Зоя Жорівна• 10 апреля 2025

Кто будет выпекать паски ,по какому рецепту будете выпекать?

Вумна вутка• 10 апреля 2025
Я печу по say7 з шафраном. Пвд мою духовку чудово, тголовнене перетримать
ksyuha831• 10 апреля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Дякую

optima4@ukr.net
Скинула, тільки уточнення, випікайте на кефірі, не бійтеся, вже перевірено, вони тоді будуть більш вологі, на молоці будуть сухіші.
автор Зоя Жорівна • 10 апреля 2025
Ответ дляksyuha831
Дякую,одержала рецепт.
Снегопадка• 10 апреля 2025
З старої книги Галицька кухня.
КартаБезКомиссий• 10 апреля 2025
Ответ дляЧукИГеки
Дарим Цвек
всюду вижу этот рецепт, есть сомнения по поводу сахара, не мало ли?
КартаБезКомиссий• 10 апреля 2025
Ответ дляMaryKa
У Тарасенко на канале https://youtu.be/xTo5gXTGWew?si=oIfhUaNhEe09NsjU
Пекла в прошлом году, в этом повторю, это именно такая, какую вы хотите
ссылка не прикрепилась
MaryKa• 10 апреля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
ссылка не прикрепилась
В поиске «тарасенко паска на вершках» забейте
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 10 апреля 2025
Знаю по якому не буду. Не буду випікати потрейепту Дарії Цвек, вона мені не дуже здобна і не дуже солодка. Не бУду випікати по рецепту Александрійського тіста, бо швидко черствіє. Раніше пекла папошник(де заварна основа, якщо не полінюсь , спечу. А якщо полінюсь, то спечу смачні сирні кекси, пів порції по рецепту з Балаклеї
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 10 апреля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Мало! Я виважувала чітко по пропорціям, рецепт брала з її книжки, безпомилково. Мало цукру
ТебеОноНадось• 10 апреля 2025
Пекла пару раз в житті самостійно, по рецепту Клопотенка з апельсиновою цедрою, дуже просто і смачно
Гитта Ягг• 10 апреля 2025
Если буду то по своему. Типа паннетоне делаю. Но не могу определиться буду или нет. Духовка тут отличная, но не уверена в своих силах и необходимости. Все таки пока склоняюсь к покупному панеттоне.
МамаЯсика• 10 апреля 2025
Думаю одну куплю в Рошені, ще одну в Сільпо, та обов´язково по рецепту Клопотенко спечу - панатоне прикрашу глазур´ю. Дуже дуже смачно !!!!!
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 10 апреля 2025
Ответ дляГитта Ягг
Ще ж і продукти докупити..я раніше планувала все завчасно. Після релокації інший режим життя
ТигрЛьвович• 10 апреля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Тоже хочу такую паску.
Теж довго шукала рецепт важкуватої трошки вологої паски, пробувала різні рецепти.
Знайшла, печу вже років 7 пр цьому рецепту.

1600 гр муки
33 гр свіжих дріжджів (або 11 сухих)
300 мл молока
900 гр кисломолочного сиру (бажано жирного)
500 гр цукру (не дуже солодко, можна більше)
6 яєць+6 жовтків
200 гр масла (кімнатної температури)
1 ч.л солі
Ваніль за смаком
Апельсинова цедра за смаком
Куркума (дає жовтий колір) за смаком.
500 гр родзинок, цукатів, кураги тощо.

Порція велика, 12 пасок середнього розміру, тож сміливо можна половинити.

Опара: дріжджі, тепле молоко, 2 ст.л цукру, 5-6 ст.л муки. В тепле місце до збільшення в 3 рази.
Яйця+цукор+ваніль+куркума+сіль взбити, додати кисломолочний сир, взбити, додати масло та довести все до однорідності.
Додати опару, розмішати.
Додати всю муку частинами.
Замісити м´яке трішки липкувате тісто.
Покласти тісто в великий пакет, зав´язати, і в холодильник на 12 годин. Дуже зручно на ніч.
Через 12 годин тісто дістати, дати зігрітись 1-1.5 години.
Додати зарані замочені в ромі або апельсиновому соці сухофрукти, апельсинову цедру (за бажанням), добряче вимісити, розкласти по формам (на 1/3), дати підійти.
Випікати при 170 до готовності.

Виходять важкуваті, слоїсті, довго не черствіють, сир не відчувається взагалі, просто дає текстуру та плотність.
автор Зоя Жорівна • 10 апреля 2025
Ответ дляТигрЛьвович

1600 гр муки
33 гр свіжих дріжджів (або 11 сухих)
300 мл молока
6 яєць+6 жовтків
200 гр масла (кімнатної температури)
1 ч.л солі
Ваніль за смаком
Апельсинова цедра за смаком
Куркума (дає жовтий колір) за смаком.
500 гр родзинок, цукатів, кураги тощо.

Додати опару, розмішати.
Додати всю муку частинами.
Замісити м´яке трішки липкувате тісто.
Випікати при 170 до готовності.

Дякую !
А як тісто підходить із сиром?Мабуть повільно?
ТигрЛьвович• 10 апреля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Дякую !
Добре підходить.
За ніч в холодильнику збільшується раза в 3-4.
Тож обов´язково великий пакет і багато місця в холодильнику.
Спробуйте на 1/3 порції спекти так би мовити для затесту)
Реально смачні паски з найлінивішим рецептом.
Мerida• 10 апреля 2025
я еще рецепт не выбрала, но хочу сильно пропитать после выпечки.
а еще, чтоб мягче тесто было, всегда после того как достану с духовки, накрываю мокрой марлей на минут 5.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 10 апреля 2025
Ответ дляМerida
Я просто рушником, і паску на бік, ще, перевернути пару разів, щоб не залежала бік, щоб повільно-повільно вистигала
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 10 апреля 2025
Ось кому сирний кекс схочеться спекти. Тут велика порція, то діліть . Рецепт з Балаклії що на Харківщині
ПироженкА• 10 апреля 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
Я буду печь по рецепту родственников моего мужа. Рецепт оооочень старый, ещё при царском режиме был. Пеку уже больше 10 лет, паски получаются ’гливкенькі’, сочные и тяжёлые. Все, кто пробовал, все в восторге. Я с тестом не дружу, но с этим дружу)))
Рецепт в студію будь ласка
Забула що?• 10 апреля 2025
Ответ дляАгатаХристя
А мені не сподобалась. Вірніше, смак не поганий, але те, що вона кришиться на другий день, то вже зашквар. Всі показують одразу після випічки, ой дивіться, еластична. Ага, поки тепла)
Это вы не домесили тесто. Крошится ибо мало глютена. Краффины на этому рецепту именно тянутся, а не крошатся. Но, первый раз у меня тоже сильно крошилось, потом подруга повар рассказала в чем дело. Александрийское надо долго долго вымешивать и отстаивать для нужного количества глютена. Я купила тестомес и все прекрасно))))
АгатаХристя• 10 апреля 2025
Ответ дляЗабула що?
Щоб ви не сумнівались в моїй, хм, компетентності в роботі з тістом, я Вам покажу хліб на дріжжах, по моєму рецепту)). Глютен, глютенове вікно, автоліз, ламінація, правильна температура і час замішування, все це мені відоме)
Забула що?• 10 апреля 2025
Ответ дляАгатаХристя
Тогда вы должны знать принцип работы со здобой и понимать ошибки, которые вы допустили. Здоба - отдельна тема для хлебоделов. Прекрасный хлебушек у вас получился. Я такой же пеку на закваске.
АгатаХристя• 10 апреля 2025
Ответ дляЗабула що?
Та не було в мене помилок. Мабуть, мені просто не зайшла та паска, бо можу спекти кращу. Смак, то ж індивідуально. Я якраз більше по сдобі
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 10 апреля 2025
Ответ дляАгатаХристя
І мені Ізі Кук зовсім не то.
Вся в кредитах• 10 апреля 2025
https://www.instagram.com/reel/DH8qM-0t_jN/?igsh=c...
Чаюри• 10 апреля 2025
Ответ дляТигрЛьвович

1600 гр муки
33 гр свіжих дріжджів (або 11 сухих)
300 мл молока
6 яєць+6 жовтків
200 гр масла (кімнатної температури)
1 ч.л солі
Ваніль за смаком
Апельсинова цедра за смаком
Куркума (дає жовтий колір) за смаком.
500 гр родзинок, цукатів, кураги тощо.

Додати опару, розмішати.
Додати всю муку частинами.
Замісити м´яке трішки липкувате тісто.
Випікати при 170 до готовності.

Я минулого року пекла за приблизно таким, бомбічні паски вийшли. Цього року теж кілька пасок спечу за цим рецептом, кілька за швидким експрес, і кілька сирних на соді. І мені, якщо чесно, на соді найсмачніші, здобу не дуже люблю.
Ку-кусик• 10 апреля 2025
В кулиничах куплю
IQ 80• 10 апреля 2025
В том году пекла по рецепту Ярославского. То получились хорошие(как для 2го раза): легкие, сладкие.
И вместо сухофруктов добавляла шоколад и вяленую черешню.
автор Зоя Жорівна • 10 апреля 2025
Ответ дляIQ 80
Паска с начинкой,этот рецепт?