Планшетница• 13 апреля в 11:08

Пишуть, в Сумах велика біда(((

Новини тільки що....
owl62• 13 апреля в 19:08
Ответ дляAnnaOst
Ну звичайно не було, і раніше нічого не було, і нікого. Два іскандери м запустили щоб спалити заживо людей у тролейбусі, без варіантів
А Кривому Розі, де загинуло 9 дітей, теж були генерали НАТО?
SantaMonika• 13 апреля в 19:10
Ответ дляOxy3
Тобто для вас є якесь виправдання удару ракетою по центру міста у свято вдень?
Удалено администрацией...
AnnaOst• 13 апреля в 19:10
Ответ дляowl62
А я звідки знаю? Думаю ту, хто там живуть прекрасно знають хто там був. Я про суми знаю
Oxy3• 13 апреля в 19:12
Ответ дляSantaMonika
Удалено администрацией...
owl62• 13 апреля в 19:14
Ответ дляAnnaOst
А що генерали НАТО робили на дитячому майданчику? Чи ВСУ на вулиці і в тролебусі?. Пишуть, що загинулв відома в Сумах піаністка, її що запросили грати гімн України?
Татьяна-57fb• 13 апреля в 19:16
Ответ дляМаска-0b9f
У нашего президента поведение игромана.Те,пока все не проиграют в надежде выиграть,не успокоятся.Только игроманы деньги проигрывают,а этот жизни украинцев
а вы только увидели некоторые люди увидели это еще когда война началась , но они стали вороже ипсо только жизни и остались проигрывать как пешки согласна и не президент он уже а самопродленец
Astraja_• 13 апреля в 19:16
Ответ дляAnnaOst
Так, це називається тероризм. Не розумію вашу віру в благородство парашиних вояк. В моєму невеличкому місті ці покидьки поцілили в місце де була розташована аптека та кулінарія ( благо діло вночі було), і скабєєва на парашо тв розповідала, що поцілили в центр управління ’ юг’ та вбили 35 офіцерів, в тому числі натівських.
Як на четвертому році війни можна вірити в парашанські наративи ’ ми стрєляєм толтко по воєнним целям’ - не розумію. Ще один приліт в моєму місті був біля міського стадіону. Напевно там теж вояки НАТО тренувалися о четвертій ранку
А навіщо їм терор - Портников добре описує в своєму сьогоднішньому випуску про Суми. Просто терор, просто залякати, просто щоб боялися.
lilul990• 13 апреля в 19:16
Ответ дляOxy3
А ви розумієте, що росіяни усвідомлювали, що буде багато цивільних жетв і це їх ні торохи не бентежило? Я саме цю сторону мала на увазі. Так, наші - разгільдяї. Але ракету запустила русня. А ви тут всі кинулися їх виправдовувати. Військові, якщо там і були, тривоги і загрози не ігнорують. А ось люди на вулиці загинули.
Це війна. Мають бути обережні і думати про людей
AnnaOst• 13 апреля в 19:17
Ответ дляowl62
Не включайте дурочку, всі хто в Сумах знають по якій саме будівлі вони цілилися і попали
Svetl.ana• 13 апреля в 19:17
что там семинихин, появился?
Nata2907• 13 апреля в 19:19
Ответ дляnennsi
У нас прекрасный президент.Тот таракан ему в подметки не годится с пуйлом
Поставьте кто то ей рыгающий смайл
AnnaOst• 13 апреля в 19:19
Ответ дляAstraja_
Ви уявляєте собі вартість ракети іскандер м? І скільки часу треба на її виготовлення? Від кордону з Росією до Сум 50 км. Щоб кошмарити людей їм не потрібна балістика, вони це постійно роблять дронами, в тому числі дронами з касетними боєприпасами
owl62• 13 апреля в 19:21
Ответ дляAstraja_
Чеченці терором дечого добились від кацапів (Норд-Ост, школа в белані, захоплення лікарень)
Nata2907• 13 апреля в 19:24
Ответ дляAnnaOst
Щас вони ще розкажуть яка ракета тоді на металургів прилетіла. Але ж там дуже багато бачили просто дим перед вибухом, то відбрехатися складно , просто аідморозились. Після того мене уже ніщо не здивує. Нащо було аж 2 ракети дорогі тратити? Запустили б десяток шахедів по різних районах і ефект би напевне більше був. А то обидві в одне місце. Ага, співпадіння.
Astraja_• 13 апреля в 19:25
Ответ дляAnnaOst
Думаєте, хуйло економить на ракетах? В моєму місті не пожаліли на аптеку з кулінарію балістику, там точно нічого воєнного не було. Ну можете думати що благородні рашисти стріляють ракетами лише по воєнним цілям, ваше право. Ракет в них до гибелі, і вони їх не жаліють, нові все клепають та клепають.
Nata2907• 13 апреля в 19:26
Ответ дляSvetl.ana
что там семинихин, появился?
Сама слідкую. Але мабуть вже йому там рота добре закрили. У нас що не керманич в Сумах то нове щастя... Але оце старе пердло всіх переплюнуло. І нічого ж йому не було за боєприпаси поміж лікарні, школи, садка. І за це нічого не буде. Кацапи звичайно виродки, але через своїх же скільки людей загинуло
owl62• 13 апреля в 19:27
Ответ дляAnnaOst
Це Ви стараєтесь протиснути віру в ’хороших руських’, які цілились по ВСУ, а загиблі мирні, то побічний ефект. Дуже сподіваюсь , що робите Ви це за гроші, такий собі міні-джоб із-за кордону
Svetl.ana• 13 апреля в 19:28
Ответ дляNata2907
купили з потрохами?
owl62• 13 апреля в 19:29
Ответ дляSvetl.ana
купили з потрохами?
Десь писали, що він з благовещенська, колишніх руських не буває
Vlada-Maria• 13 апреля в 19:30
Ответ дляtala-li
прямо ото побила? лишенько-лишенько, щож то коїться ? - бідкалася Натуся Мосейчук
манька строчить тут в темі зі всіх своїх клонів
Svetl.ana• 13 апреля в 19:41
семинихин в эфире
Star39• 13 апреля в 19:49
Ответ дляSvetl.ana
семинихин в эфире
’Артюх собирал военных’

Мэр Конотопа Семенихин также заявил, что на месте удара по Сумам были сборы 117-й бригады теробороны, которая сегодня отмечала свою годовщину.

По его словам, военные не пострадали, поскольку находились в укрытии.

Семенихин утверждает, что открыто уголовное дело о том, кто организовал собрание военных.

Он лично считает виновным губернатора Артюха, который ’додумался проводить сборы военных’ и ’все об этом знают’.
Alexandr-ina• 13 апреля в 19:49
Ответ дляДева Мария
Дівчата . Суми та міста , де балістика часто і не збивається . Будь ласка , бережіть себе ! Дивіться що за тривога , поставте собі кучу каналів . Суми - було 5 хв шось зробити і не бути на вулиці . Тролейбус їхав з людьми … тварі рашисти . Коли вже настане розплата за все це
Було так: тривога 9:08, приліт 10:13, попередити не встигли. Через 3 хв другий. Хіба що жити в укриттях
Elmyska• 13 апреля в 19:59
Ответ дляOL@
его все знают: Путин сдохнет и все закончится. Но мировое правление не идет на это!!
А Путин сам по себе?
Trye• 13 апреля в 20:15
Ответ дляOL@
для чего он там сидит тогда столько ?? новости и без него озвучат в Телеграмме
Что б таким как Вы был повод Пороха прославлять
Prervana• 13 апреля в 20:17
Ответ дляStar39
’Артюх собирал военных’

Всё как обычно( Одна и та же схема годами. Военные успевают уйти, так как знают о сдаче, а гражданские... Да кому они интересны
Alexandra• 13 апреля в 20:30
Ответ дляNata2907
Версія про те, що дві спеціально, щоб більше жертв було, бо після першої набігуть люди рятувати і буде по кому ще вдарити. Тому і дві
Give us victory• 13 апреля в 20:31
Ответ дляPrervana
Еще и Зелебобик за пару дней ДО сфоткался ( монтаж) на фоне Сум. Черная метка. Впечатление, что єто туловище давно живет свою лучшую жизнь в Лондоне, а тут говорящая голова, баньте, ага.
Дисней_Кребо• 13 апреля в 20:32
Ответ дляNata2907
Я думаю, що аби зробили висновки і , можливо, навіть покарали винних за 24.03 , то МОЖЛИВО не було б 13.04.
Русн.я гн.ій і вона тупо б’є по цивільним і за це отримує мадальки - оце треба розуміти, особливо якщо в 30км від них живеш.
Give us victory• 13 апреля в 20:37
Ответ дляTrye
Порох у нас кто нынче?
Шестой год Зеленый укурыш - великий менеджер , менеджерит вместе с ларечником троещинским Ермаком. Что имеем в сухом остатке? миллион убитых, конца и края нет, смерти, вранье, утилизация украинцев, узурпация власти. Унижения, отлов, избиения людей.