Бува і таке• 12 апреля в 18:32

Молочниця і солоденьке

як поєднувати ?
Дуболом• 12 апреля в 18:34
Где у вас молочница? И где солоденьке?
Как вы их хотите поєднувать? Друг к другу прикладывать что ли?
автор Бува і таке • 12 апреля в 18:35
Молочниця - вагінальний кандидоз, можна тортик їсти ?
Українська Мрія• 12 апреля в 18:37
Ответ дляБува і таке
Не можна, бо солодке провокує загострення кандидозу
Смячиком• 12 апреля в 18:40
Молочное нельзя , белые булки и сахар
Міні-бікіні• 12 апреля в 18:40
Раньше практически все гинекологи говорили о связи сладкого и молочницы, сейчас же говорят, что связи нет. Например, та же Белоконь и другие современные специалисты
Не прохожу мимо• 12 апреля в 18:42
Ответ дляМіні-бікіні
В мене є.
Як тільки кусок печеня з´їм,все капець.
Міні-бікіні• 12 апреля в 18:43
Ответ дляНе прохожу мимо
В мене є.
Як тільки кусок печеня з´їм,все капець.
То есть, у вас нет молочница, а от кусочка печенья сразу появляется?
Ласковая_львица• 12 апреля в 18:53
Навіщо поєднувати? Молочницю треба вилікувати. В мене була хронічна, поки не потрапила до норм гінеколога і вона мені призначила курс: таблетки, свічки, спринцювання і ще одні свічки. Пройшло вже років зо 10, я й не згадую за ту молочницю. А то теж було - загострення, призначили свічки, затихло. Загострення - інші свічки. Або таблетка одна. І так по колу багато років.