в 07:58
Рієлтори це зло
Подтяжка• 10 апреля в 07:59
Ответ дляКумедний ґудзик
За власника.Так виходить.
автор Кумедний ґудзик • 10 апреля в 07:59
Ответ дляПравильно_Валерчик
Я державі оплачую 1%, а ріелтору 5%. Є різниця?
Апофиозная• 10 апреля в 07:59
Ответ дляКумедний ґудзик
За власника. Але ви ж договір з рієлтором не підписували ? То й не маєте платити
Власник - так
автор Кумедний ґудзик • 10 апреля в 08:00
Ответ дляПодтяжка
За власника.Так виходить.
Тоді це питання треба задати власникк, цікаво що він відповість.
Апофиозная• 10 апреля в 08:00
Ответ дляКумедний ґудзик
Ви не маєте платити рієлтору. Ви його не наймали
Нема договору на його послуги
Я бачу собі це так
Подтяжка• 10 апреля в 08:02
Витяг з пояснення..
Він каже, що таким чином обирає кращого, бо той, хто не хоче платити за послугу, поганий орендар» Давайте вже домовимося один раз та назавжди: Комісію в будь-якій сфері обслуговування оплачує замовник! Якщо квартиру здає власник, а комісію оплачує орендар, то ринок перевертається з ніг на голову.
автор Кумедний ґудзик • 10 апреля в 08:03
Ответ дляАпофиозная
Нема договору на його послуги
Я бачу собі це так
Ну скажуть, не хочете не платіть. Блін збираєшь ці гроші, і просто так віддати таку сумму. Як би було багато грошей, можливо комусь 1500 це копійки, а мені ні
КоКоКоКоКоКо...• 10 апреля в 08:03
Ответ дляКумедний ґудзик
За то,что продавцу так удобнее,кто завел этот обычай уже сто раз проклят.
Апофиозная• 10 апреля в 08:05
Ответ дляПодтяжка
Витяг з пояснення..
Тут продаж, а не оренда ..
Дама с собачкой• 10 апреля в 08:09
Ответ дляПодтяжка
Витяг з пояснення..
Бо в продажу і оренді зараз ринок власника. Можете знайти без ріелтора - будь ласка, хто вам завадить?!
Ужгород• 10 апреля в 08:10
Ответ дляАпофиозная
Тут продаж, а не оренда ..
Ті ж яйця
Я наймала ріелтора коли продавала свою квартиру і шукала нову. Мені допомагали з пошуком, допомагали з документами. Я оплатила «послуги рієлтора»

А як би мені сказали оплатити ріелтора продавця.. який мені тільки двері в квартиру відчинив, а потім зачинив.. я б, як і Автор, питала б «за що я повинна сплачувати?»
Апофиозная• 10 апреля в 08:11
Ответ дляУжгород
Ті ж яйця

Тут ключове - ви наймали
Так. Без питань
Автор - ні
автор Кумедний ґудзик • 10 апреля в 08:11
Ответ дляДама с собачкой
1% оголошеннь від власників. Я і продавала і сдавала житло. Оголошення виставляла сама. Звісно, що ріелтори копіювали, але зі мною на пряму зв´язувались
Ужгород• 10 апреля в 08:13
Ответ дляАпофиозная
Тут ключове - ви наймали
Так. Без питань
Автор - ні
То я і пишу - мені теж цікаво чого Автор чи ще хтось повинна сплачувати послуги «чужого» ріелтора? Мені тоді так і не пояснили. Зʼїхали «ну..як з власником домовитесь.. можете 50 на 50» :))
Дама с собачкой• 10 апреля в 08:14
Ответ дляКумедний ґудзик
Я не кажу, що це правильно. Просто так є. Можливо, на законодавчому рівні можна було б щось змінити, але на жаль(
автор Кумедний ґудзик • 10 апреля в 08:14
Дівчата, як провчити ріелтора? Домовитись на зустріч і не прийти? Потім ще подружку попросити і хай їде знов, ще і час вибрати або дуже рано або пізно
Вишня на торті• 10 апреля в 08:15
Ответ дляКумедний ґудзик
Что вам пора искать другую квартиру)

Вообще непонятно, если вы знали условия изначально, то зачем на них шли? Чего не искали квартиру без риелтора?
Пупуговка• 10 апреля в 08:17
Ответ дляКумедний ґудзик
Автор, я платила 5к. А куда от них деться? Очень сомнительная польза от них. Но я просто сразу считала стоимость квартиры с этими %.
Кукусикиииииии• 10 апреля в 08:17
у меня был случай: сама нашла квартиру на сайте, оказалось продажей риэлтор занимается, риэлтор оказался такой тугой.... сходила с ним на просмотр, сказала не подходит. А потом через ОСББ этого дома нашла телефон хозяйки. К стати квартира оказалась в аресте и риэлтор об этом ни сном ни духом. зато заключил эксклюзивный договор!!! Но у меня был свой хороший нотариус! Завтра ехать уже сделку оформлять, отвезли документы на проверку, а квартира то в аресте оказывается!!! Там история долгая, поделить ту квартиру жена с любовницей не могли, отсюда и арест. Пришлось подождать, пока они разберуться и поделяься между собой и снимется арест. Квартиру мы таки купили без риэлтора и через несколько месяцев. Но продавцу пришлось какую то сумму риэлтору платить за расторжение договора (так в договоре было прописано). Вот так вот: и не делал ничего тот риэлтор и денег заработал
автор Кумедний ґудзик • 10 апреля в 08:17
Ответ дляВишня на торті
Что вам пора искать другую квартиру)

Буду шукать іншу, але цікаво що вони скажуть. Я оплачую , це означаю що мені нададуть послуги. Чкі це послуги, що мені двері відкрили