Бабка_в_кедах• 13 апреля 2025

Только в бедных маргинальных семьях мужья избивают жён?

Чебураха з перцем• 13 апреля 2025
Нет
Пожмаковна• 13 апреля 2025
Тю
Треба підробіток• 13 апреля 2025
Кто придумывает этот бред?
ИМХОля• 13 апреля 2025
Не только у меня родственник был прокурором, жена преподаватель в университете по праву, он ее так лупил, причем не стесняясь других людей. До сих пор помню как будучи ребенком с их детьми играла у них дома, а он ее за волосы таскал. Причем со стороны очень интеллигентная семья
Меряю линейкой• 13 апреля 2025
Так, тільки в бідних. Тому, наприклад, в Казахстані дуже бідний Бішимбаєв вбив дружину.
А я нівроку• 13 апреля 2025
Пишущаяся• 13 апреля 2025
Нет, конечно.
Мой муж кандидат наук, доход был не очень большой, но нормальный. И он поднял на меня руку.
Дон Пэдро• 13 апреля 2025
Нет конечно. Мужики в принципе от природы более агрессивны, а если ещё есть возможность делать, что пожелаешь и не быть наказанным...
Губной рояль• 13 апреля 2025
Бишимбаев прям нищеброд и маргинал. Ага
Странная теория
Пожмаковна• 13 апреля 2025
Трам свою дружину Івану бив. Похоронив на території гольфклубу, щоб податки не платити.
Маргінал ще може порядніший за цього старого козла.
Чебураха з перцем• 13 апреля 2025
Ответ дляПишущаяся
Нет, конечно.
Надеюсь написали заявление? Мой «орел» утихомирился после такого действия. Потом обвинения, как я могла и т.д.? Я плохая, как посмела. Вдруг что, снова напишу. Послала нахер. Человек не сделал выводов
Курочка-чубаточка• 13 апреля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Наблюдение, если начал, то всё, будет постоянно.
Тішуся неперетішуся• 13 апреля 2025
Ні, я з нормальної, не бідної сім´ї, тато, відомий лікар був, пив і бив маму, у подруги чоловік колишній, айтішнік, теж руки розпускав.
Головний кошак• 13 апреля 2025
Ответ дляПожмаковна
Вы видели как он бил жену? К чему эти сплетни?
Залізний кіготь• 13 апреля 2025
Ответ дляГоловний кошак
Мне больше понравилось про похороны из экономии.
курасаны• 13 апреля 2025
Ответ дляГоловний кошак
Це опубліковано багато раз, Івана давала показання під присягою. Він її бив (видирав волосся) і гвалтував після невдалої операції у нього на голові (щоб приховати лисину). На жінці відірвався, бо це вона порадила хірурга.
Нульовий сантиметр• 13 апреля 2025
Нет. Есть свой пример, ну и известный взять хотя бы Салтанат
Головний кошак• 13 апреля 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Да тут такой бред пишут, я не перестаю удивляться.
Пожмаковна• 13 апреля 2025
Ответ дляГоловний кошак
Вам треба спати лягати. У вас невмотивована агресія і дезорієнтація. Розумію, що працюєте тут у дві зміни, але ж голівонці треба спокій давати, а то на людей вже кидаєтесь.
Головний кошак• 13 апреля 2025
Ответ дляПожмаковна
Процитируйте, пожалуйста, где я на людей бросаюсь? Свои рекомендации по поводу моего дневного сна, оставьте при себе, я не нуждаюсь в них.
Пожмаковна• 13 апреля 2025
Ответ дляГоловний кошак
О, так! Цитати великих. Може ще сісти та декілька разів переписати?
Перечитайте свої повідомлення самі. Упередженість і безпідставний осуд без всякого інформативного і дискутивного аспекта.

ПС. Ви простий неосвідчений тріль. Для початкового лікбезу хоч подивіться худ. фільм ’ Учень. Історія Трампа’ 2024р. Номінація на Оскар цього року.
https://www.google.com/amp/s/tsn.ua/amp/svit/tramp...
Margaret Rose• 13 апреля 2025
Коротка відповідь - ні.
Довга - просто в бідних і маргінальних сім´ях в чоловіків часто більше причин зривати злість - проблеми з грошима (що може сприяти постійному подавленому настрою та невдоволенню), низький рівень самоконтролю, емоційного та інтелектуального розвитку (я не кажу про всіх, є незаможні, котрі заткнуть за пояс багатьох багатих, але в середньому так виходить).

Звичайно є і багаті сім´ї в котрих чоловік піднімає руку на дружину, і таких немало
Головний кошак• 13 апреля 2025
Ответ дляПожмаковна

Вы я вижу очень опытный тролль, только недалёкий человек, демагог и манипулятор. Дома демонстрируйте свои таланты, а меня неопытную оставьте в покое
Пожмаковна• 13 апреля 2025
Ответ дляMargaret Rose
Коротка відповідь - ні.

Не всі розуміють визначення слова ’ маргінал’. Це скоріше не статус і не не стан, а образ мислення і поведінки у суспільстві, що ними не сприймається у загальноприйнятих нормах закона і моралі. Звичайно, що всіляки невігласи частіше підпадають під це визначення через неосвідченість і певні агресивні , скажімо бидляцькі риси характеру.
Пишущаяся• 13 апреля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Нет, я просто ушла.
Пожмаковна• 13 апреля 2025
Ответ дляГоловний кошак
Не вказуйте мені , де і що робити, і я не буду вам радити ’ Як і куди’ .