Партизанка• Изменено 10 апреля в 16:27
Ціни на квартири лізуть вверх, очі вилазять
А казали просядуть ціни
Результат:
вже голосів:
64 (71.91%)
Ростимуть
25 (28.09%)
Впадуть
Десь так, але...• 10 апреля в 19:20
Ответ дляМой_ужин
Мої знайомі всі при чоловіках. Жодного нема на війні
І ким працюють?
Мой_ужин• 10 апреля в 19:21
Ответ дляЩедрик ведрик
А хто орендує клоповники по 6000? Багатії на теслах?
Мені такі цвни невідомі.однокласнмця тепер ось на Лук´янівці гоствнку здала за 8 5тис.то це гостінка... де в Києві такі ціни - не знаю.
Щедрик ведрик• 10 апреля в 19:22
Ответ дляМой_ужин
Такі ціни де ремонт не ночував з 70х років. Після бабусі не напружуючися здали.
Боневтікла• 10 апреля в 19:44
Только те, у кого денег нет все надеются, что цены упадут и вы верите не в реальность, а в желаемое.
МЕСТО_Встречи• 10 апреля в 20:05
Ответ дляМой_ужин
тільки дурні в то вірять. в якесь міфічне здешевлення
А ідіоти в здорожчання?🤣
ТрамвайGirl• 10 апреля в 21:44
Ответ дляПартизанка
Ну моє житло на окупированой території.. виплат на покупку житла не отримувала сертифікати з 2014 року по чужим хатам тиняються люди
У меня знакомые у них мужья менты они из оккупации приехали им квартиры дали в Одессе)))