Я тут Живу• 11 апреля в 15:34
Мабудь краще йти з роботи(((
Прийшла працювати в новий магазин, пів року магазин працював без касових апаратів і терміналів.
Тепер заставила власника встановити касові і термінал.
Але щоби приховати свої доходи він рішив один касовий прошити на податкову а інший ні( тобто чеки які будуть друкуватися не фіскалізуються)
І власник каже, от будь уважна, дивись коли приходить якийсь підозрілий покупець то видавай фіскальні чеки, а так старайся біліше продавати на іншому апараті.
Але я боюся тепер, бо можна попасти і заплатити штраф ((((
Чи був хтось у подібні ситуації?
Мені тепер страшно працювати, бо штрафи не малі((
Чи був хтось у подібні ситуації?
Губка Боб• 11 апреля в 15:35
разве штрафы продавец платит, а не собственник? но я бы старалась с такими мутняками не связываться
Я тут Живу
• 11 апреля в 15:36
Ответ дляГубка Боб
Так, продавець. Так нам сказали.
Губка Боб• 11 апреля в 15:36
Ответ дляЯ тут Живу
Так, продавець. Так нам сказали.
тогда ищите другое место
Пиши-пропало• 11 апреля в 15:37
Ответ дляЯ тут Живу
Так, продавець. Так нам сказали.
а сами вы не в состоянии изучить вопрос?
тогда да, лучше менять работу
лучше вообще не работать
тогда да, лучше менять работу
лучше вообще не работать
Я тут Живу
• 11 апреля в 15:37
Ответ дляГубка Боб
От і я думаю, краще шукати іншу роботу і не зв´язуватися із таким підприємцем (
Зяблик протестант• 11 апреля в 15:37
Ответ дляГубка Боб
цей ’шеф’ може свій штраф повісити на продався і вираховувати із зарплати(
Бавовнятий Пупс• 11 апреля в 15:47
Автор, буде штраф і йому, і вам. Він відкупитися зможе, а вам ’навішають’
Паспортний стіл• 11 апреля в 15:48
Недавно читала точно такую же новость, в Житомире проворачивал такие продажи хозяин магазина, а повесили все на продавца еще и посадят ее
Электричка• 11 апреля в 15:53
Ответ дляЯ тут Живу
Так, продавець. Так нам сказали.
Шлите нахер, он мутит с налогами, а штрафы - Вам?
Я бы его еще и сдала бы после увольнения.
Сиренькая• 11 апреля в 15:54
Ответ дляЯ тут Живу
Так, продавець. Так нам сказали.
Черная бухгалтерия. Если есть варианты другой работы идите.
Хотя с другой стороны на каждой работе есть обратная сторона медали..
Сиренькая• 11 апреля в 15:55
Ответ дляПаспортний стіл
А она ты оформлена и материально ответственна?
120-120-120 (не худею)• 11 апреля в 16:09
На основании чего ответственность? Это в должностной инструкции прописано или в трудовом договоре? Есть, конечно, пара статей для владельца. Для продавца максимум халатность. В данном случае просто по беспределу может из зарплаты снять.
Свекруня• 11 апреля в 16:11
Не, не рисковала бы собой, чтоб какой-то хер себе за мой счет мог лишний раз отпуск оплатить.
Автопортрет нурофена• 11 апреля в 16:13
Ответ для120-120-120 (не худею)
Продавець касир зобовʼязаний видати фіскальний чек. Халатність це зовсім з іншої опери
Я не тону• 11 апреля в 16:42
Ответ дляЯ тут Живу
Так, продавець. Так нам сказали.
А з якого такого дива за незаконну діяльність підприємця має платити продавець, у них що, на лобі написано, що вони перевіряючі.
Я не тону• 11 апреля в 16:45
Ответ дляПаспортний стіл
А продавця за що садити, де у нас така стаття відповідальності, варто б оту вказівку записати тихенько на телефон, щоб мати ’аргументи’ в разі чого. Продавця максимум без зарплати можна залишити, якщо вона неофіційна чи мінімалка, про що не сумніваюсь у таких підприємців