Фляшка на трьох• 11 апреля в 14:38
Когда проверяют зрение, капают капли?
Вычитала, что капают для расширения зрачка, потом несколько часов плохо видишь. Назад в исходное состояние зрение возвращается? Переживаю, чтобы так и не осталось
спальное место• 11 апреля в 14:39
Вы когда читали, то встречали случаи когда так и осталось у кого-то?
Счастье_же_вот_оно• 11 апреля в 14:40
Капали только когда проверяли глазное дно. Видела сносно, домой в темных очках, через пару часов все ок было
А_я_ЛОЖУ!• 11 апреля в 14:41
Ответ длядякую аж підскакую
Капают
Зрачки расширяются. У меня все было контрастнее
Взагалі не обов´язково. Капають, якщо є якісь специфічні випадки, а так тестування на спеціалізованому обладнанні достатньо, при не ускладнених випадках.
Библиотекарь• 11 апреля в 14:49
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Недостатньо
А_я_ЛОЖУ!• 11 апреля в 14:51
Ответ дляБиблиотекарь
Недостатньо
Достатньо. Мені нічого не капають з дитинства. Сину капають, бо у нього є показання, тиск.
Аноним_• 11 апреля в 14:51
Ответ дляСон і дрімота
до вечера расплавчатое, с утра нормальное
По разному у всех. У меня за пару часов возвращается к «исходнику». У сына и мужа до вечера расплывчатое все.
Библиотекарь• 11 апреля в 14:52
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Недостатньо, ще раз вам кажу. Є протокол, не крапають якщо є протипоказання, а при плановому огляді завжди дивляться глазне дно.
А_я_ЛОЖУ!• 11 апреля в 14:56
Ответ дляБиблиотекарь
Ну не обов´язково. Ми щороку проходимо плановий огляд, міжнародна компанія, перевірка кваліфікована. Не капають мені, достатньо перевірки на апаратах, а от сину капають. Може в державних обов´язково.
дякую аж підскакую• 11 апреля в 15:06
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Сейчас, если приходишь на полную диагностику зрения, то капают. Это я говорю про специальные диагностические центры типа визиум
Диагностика занимает 90-120 минут
Если приходишь на прием с жалобами, то возможно и не капают.
Диагностика занимает 90-120 минут
дякую аж підскакую• 11 апреля в 15:07
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
В рамках медосмотра не проводится полноценная диагностика.
Иногда только глаза позакрывать и буковки поназывать.
Фляшка на трьох
• 11 апреля в 15:09
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А скільки вам років? Якщо не секрет.
Фляшка на трьох
• 11 апреля в 15:12
Ответ дляБиблиотекарь
А які протипоказання?
А_я_ЛОЖУ!• 11 апреля в 15:13
Ответ дляФляшка на трьох
І ви жодного разу не проходили це обстеження? Ми з вами однолітки і я пам´ятаю, нас щороку обстежували у школі і кожного разу крапали цей препарат.
Фляшка на трьох
• 11 апреля в 15:13
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ні
А_я_ЛОЖУ!• 11 апреля в 15:15
Ответ дляФляшка на трьох
Ні
Прикольно. Нам щороку крапали. А от вже на профлсмотрі для роботи або при заміні окулярів, вже не капають.
Библиотекарь• 11 апреля в 16:09
Ответ дляФляшка на трьох
А які протипоказання?
В моєї мами великий хришталик внаслідок катаракти, їй не крапають.
Спочатку перевіряють аппаратно, міряють тиск, перевіряють гостроту зору, потім, якщо немає нюансів, крапають краплі і перевіряють очне дно, оглядають сітківку.
Саме при розширеній зіниці коло огляду сітківки значно збільшується, що дозволяє вашому спеціалісту добре оглянути сітківку та виявити ознаки пошкодження чи захворювання. Оглянути очне дно.
Я пані прохана...• 11 апреля в 16:35
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
В мене зір поганий з дитинства, якщо роблю повноти діагностику капають обов´язково