Невловимий Джо• 11 апреля в 23:42

Хто має рецепт?

В кого є рецепт тіста на майонезі для пирога з куркою ,грибами.?
Невидимка Майя• 11 апреля в 23:55
3 яйца, пачка майонеза, соль, сахар, 1ч.л. соды (+ 1 ст. л. уксуса), мука
Тесто как густая сметана, начинка должна быть готовой.
Я выкладываю половину теста, начинку, вторую половину теста. Сверху кунжут
автор Невловимий Джо • 11 апреля в 23:56
Ответ дляНевидимка Майя
Дякую, а скільки цукру і солі? А муки скільки? Тісто наливне чи замісити?
автор Невловимий Джо • 11 апреля в 23:57
А якщо на дріжджах зробити?
Невидимка Майя• 11 апреля в 23:59
Ответ дляНевловимий Джо
Тісто наливне. Солі 1/2 ч. л., а цукру 1 ст. л. Борошна не пам´ятаю