Стигла полуниця• 14 апреля в 10:18
Сибір
Хтось був колись в Сибірі???
осень харашо• 15 апреля в 09:28
Ответ дляKapitoshka7
Цікаво. Як ви думаєте там краще адаптуватися ніж в Європі???
Якщо у вас є великий запас грошей, то швидко адаптуєтеся. Швидше ніж в Європі.
А якщо немає, то будете бідувати і в такому разі ліпше жити в Європі.
Хвігура мічти• 07 мая в 11:52
Ответ дляKapitoshka7
Тю, важко сказати про дружніми.
Я знаю сім´ю, де батько матір лишив з дитиною на руках 5 років. Пішов із сім´ї прямо до іншої жінки. Ну звичайно дитина тієї жінки вже доросла, заміж вийшла, уже своя дитина є, онука, але у дитини тієї покинутої жінки лишився, вона тому хотіла тільки одну дитину, якщо що...
Щоб сказати про дружніми, ну таке.
Жінки тієї покинутої коли дитина заміж вийшла вона ніколи за все життя із свекрухою не спілкувалася, в гості не запрошувала і сама не ходила, і дитина також. Хоч жили вони навпроти можна сказати один одного. Ну не знаю))) все відносно.
Ну і ще багато нюансів, всього і не напишеш...
Щоб сказати про дружніми, ну таке.
Кто что-то понял?...
Хвігура мічти• 07 мая в 12:28
Ответ дляhrystia
Ви писали про Івано-Франківськ. Саме в місті гір немає. Напилися ви, якщо створюєте такі дурнуваті теми.
Ну зрозуміло ж, що мова йшла про Франківщину.