кнопкодав• 13 апреля в 12:02

Парвовірус у дорослих

У сина діагностували парвовірус, була температура, нежить, червоні щоки і висип схожий на мереживо, ще сильно крутило ніжки. Зараз він одужав, а вчора температура піднялась в мене. Сьогодні не можу встати з ліжка, сильно болить і крутиться голова, температура 38, збила, але слабкість сильна. Педіатр сина казала дорослі рідко хворіють.
Хтось хворів з дорослих? Як у вас пройшло?
Физрукая• 13 апреля в 12:04
Минулої весни хворіла я (35 років) і син (9 років). Була тільки еритема і червоні палаючі щоки.
Пополняю_Карму• 13 апреля в 12:05
Я як дитина хворіла, не захворіла, а потім захворіла сама, може хтось бессимптомно приніс. Була температура, висип, крутило суглоби, було погано.
Мэри Попкинс• 24 апреля в 00:31
Ответ дляФизрукая
А эритема где была? У ребенка щеки красные и сыпь как по всему телу только в душе в горячей воде , не совсем кружево , мельче.