Marc Antonio• 12 апреля 2025
Хочу рассказать историю о своих соседях, без имен. Просто ситуация. Чью сторону?
Вы разделяете? Абсолютно жизненная история…имена главных героев не раскрываются. Соседи. Муж и жена. Мы контактируем, общаемся. Им по 34 года, они одноклассники, в браке уже 12 лет, женились сразу по окончанию университета. В браке у них нет детей. За 12 лет брака их не появилось. Причина по которой у них нет детей заключается именно в мужчине, у него проблемы, а у нее как раз все в порядке.. но они по разному и смотрят на эти проблемы. Для женщины отсутствие детей это ее слабое место, поскольку она с детства хотела стать матерью, даже многодетной, а мужчина наоборот считает, что дети не самое главное в жизни, поэтому относится к этому спокойно. С каждым годом конфликты на этой почве усиляются, она видимо любит его и поэтому не уходит, а он ей прямо сказал, что если для нее это проблема то они могут развестись, она может найти другого кто заделает ей ребенка и будет счастлива, но решать надо быстрее так как и ее биологические часы уходят, и вот она пи когда не воспринимала это всерьёз, а последнее время даже задумалась и решила спросить в том числе моего совета.. более всего на нее влияет ее мать, которая презрительно называет своего зятя «недееспособным» из—за невозможности зачать ребенка. Скажите, а как бы вы поступили?
На. З чоловіком 32 і 34, ще самі не знаємо чи хочемо мати дітей. Я в Україні точно не хочу.
Якщо колись захочемо, але не зможемо-усиновимо
Я йшла від чоловіків не тільки через суттєво різні погляди на життя, якщо для неї це надважливо -нехай шукає того з ким це отримає, а мамі я б рот заткнула, якби на мого чоловіка ляпала щось по типу «нєдєєспособний» , як у ситуації описаній автором, це мій чоловік і мій вибір, і мама його або підтримує, або не втручається.
Khmelnichanka• 12 апреля 2025
Ответ дляMarc Antonio
А чому тоді не всиновити?
Не всі можуть прийняти не кровну дитину.
Заюшка_хозяюшка• 12 апреля 2025
Ответ дляMarc Antonio
А навіщо в такому випадку платити гроші, хай сходить наліво та займеться сексом з іншим чоловіком безкоштовно?
Тоді буде факт зради і не всі можуть це психологічно пережити. Донорська сперма - медицинська процедура, ну і можна ж підібрати типаж донора, як у чоловіка.
Ответ дляKhmelnichanka
Так якщо жінку ополодотворять спермою іншого чоловіка то для чоловіка це дитина не буде кровною
Скромняшка• 12 апреля 2025
Ответ дляMarc Antonio
Так для женщины это свой ребенок , а не от алкоголиков и наркоманов
Khmelnichanka• 12 апреля 2025
Ответ дляMarc Antonio
А для жінки - кровною. І крім того, виношегою і народженою нею. Я не проти всиновлення (навпаки )))), я лише кажу, що це шлях не для кожного.
Скромняшка• 12 апреля 2025
Ответ длявре_Динка
Вибачте, але мене так завжди агрить оце гени маргіналів і тидитипи.
Блін, всі такі з лише благородними генами.
Благородные не благородные но от наркоманов и алкоголиков прям мечта воспитывать чужого ребенка, если женщина прекрасно может родить . Зачем ей чужие дети ?
ЛюбимаЯНЬ• 12 апреля 2025
Ответ дляMarc Antonio
Він якось лікується?
Чому не пропонує їй варіанти крім розлучення?
По темі я б не пішла від коханого чоловіка, але його позиція мені поки що не зрозуміла.
Khmelnichanka• 12 апреля 2025
Ответ дляСкромняшка
Ну, все люди разные. Не обобщайте.
Mrs.Sexuality• 12 апреля 2025
Заберемень на стороне и рожать с этим мужем.
У нее нет времени строить новую семью
Заюшка_хозяюшка• 12 апреля 2025
Ответ длявре_Динка
Ну люди з низьким соціальним становищем на багато частіше залишають своїх дітей або їх забирають соціальні служби. Відповідно і генетична схильність і наслідки від вживання психотропів/алкоголю/тютюну теж більш вирогідніша у маргіналів.
Я таке знаю• 12 апреля 2025
У моей подруги такое было.
Она ушла в 40, но уже так и не родила.
А он во втором браке вдруг родил двоих, хотя со слов врачей там все было безнадежно
Она ушла в 40, но уже так и не родила.
НеГолосую• 12 апреля 2025
У меня у знакомых подобная ситуация,они лет 8 ходили по всем репродуктологам, у мужа 0% живых сперматозоидов.
Врачи лечили лечили и смогли поднять % живых сперматозоидов, из оплодотворенных 23 яйцеклеток выжило только 2
Сделали ЭКО и родили.
Мне кажется практически не существует безвыходных положений если хотят оба
Сделали ЭКО и родили.
КротоТо• 12 апреля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
А не кровну жінку могли прийняти? А некровну коханку?
То просто відмазка про ’чужу дитину’. То просто людина така.
Маю натхнення• 12 апреля 2025
Ответ дляБаррикадница
Дивна позиція чоловіка. Знаю пару, де не могла дружина, у чоловіка все ок, але заради дружини він погодився на всиновлення дітей, бо вона хотіла
Значить там живе кохання й йому важливі її потреби
ША! я прийшла!• 12 апреля 2025
Современные технологии дают женщине возможность забеременеть даже от мужчины с единичными сперматозоидами (ЭКО + ИКСИ). Если и это не возможно, то любящий муж согласился бы на ЭКО с донорской спермой, выбрав близкого по внешним данным донора.
Khmelnichanka• 12 апреля 2025
Ответ дляКротоТо
Причому тут некровна жінка? Ви знаєте статистику розусиновлень,і в тому числі через те, що один з подружжя був проти з самого початку, піддався на вмовляння другої половинки, а потім так і не зміг прийняти некровну дитину? От там - трагедія, і краще б люди одразу не йшли на цей крок. Є і багато щасливих історій всиновлення, дякувати Богу. І Ви так впевнено кажете, що то просто відмазка. У Впс є досвід всиновлення і повного прийняття прийомної дитини?
Скромняшка• 12 апреля 2025
Ответ дляКротоТо
Бред , не все готовы к этому .
Lydmila408• 12 апреля 2025
Ответ дляКоплю на груди
Я на стороні жінки. Життя одне і треба для себе. Мужикам в принципі діти не дуже потрібні , звісно він буде проти, ще зі здоровям не добре
Чому не запропонували донорську сперму??
Ніколи не розуміла ці пробирки..
.
Це хтось за гроші сперму здав?
Оце так генетика.
Биопапа..Даже сперму и ту продал.
Не дай Бог ребенок в папаньку пойдет..Через лет 15 ,с дома все продаст..
.
Це хтось за гроші сперму здав?
Оце так генетика.
Биопапа..Даже сперму и ту продал.
КротоТо• 12 апреля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Відкрийте пошук на цьому форумі і пошукайте ’аліменти’. І ви офіг...єте скільки ’батьків’ (чоловіків) залишають кровних дітей напризволяще. В тому числі і ті, хто хотіли цих дітей. Тому не в крові справа. Є просто безвідповідальні егоїсти. Які легко кинуть, що кровну що некровну дитину. Але щоб прикрити мерзенність власного характеру розкажуть байку про ’не зміг полюбить некровну дитину’.
КротоТо• 12 апреля 2025
Ответ дляСкромняшка
Бред , не все готовы к этому .
Є люди в принципі не готові до дітей або егоїсти. Кровність на це не впливає ніяк .
Lydmila408• 12 апреля 2025
Ответ дляСкромняшка
А сперма чья?
Бред Пита?
Почему Вы думаете,что Остап Бендер с судимостью не может стать донором?
Єти как раз в первую очередь и пойдут сперму продавать.
Бред Пита?
Баррикадница• 12 апреля 2025
Ответ дляMarc Antonio
Але ж у нього в принципі не може бути кровних дітей. Якщо він не прямо проти дітей і кохає дружину, то мав би якісь варіанти все ж розглядати
ЕлькиПальки• 12 апреля 2025
Есть история знакомой. Долго не могли родить, эко неудачны, им уже за 35. Разошлись в итоге, скандалы были.
Потом она выходит замуж второй раз за своего давнего коллегу, и рожает
Она даже сама говорила, что чувствует, что сможет забеременеть с другим мужчиной, а не с первым мужем
Lydmila408• 12 апреля 2025
Ответ дляСкромняшка
Я б на такое никогда не пошла , играть в рулетку с генами от каких маргиналов эти дети , не все мечтают воспитывать чужих детей
Ребенок может пойти и в дядю и в прабабушку..А кто-то из рода и пьет и гуляет.
Зависит еще и от воспитания.
Скромняшка• 12 апреля 2025
Ответ дляLydmila408
Зависит еще и от воспитания.
Я не спорю все возможно но зачем чужие дети женщине если она прекрасно может родить .
Khmelnichanka• 12 апреля 2025
Ответ дляКротоТо
А я необов’язково про чоловіків писала. З тих, хто не зміг прийняти, багато жінок. Ви дуже категоричні, чесно. Кажу як людина, для якої ’кров’ не має значення.
Пенек Возмездия• 12 апреля 2025
Ответ дляСкромняшка
Прям все там от алкоголиков и наркоманов.
Стив Джобс тоже был усыновлен если что. Родители (обе семьи) не были наркоманами, а вот он наркоманил еще как. Так шо...
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
У мене батько алкоголік, спився і вмер, дідусь по маминій лінії те ж саме, але це не заважає ні мені ні моїй сестрі не пити і досягти певного успіху в житті.
Все ж таки не гени роблять із людини людину
А ще ми живемо у війні, де багато дітей втратили батьків, вони вже є і також заслуговують бути щасливими