Marc Antonio• 12 апреля в 21:56
Хочу рассказать историю о своих соседях, без имен. Просто ситуация. Чью сторону?
Вы разделяете? Абсолютно жизненная история…имена главных героев не раскрываются. Соседи. Муж и жена. Мы контактируем, общаемся. Им по 34 года, они одноклассники, в браке уже 12 лет, женились сразу по окончанию университета. В браке у них нет детей. За 12 лет брака их не появилось. Причина по которой у них нет детей заключается именно в мужчине, у него проблемы, а у нее как раз все в порядке.. но они по разному и смотрят на эти проблемы. Для женщины отсутствие детей это ее слабое место, поскольку она с детства хотела стать матерью, даже многодетной, а мужчина наоборот считает, что дети не самое главное в жизни, поэтому относится к этому спокойно. С каждым годом конфликты на этой почве усиляются, она видимо любит его и поэтому не уходит, а он ей прямо сказал, что если для нее это проблема то они могут развестись, она может найти другого кто заделает ей ребенка и будет счастлива, но решать надо быстрее так как и ее биологические часы уходят, и вот она пи когда не воспринимала это всерьёз, а последнее время даже задумалась и решила спросить в том числе моего совета.. более всего на нее влияет ее мать, которая презрительно называет своего зятя «недееспособным» из—за невозможности зачать ребенка. Скажите, а как бы вы поступили?
На. З чоловіком 32 і 34, ще самі не знаємо чи хочемо мати дітей. Я в Україні точно не хочу.
Якщо колись захочемо, але не зможемо-усиновимо
Я йшла від чоловіків не тільки через суттєво різні погляди на життя, якщо для неї це надважливо -нехай шукає того з ким це отримає, а мамі я б рот заткнула, якби на мого чоловіка ляпала щось по типу «нєдєєспособний» , як у ситуації описаній автором, це мій чоловік і мій вибір, і мама його або підтримує, або не втручається.
Khmelnichanka• 12 апреля в 22:15
Ответ дляMarc Antonio
А чому тоді не всиновити?
Не всі можуть прийняти не кровну дитину.
Заюшка_хозяюшка• 12 апреля в 22:16
Ответ дляMarc Antonio
А навіщо в такому випадку платити гроші, хай сходить наліво та займеться сексом з іншим чоловіком безкоштовно?
Тоді буде факт зради і не всі можуть це психологічно пережити. Донорська сперма - медицинська процедура, ну і можна ж підібрати типаж донора, як у чоловіка.
Ответ дляKhmelnichanka
Так якщо жінку ополодотворять спермою іншого чоловіка то для чоловіка це дитина не буде кровною
Скромняшка• 12 апреля в 22:17
Ответ дляMarc Antonio
Так для женщины это свой ребенок , а не от алкоголиков и наркоманов
Khmelnichanka• 12 апреля в 22:18
Ответ дляMarc Antonio
А для жінки - кровною. І крім того, виношегою і народженою нею. Я не проти всиновлення (навпаки )))), я лише кажу, що це шлях не для кожного.
Скромняшка• 12 апреля в 22:19
Ответ длявре_Динка
Вибачте, але мене так завжди агрить оце гени маргіналів і тидитипи.
Блін, всі такі з лише благородними генами.
Благородные не благородные но от наркоманов и алкоголиков прям мечта воспитывать чужого ребенка, если женщина прекрасно может родить . Зачем ей чужие дети ?
ЛюбимаЯНЬ• 12 апреля в 22:20
Ответ дляMarc Antonio
Він якось лікується?
Чому не пропонує їй варіанти крім розлучення?
По темі я б не пішла від коханого чоловіка, але його позиція мені поки що не зрозуміла.
Khmelnichanka• 12 апреля в 22:20
Ответ дляСкромняшка
Ну, все люди разные. Не обобщайте.
Mrs.Sexuality• 12 апреля в 22:22
Заберемень на стороне и рожать с этим мужем.
У нее нет времени строить новую семью
Заюшка_хозяюшка• 12 апреля в 22:22
Ответ длявре_Динка
Ну люди з низьким соціальним становищем на багато частіше залишають своїх дітей або їх забирають соціальні служби. Відповідно і генетична схильність і наслідки від вживання психотропів/алкоголю/тютюну теж більш вирогідніша у маргіналів.
Я таке знаю• 12 апреля в 22:22
У моей подруги такое было.
Она ушла в 40, но уже так и не родила.
А он во втором браке вдруг родил двоих, хотя со слов врачей там все было безнадежно
Она ушла в 40, но уже так и не родила.
НеГолосую• 12 апреля в 22:23
У меня у знакомых подобная ситуация,они лет 8 ходили по всем репродуктологам, у мужа 0% живых сперматозоидов.
Врачи лечили лечили и смогли поднять % живых сперматозоидов, из оплодотворенных 23 яйцеклеток выжило только 2
Сделали ЭКО и родили.
Мне кажется практически не существует безвыходных положений если хотят оба
Сделали ЭКО и родили.
КротоТо• 12 апреля в 22:26
Ответ дляKhmelnichanka
А не кровну жінку могли прийняти? А некровну коханку?
То просто відмазка про ’чужу дитину’. То просто людина така.
Маю натхнення• 12 апреля в 22:27
Ответ дляБаррикадница
Дивна позиція чоловіка. Знаю пару, де не могла дружина, у чоловіка все ок, але заради дружини він погодився на всиновлення дітей, бо вона хотіла
Значить там живе кохання й йому важливі її потреби
ША! я прийшла!• 12 апреля в 22:28
Современные технологии дают женщине возможность забеременеть даже от мужчины с единичными сперматозоидами (ЭКО + ИКСИ). Если и это не возможно, то любящий муж согласился бы на ЭКО с донорской спермой, выбрав близкого по внешним данным донора.
Khmelnichanka• 12 апреля в 22:31
Ответ дляКротоТо
Причому тут некровна жінка? Ви знаєте статистику розусиновлень,і в тому числі через те, що один з подружжя був проти з самого початку, піддався на вмовляння другої половинки, а потім так і не зміг прийняти некровну дитину? От там - трагедія, і краще б люди одразу не йшли на цей крок. Є і багато щасливих історій всиновлення, дякувати Богу. І Ви так впевнено кажете, що то просто відмазка. У Впс є досвід всиновлення і повного прийняття прийомної дитини?
Скромняшка• 12 апреля в 22:35
Ответ дляКротоТо
Бред , не все готовы к этому .
Lydmila408• 12 апреля в 22:37
Ответ дляКоплю на груди
Я на стороні жінки. Життя одне і треба для себе. Мужикам в принципі діти не дуже потрібні , звісно він буде проти, ще зі здоровям не добре
Чому не запропонували донорську сперму??
Ніколи не розуміла ці пробирки..
.
Це хтось за гроші сперму здав?
Оце так генетика.
Биопапа..Даже сперму и ту продал.
Не дай Бог ребенок в папаньку пойдет..Через лет 15 ,с дома все продаст..
.
Це хтось за гроші сперму здав?
Оце так генетика.
Биопапа..Даже сперму и ту продал.
КротоТо• 12 апреля в 22:40
Ответ дляKhmelnichanka
Відкрийте пошук на цьому форумі і пошукайте ’аліменти’. І ви офіг...єте скільки ’батьків’ (чоловіків) залишають кровних дітей напризволяще. В тому числі і ті, хто хотіли цих дітей. Тому не в крові справа. Є просто безвідповідальні егоїсти. Які легко кинуть, що кровну що некровну дитину. Але щоб прикрити мерзенність власного характеру розкажуть байку про ’не зміг полюбить некровну дитину’.
КротоТо• 12 апреля в 22:41
Ответ дляСкромняшка
Бред , не все готовы к этому .
Є люди в принципі не готові до дітей або егоїсти. Кровність на це не впливає ніяк .
Lydmila408• 12 апреля в 22:42
Ответ дляСкромняшка
А сперма чья?
Бред Пита?
Почему Вы думаете,что Остап Бендер с судимостью не может стать донором?
Єти как раз в первую очередь и пойдут сперму продавать.
Бред Пита?
Баррикадница• 12 апреля в 22:42
Ответ дляMarc Antonio
Але ж у нього в принципі не може бути кровних дітей. Якщо він не прямо проти дітей і кохає дружину, то мав би якісь варіанти все ж розглядати
ЕлькиПальки• 12 апреля в 22:44
Есть история знакомой. Долго не могли родить, эко неудачны, им уже за 35. Разошлись в итоге, скандалы были.
Потом она выходит замуж второй раз за своего давнего коллегу, и рожает
Она даже сама говорила, что чувствует, что сможет забеременеть с другим мужчиной, а не с первым мужем
Lydmila408• 12 апреля в 22:46
Ответ дляСкромняшка
Я б на такое никогда не пошла , играть в рулетку с генами от каких маргиналов эти дети , не все мечтают воспитывать чужих детей
Ребенок может пойти и в дядю и в прабабушку..А кто-то из рода и пьет и гуляет.
Зависит еще и от воспитания.
Скромняшка• 12 апреля в 22:48
Ответ дляLydmila408
Зависит еще и от воспитания.
Я не спорю все возможно но зачем чужие дети женщине если она прекрасно может родить .
Khmelnichanka• 12 апреля в 22:55
Ответ дляКротоТо
А я необов’язково про чоловіків писала. З тих, хто не зміг прийняти, багато жінок. Ви дуже категоричні, чесно. Кажу як людина, для якої ’кров’ не має значення.
Пенек Возмездия• 12 апреля в 23:03
Ответ дляСкромняшка
Прям все там от алкоголиков и наркоманов.
Стив Джобс тоже был усыновлен если что. Родители (обе семьи) не были наркоманами, а вот он наркоманил еще как. Так шо...
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
У мене батько алкоголік, спився і вмер, дідусь по маминій лінії те ж саме, але це не заважає ні мені ні моїй сестрі не пити і досягти певного успіху в житті.
Все ж таки не гени роблять із людини людину
А ще ми живемо у війні, де багато дітей втратили батьків, вони вже є і також заслуговують бути щасливими