Однозначная• 13 апреля 2025
Що вас стимулювало на те, щоб взятися за себе і почати худнути?
Однозначная
• 13 апреля 2025
Ответ дляLiderLily
Що ви знаєте про зайву вагу))) я починала худнути зі 103.75. При тому що я 153 зростом. Головний фактор для схуднення не моє зображення в дзеркалі, а те що я не хочу через декілька років витрачатися на аптеку. Потрібно їсти щоб жити, а не навпаки.
Я теж такого зросту,як і ви.
Однозначная
• 13 апреля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
У мене було 97 тоді.
Зараз 91.
А до ваги, коли, ймовірно, аналізи стануть кращими, скидати ще кілограмів 15 мінімум :(
Зараз 91.
Ого((((((
Однозначная
• 13 апреля 2025
Ответ дляБілка в колесі
Да що ви знаєте про те, щоб все життя займатися собою, щоб не товстіти? Тримати все життя себе в руках і пахати!
У кожного своє життя і досвід
Так,згодна повністю з вами!
Однозначная
• 13 апреля 2025
Ответ дляПьяная вишня
В 90х не у всех была возможность правильного питания, что было, то и ели.
Да,можно есть всё.Главное - не обжираться как свинота.
Білка в колесі• 13 апреля 2025
Ответ дляОднозначная
Так,згодна повністю з вами!
Да у всіх своє життя і історія. В мене в дитинстві була подруга з ожирінням. Її дуже булили за це.
Зараз вона звичайна , з нормальною вагою
Однозначная
• 13 апреля 2025
Ответ дляБілка в колесі
В мене батько 140 кг з діабетом. Мимо харчових звичок сімʼї…
В 15 років мені захотілось бути гарною , спортивною і здоровою
А ви батьку щось говорили?Що він вам на це відповів?
Ответ дляОднозначная
Так,я теж почала пухнути в 7 років.Ледве позбулася звички багато їсти.
Я як почала харчуватися правильно то була шокована що моя порція раніше на один раз за розмірами як мої всі 3 тарілки на день зараз. Але новий спосіб дає свої плоди і не напрягає
Однозначная
• 13 апреля 2025
Ответ дляБілка в колесі
Мене теж булили через зайву вагу в школі і у дворі.
Однозначная
• 13 апреля 2025
Ответ дляLiderLily
Ви молодець!
Зоркая Зорро• 13 апреля 2025
Ответ дляLiderLily
Зараз 90 всього за 2 місяці і продовжую працювати над собою. Хоча теж є достатньо проблем від зайвої ваги але мені вони не заважають для того щоб скидати вагу. І з гормонами проблеми але якщо їсти на одне відро менше і правильну їжу то жодні гормони не будуть заважати
Це чудовий результат.
Зі свого досвіду - найважче не скинути, а втримати вагу.
Я непогано скинула у 2021 р., але почала з обстрілами у 2022 набирати і набрала майже все, що скинула. Теж харчові звички, заїдати стрес.
Зараз намагаюся, раптом зрив, не сварити себе, а продовжувати з наступного прийому їжі їсти нормально.
Мольфарочка• 13 апреля 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ой, вот и мне захотелось майки носить летом) Надо как-то втягиваться в спорт
Вешу 53 кг при росте 163 см, 47 лет. Вроде фигура неплохая, а тонуса нет. Без рукавов одежду не ношу
Головне - бажання! Обовʼязково втягнетеся
Білка в колесі• 13 апреля 2025
Ответ дляОднозначная
А що йому казати? Його вага це його вибір. Зараз вже ампутація, інсульт….
Зайва вага це дуже погано.
Найгірше те, що навіть без зайвої ваги, я маю проблеми з цукром, бо це все ж таки генетика. Тому я не спорю коли люди розповідають про гормони і тд. Знаю, як це важко
Зайва вага це дуже погано.
Пьяная вишня• 13 апреля 2025
Ответ дляОднозначная
Не поверите, не всегда проблема в обжорстве. У меня проблема с уровнем кортизола. Я набрала за ковид и войну 30 кг питаясь так же, как и раньше, не больше, ни меньше. Просто уровень стресса у меня стал +1000 и постоянная безсонница из-за ночных атак. Я неделю назад отравилась, подозреваю редиску, так вот я неделю на жесткой диете, ем реально мало. Как думаете, что с весом? Ничего) 0 сброшенных кг.
Однозначная
• 13 апреля 2025
Ответ дляБілка в колесі
Зайва вага це дуже погано.
Ну може порадьте йому більше рухатися і менше їсти?
Однозначная
• 13 апреля 2025
Ответ дляПьяная вишня
Меньше двигаться стали.
Білка в колесі• 13 апреля 2025
Ответ дляОднозначная
Він після ампутації і інсульту. Це вже неможливо більше рухатися (((
Тільки менше їсти
Парасюха• 13 апреля 2025
Спина и рука так болела, шо хотела выйти в окно, пошла на спорт, вес там же, но ничего не болит уже хорошо
Пьяная вишня• 13 апреля 2025
Ответ дляОднозначная
Меньше двигаться стали.
нет, так же само, наоборот стала больше ходить, реже брать машину, т.к. это + активность и меньше затрат на бензин.
Однозначная
• 13 апреля 2025
Ответ дляПьяная вишня
Что вы хотите сказать?Что ваш обмен веществ сам по себе замедлился?
Однозначная
• 13 апреля 2025
Ответ дляБілка в колесі
Тільки менше їсти
Дуже шкода,що ніхто не взявся за його здоров´я раніше.Можливо йому повинен був ’толчок’ скажімо так.
Пьяная вишня• 13 апреля 2025
Ответ дляОднозначная
вы знаете, что такое кортизол ?) я хочу сказать, что он не дает возможности похудеть. И да, с возрастом обмен веществ замедляется, это правда.
Білка в колесі• 13 апреля 2025
Ответ дляОднозначная
Да ви що! З ним все життя боремось, з його здоровʼям. Його жінці можна памʼятник поставити. Особливо після інсульту, як вона те все витерпіла!
От після інсульту він трохи злякався
Повні чоловіки то інша історія. Вони себе люблять і такими
От після інсульту він трохи злякався
Ответ дляЗоркая Зорро
Це чудовий результат.
Так я теж помітила що якщо трапляється зрив (у мене під час місячних), то це не привід забити і потрібно далі продовжувати як треба
Однозначная
• 13 апреля 2025
Ответ дляБілка в колесі
От після інсульту він трохи злякався
Значить ваш батько сама по собі така людина.
Однозначная
• 13 апреля 2025
Ответ дляПьяная вишня
Я слышала что это из-за уменьшения мышечной ткани.Нужны силовые и много белка.У вас мышцы будут поглощать калории и вы не будете поправляться.
Пьяная вишня• 13 апреля 2025
Ответ дляОднозначная
я знаю, но проблема в том, что с весами мне работать нельзя, бег, прыжки запрещены из-за грыж и протрузий, только кинезиотерапия, а от нее не худеется особо...
Зоркая Зорро• 13 апреля 2025
Ответ дляПьяная вишня
Я вірю.
Свого часу отруїлася шаурмою.
Була діарея більше тижня страшна, я не їла нічого 10 днів (і не хотілося), пила лише чай з ромашкою. Пила багато.
На 11 день з´їла пару шматків крекетсів, потім 4 шматочки, потім вівсянку на воді, з 14 дня потихеньку ввела решту продуктів.
За 10 днів без їжі я скинула аж 400 г.
Це при тому, що зайвої ваги тоді у мене було приблизно 7 кг, тобто було, з чого скидати.
Свого часу отруїлася шаурмою.
За 10 днів без їжі я скинула аж 400 г.
Однозначная
• 13 апреля 2025
Ответ дляПьяная вишня
Печально.Может хоть небольшие весы,но дольше по времени.
Однозначная
• 13 апреля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Я вірю.
Свого часу отруїлася шаурмою.
За 10 днів без їжі я скинула аж 400 г.
Свого часу отруїлася шаурмою.
За 10 днів без їжі я скинула аж 400 г.
Ви не рухались.Плюс крекери - це борошняне.
Пьяная вишня• 13 апреля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Я вірю.
Свого часу отруїлася шаурмою.
За 10 днів без їжі я скинула аж 400 г.
Свого часу отруїлася шаурмою.
За 10 днів без їжі я скинула аж 400 г.
вот я тоже 2 суток была на ромашке и 4х шт. сушки, еще 2 дня ромашка + овсянка на воде (4 ст ложки), еще 2 дня тоже самое, только еще + 1 отварное яйцо... и как бы блин нифига...0...при том что лишних 30 кг...