Само_достаточная• 13 апреля в 00:00

Какое у вас меню на семью на ближайшие дни...

Поделитесь)) не знаю уже что придумать...
Админко• 13 апреля в 12:28
Ответ дляМerida
А сраться на форуме вам религия позволяет?
Вы второй день обличаете других в грехах, но разве осуждение, грубость и злоба - не грехи перед Богом? Особенно сейчас, перед Пасхой, кода важно проявлять любовь и терпение, как учит вас Христос. Может, стоит задуматься о своём тоне, прежде чем судить окружающих?
Взаємно!тобто ви не сретесь, коли відгавкуєтесь тут?
Мerida• 13 апреля в 12:29
Ответ дляАдминко
Вы не ответили на вопрос. Вам религия, великий пост позволяет такое поведение?
Дева Мария• 13 апреля в 12:33
Ответ дляТролю як можу
засуджувати та повчати завжди можна глубоковіруючим, ви що не знали?)
Не можна
Админко• 13 апреля в 14:09
Ответ дляМerida
В моїх постах є відповіді на всі питання.Але ж ви любите доколупатися і все перекручуєте по свому. Знаєте,є така приказка ,що краще з мудрим загубити,ніж з дурним знайти.Ото про вас.
Мerida• 13 апреля в 14:36
Ответ дляАдминко
Удалено администрацией...
Срочнокпсихологу• 13 апреля в 14:38
Гречневый суп ,картошка с селедкой , оладьи,капуста тушёная с грибами ,котлеты куриные .
Аноним НаВсеГда• 13 апреля в 14:47
Сьогодні відварила макарони, порізала буряк варений( готовий купила) і був язик запечений. Усе, до побачення. В мене відпочинок
sim_sims• 13 апреля в 15:46
Ответ дляМerida
Я просто люблю готовить:)
Помощницы никогда не было. Муж не помогает. Готовка - это мой релакс. Люблю это дело, а ещё получаю удовольствие, когда потом едят, и нравится. Значит старалась не зря
Наверное, это что-то врожденное)
С детства думала, вот бы такой рецепт, чтобы ничего не делать и было вкусно) не отыскался)
Вимагаю спілкування• 13 апреля в 16:16
купила
кг помидор
кг огурцов
кг шампин
кг редиски
все
Админко• 13 апреля в 16:21
Ответ дляМerida
Удалено администрацией...
Я_не_аноним_100%• 13 апреля в 16:55
Ответ дляАдминко
Як надоїв дурний смайлик рука лице. Тичуть кому тільки не лінь. І зараз хтось не мудрий тикне.
Не мудрый - это тот, кто верит в вымышленного бога и навязывает его другим
Я_не_аноним_100%• 13 апреля в 16:56
Ответ дляАдминко
А як же совість? І віра? Має ж бути щось святе.Великодна п’ятниця і субота взагалі дуже жалобні дні.В ці дні навіть Яйця не їдять і молочну продукцію.
Совесть к вере не имеет никакого отношения. Выздоравливайте 🌷
Дай подивлюся• 13 апреля в 17:34
Ответ дляАдминко
Останні дні строго посту!
Постіться, хто вам забороняє
Админко• 13 апреля в 17:41
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Не грішіть!який вимишлений?скільки ж вас атеїстів розвелося.
Мerida• 13 апреля в 18:00
Ответ дляАдминко
Удалено администрацией...
Я_не_аноним_100%• 13 апреля в 18:15
Ответ дляАдминко
На костер нас надо. Как в старых лучших традициях церкви 😂
Админко• 13 апреля в 18:33
Ответ дляМerida
Удалено администрацией...
Яка ви велика від істини.Яка троляка?я є людина і це реальне моє життя.а ви не лізьте з вашими дурними звинуваченнями.
Админко• 13 апреля в 19:38
Ответ дляМerida
Удалено администрацией...
Санька-4b93• 13 апреля в 19:44
Ответ дляАдминко
Удалено администрацией...
В церковь с утра со своим прицепом сходили?
Такую нейтральную тему и то умудрилось засрать, убогое.
Админко• 13 апреля в 19:47
Ответ дляСанька-4b93
А вас не було, вам прогул поставили.Не лізьте в розмову
Зашла на 5минут• 13 апреля в 20:03
Я не постилась, скажу сразу.
Завтра на работу, поэтому сегодня готовила: венигрет, отбивные, сырники, сварила гречки, варю суп.
Печенюшка• 13 апреля в 20:05
Ответ дляАдминко
Це відмазка для того ,хто не має сили волі. А п’ятниця і субота взагалі дуже строго.Їмо в неділю після освячення.
Ну ви мабуть тому така і добра, що постуєте. Не всі це роблять, чи ж ви не знали? Дітей взагалі не постують. То й що з того. Чи ви думаєте, що Бог вам за ре, що ви м´яса не їсте ваш осуд пробачить?
Печенюшка• 13 апреля в 20:07
Ответ дляАдминко
Я ж не кажу про строго весь піст.А хоча би цей останній тиждень.
І нащо це лицемірство? Тим більше перед Богом
Печенюшка• 13 апреля в 20:10
Ответ дляДюагональ
Чому такі забобонно віруючі люди завжди настирливо лізуть у чуже життя зі своїми правилами?
Причому там істинної віри - взагалі нуль. Гріхи один одного кращий
Админко• 13 апреля в 20:46
Ответ дляПеченюшка
Піст — це традиція, яка існує в різних релігіях (християнстві, мусульманстві, іудаїзмі) і передбачає обмеження прийому їжі з метою духовного очищення.Сам Спаситель освятив піст Своїм прикладом: “Потому Ісус був поведений Духом у пустиню, щоб диявол Його спокушав. І постив Він сорок день і сорок ночей.Для дітей (за уставом з 7 років) піст – чудова школа, яка навчає керувати своїми бажанням. Батьки, які звільняють дитину від посту, дуже шкодять її моральному здоров’ю. Пізніше вони проливають багато сліз, коли бачать своє безсилля, бо не можуть впоратися з некерованими бажаннями дітей.
Аленький носочек• 13 апреля в 20:48
Чоловіка не буде майже 2 тижні вдома,якби собі,то і не готувала б.
А так син підліток....планую гомілки запекти, в якийсь день лазанью зроблю, можливо сирники. Це з того,що є в холодильнику і морозілці.
Аленький носочек• 13 апреля в 20:50
Ответ дляАдминко
А хіба я засуджую? Я дивуюсь і не розумію в яких сім’ях ви росли.
Не люблю оце ’рука-ліцо’ ліпити,але воно ваше. А в якій сім´ї ви виросли,що так вперто нав´язуєте свою думку?
Админко• 13 апреля в 20:50
Ответ дляАленький носочек
Админко• 13 апреля в 21:08
Оті всі ваші рукилиця свідчать тільки про вашу обмеженість духовну.
Так точно!• 13 апреля в 22:11
А я сегодня здесь почитала про картошку с мясом и грибами. И натушила, на 2 ужина нам хватит. Плюс салат из капусты огурца морковки. Ленивые вареники будут на завтрак.