Тепличная• вчера в 23:09
Килим який красивий?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Принцепесочка• вчера в 23:13
Ответ дляБлондинка в Законе
именно ьакое надо?
Ну не красный же с узором
Тепличная
• вчера в 23:13
Ответ дляМенее Более
Дуже страшний колір якби з миші зроблений
Є такий колір ,але мені щось більше сірий подобається
Менее Более• вчера в 23:14
Ответ дляТепличная
А якого кольору у вас вітальня і освітлене холодне біле чи тепле жовте?
Чорт і Шо• вчера в 23:16
А чого вони всі як облізла стара собака чи збита штукатурка на стіні? Інший візерунків нема?
Принцепесочка• вчера в 23:16
Ответ дляТепличная
Який саме?
Та то я пошутила ) По поводу красных ковров их 80-х годов. А так - у них разные настроения, под разную обстановку. Без узора - больше для лаконичной пустоты и небольшого пространства. С узором - для большей комнаты...
З вишневого садка• вчера в 23:18
Ответ дляТепличная
Якщо купите сірий - відпишіться, будь ласка, як якість. Я такий саме, але коричневий (по кольору підходить) як на цьому фото 1 придивилась. Але в інтернеті, не можу наважитись, хотіла його десь ’вживу’ помацати
На циголках• вчера в 23:17
Стиль меблів важливий. Так всі три досить цікаві. Перший досить універсальний.
Тепличная
• вчера в 23:19
Ответ дляНа циголках
Мені також щось саме більше 1 сподобався,
ТебеОноНадось• вчера в 23:22
Мне именно среди этих больше понравился первый, хотя чаще в интерьере встречала третий. Второй совсем ни как.
КонхфЭдкаТузик• вчера в 23:28
Ответ дляТепличная
о,з усіх мені оцей перший подобається. але треба дивитися в інтер´єрі
Щас ухожу• вчера в 23:54
Ответ дляТепличная
Його постелили на вулиці, де ходили люди харкали, собаки ссяли, а хтось в черевиках після собачого гівна. І тепер це стелити в квартирі?
Аноним Советчик• сегодня в 00:28
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
1 и 3 красивые
Размазня, особенно первый, та ну. Как такое может нравится? Будто его загадили всем чем можно и не отмывают.