Своего не предлагать• 13 апреля 2025
Чому такі люди злі? То тема не подобається, повноцінний буллінг
Як не подобається тема - навіщо ви заходите і язвите людям???? Людина питає те, що її турбує
дамаАмстердама• 13 апреля 2025
Негатив выплескивают. В реале по морде получить можно, в инете под анонимом отрываются
Ms. Откровенность• 13 апреля 2025
А ще тим зміюкам зливати свій яд))?
А тут їм безпечно - вкусила, знецінила, підняла собі настрій, то поповзла далі)
Своего не предлагать
• 13 апреля 2025
Ніякого етикету немає(
Для того і форум, щоб один одному допомагали порадами
Написала тему - ще гірше на душі
Обісрали, що я взагалі її написала і наплювали в душу
Написала тему - ще гірше на душі
Коленная ложечка• 13 апреля 2025
Це загальна тенденція теперішнього суспільства, форум не виключення
Своего не предлагать
• 13 апреля 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Вже зрозуміла( треба мати емоційний захист
Бо я капець як сприймаю все до серця
ГоловнаЯ• 13 апреля 2025
Якщо не подобається ця спільнота, то навіщо ви тут? Питайте про те, що вас турбує, в іншому більш дружньому місці.
Коленная ложечка• 13 апреля 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Бо я капець як сприймаю все до серця
Ви реагуєте, так як реагуєте. Броню за один день не наростити. Просто варто розуміти і бути готовим реагувати чи не реагувати на такі ситуації
Вподобайден• 13 апреля 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Ніякого етикету немає(
Написала тему - ще гірше на душі
Це Ваші теми обісрали? Про тест для вагітності і недодану в аптеці здачу 6 грн?
Тетя Фрося• 13 апреля 2025
Автор, недавно админы проводили опрос на тему нужно ли блокировать флудящих анонимов в анонимных темах. Если вам написали не по теме, переводят общение в срач, то вы можете пожаловаться на этих людей и они перестанут писать в этой теме. Попробуйте.
Вподобайден• 13 апреля 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Бо я капець як сприймаю все до серця
Тоді Вам слід триматися далі від інтернету взагалі. Він не для таких вразливих.
Своего не предлагать
• 13 апреля 2025
Ответ дляТетя Фрося
Ол дякую
Своего не предлагать
• 13 апреля 2025
Ответ дляТетя Фрося
Але як подалуватись
Щось я не знайшла кнопок
-_- Анна -_-• 13 апреля 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Ніякого етикету немає(
Написала тему - ще гірше на душі
100% вчера написала один раз в десять лет, совета спросить и понеслось... Было конечно несколько адекватных ответов, но и неадекватов тоже хватает. Им обязательно надо вставить свои ’пять копеек’
Вареничніца• 13 апреля 2025
Ответ дляМамина квіточка
Например? Я в норм темах не язвлю
А як ви «нормальність»визначаєте ?
Для когось тема нормальна , для когось ні .