Своего не предлагать• 13 апреля 2025

Чому такі люди злі? То тема не подобається, повноцінний буллінг

Як не подобається тема - навіщо ви заходите і язвите людям???? Людина питає те, що її турбує
Кудрі кручу сама• 13 апреля 2025
’Щасливі’ жіночки просто)
дамаАмстердама• 13 апреля 2025
Негатив выплескивают. В реале по морде получить можно, в инете под анонимом отрываются
чаревна• 13 апреля 2025
Удалено администрацией...
Ms. Откровенность• 13 апреля 2025
А ще тим зміюкам зливати свій яд))?
А тут їм безпечно - вкусила, знецінила, підняла собі настрій, то поповзла далі)
Мамина квіточка• 13 апреля 2025
Например? Я в норм темах не язвлю
flekder• 13 апреля 2025
много тем от троллей
автор Своего не предлагать • 13 апреля 2025
Ніякого етикету немає(
Для того і форум, щоб один одному допомагали порадами
Написала тему - ще гірше на душі
Обісрали, що я взагалі її написала і наплювали в душу
Украиночка• 13 апреля 2025
а поговорить?
не указывайте никому что делать, сами решат.
Украиночка• 13 апреля 2025
админушка❤️
Коленная ложечка• 13 апреля 2025
Це загальна тенденція теперішнього суспільства, форум не виключення
Ответ дляКоленная ложечка
Вже зрозуміла( треба мати емоційний захист
Бо я капець як сприймаю все до серця
Светка-пипетка• 13 апреля 2025
Всі люди з інтернету, в житті- навколо нас. Тепер живіть з цим
Капитанша• 13 апреля 2025
Пишите нормально
ГоловнаЯ• 13 апреля 2025
Якщо не подобається ця спільнота, то навіщо ви тут? Питайте про те, що вас турбує, в іншому більш дружньому місці.
Коленная ложечка• 13 апреля 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Бо я капець як сприймаю все до серця
Ви реагуєте, так як реагуєте. Броню за один день не наростити. Просто варто розуміти і бути готовим реагувати чи не реагувати на такі ситуації
Вподобайден• 13 апреля 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Ніякого етикету немає(
Написала тему - ще гірше на душі
Це Ваші теми обісрали? Про тест для вагітності і недодану в аптеці здачу 6 грн?
короткопамятна• 13 апреля 2025
Учитесь воспринимать критику.
Тетя Фрося• 13 апреля 2025
Автор, недавно админы проводили опрос на тему нужно ли блокировать флудящих анонимов в анонимных темах. Если вам написали не по теме, переводят общение в срач, то вы можете пожаловаться на этих людей и они перестанут писать в этой теме. Попробуйте.
Весела пiсенька• 13 апреля 2025
Ідіть з Богом.
Тишком нишком• 13 апреля 2025
Не нахожу вежливых слов что б описать весь спектр эмоций )
Вподобайден• 13 апреля 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Бо я капець як сприймаю все до серця
Тоді Вам слід триматися далі від інтернету взагалі. Він не для таких вразливих.
Ответ дляТетя Фрося
Ол дякую
Ответ дляТетя Фрося
Але як подалуватись
Щось я не знайшла кнопок
Тетя Фрося• 13 апреля 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Але як подалуватись
Щось я не знайшла кнопок
Флажок под сообщением
Ответ дляТетя Фрося
Флажок под сообщением
Дуже дякую
-_- Анна -_-• 13 апреля 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Ніякого етикету немає(
Написала тему - ще гірше на душі
100% вчера написала один раз в десять лет, совета спросить и понеслось... Было конечно несколько адекватных ответов, но и неадекватов тоже хватает. Им обязательно надо вставить свои ’пять копеек’
tala-li• 13 апреля 2025
Сбили Ф16, наш пилот погиб - и сегодня Маньки опешные с темами про чмобиков и их жен’пошедшим по рукам’ переключились на хозяйственные темы и советы по эмиграции
Грабля• 13 апреля 2025
Тю, авторка тривожна якась
Грабля• 13 апреля 2025
Я завжди щось пишу, щоб поржати зі свого ніка
Вареничніца• 13 апреля 2025
Ответ дляМамина квіточка
Например? Я в норм темах не язвлю
А як ви «нормальність»визначаєте ?
Для когось тема нормальна , для когось ні .