Донька подруги• Изменено 14 апреля 2025
Лікар може якось перевірити дійсність результатів аналізів сінево?
Ну тобто подзвонити в сінево і сказати
А перевірте мені таку людину, номер замовлення 263636272
А сінево скаже - ні ці аналізи за грудень минулого року а не за 3 квітня
Донька подруги
• 14 апреля 2025
Ответ дляВсех в сад
Вы все мечтаете подделать анализы))
Та так)) і не можу наважитись
Але вже розібралась як дату змінити
Донька подруги
• 14 апреля 2025
Ответ дляСиренькая
Найголовніше те що лікарю це нафіг не здалося,ці перепровірки
Так а чому він каже що мої аналізи грудневі вони старі
І треба свіжі
Мол давайте перездавайте
Але направлення на аналізи не дає
А мені 5000 в касу платити
І треба свіжі
Мол давайте перездавайте
Але направлення на аналізи не дає
А мені 5000 в касу платити
культУра• 14 апреля 2025
Насчет синево не знаю. Я сдавала по направлению нсзу в другой лаборатории - результаты были загружены в хелси лабораторией.
Не совсем понятно, зачем Вам дату подделывать. Вроде ж, если лечишься, сам заинтересован в улучшении результатов анализов.
культУра• 14 апреля 2025
Ответ дляДонька подруги
І треба свіжі
Мол давайте перездавайте
Але направлення на аналізи не дає
А мені 5000 в касу платити
І треба свіжі
Мол давайте перездавайте
Але направлення на аналізи не дає
А мені 5000 в касу платити
Семейный может дать направление.
Csdlab имеет договор с нсзу
Единая страна!• 14 апреля 2025
Ответ дляДонька подруги
І треба свіжі
Мол давайте перездавайте
Але направлення на аналізи не дає
А мені 5000 в касу платити
І треба свіжі
Мол давайте перездавайте
Але направлення на аналізи не дає
А мені 5000 в касу платити
Так пусть даёт направление на бесплатные анализы.
А если денег у человека нет, то как врач планирует мониторить ситуацию?
Донька подруги
• 14 апреля 2025
Ответ длякультУра
Семейный может дать направление.
Csdlab имеет договор с нсзу
Була в сімейного
Каже шо має дати направлення тільки той лікар який направляє на ці аналізи(
Донька подруги
• 14 апреля 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Так
І тому я змушена до цих дій
Я аналізи всі ці здавала в грудні
Але їм не підходить дата аналізів
І тому я хочу підмалювати дату на свіжу
Але і питаю тут, чи лікар може якось дізнатись в сінево?
І тому я змушена до цих дій
Я аналізи всі ці здавала в грудні
Але їм не підходить дата аналізів
І тому я хочу підмалювати дату на свіжу
Пишу вірші, дорого• 14 апреля 2025
Ответ дляДонька подруги
Так
І тому я змушена до цих дій
Я аналізи всі ці здавала в грудні
Але їм не підходить дата аналізів
І тому я хочу підмалювати дату на свіжу
І тому я змушена до цих дій
Я аналізи всі ці здавала в грудні
Але їм не підходить дата аналізів
І тому я хочу підмалювати дату на свіжу
Автор, смените врача, можно же записаться к любому специалисту в любой поликлинике
культУра• 14 апреля 2025
Ответ дляДонька подруги
Була в сімейного
Гонит. Я наблюдаюсь у эндокринолога, а к ней очень сложно записаться, только один раз в месяц выдается запись на приём и места разлетаются в первые полчаса. Мне чтоб получить у нее направление, потом консультацию по результатам, получается, 2 месяца надо. Пошла к семейной, показала рекомендацию в карточке, что эндокринолог советовал сдать - без вопросов дала направление.
У нас еще в городе сейчас многие лаборатории, у которых раньше был договор с нсзу, на этот год его не продлили. И врачи с уверенностью говорят, что лавочка закрылась, бесплатно уже никто не делает.
Спасибо, тут подсказали про цсдлаб. Прихожу к врачу с кодами анализов, которые им нужны для направления, говорю, нифига, делают, вчера звонила - подтвердили, вот коды, мне надо направление. И направление дают, и распечатку кодов просят, чтоб оставила - будут другим пациентам направления выписывать (точно также брала направление ребенку у педиатра на анализ, рекомендованный эндокринологом)
Единая страна!• 14 апреля 2025
Ответ дляДонька подруги
Так
І тому я змушена до цих дій
Я аналізи всі ці здавала в грудні
Але їм не підходить дата аналізів
І тому я хочу підмалювати дату на свіжу
І тому я змушена до цих дій
Я аналізи всі ці здавала в грудні
Але їм не підходить дата аналізів
І тому я хочу підмалювати дату на свіжу
В грудні здавали безкоштовно за направленням лікаря?
В синево іноді питають фамілію лікаря. Лікар який має процент, мабуть, може дізнатися. Але навряд чи буде цим займатися.
Якщо дізнається і почне соромити, то так і скажете: грошей нема, а що мені було робити?
культУра• 14 апреля 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Так а толку, что денег нет? Анализы-то зачем-то пересдаются
Дона Ко Ко• 14 апреля 2025
Ответ длякультУра
Автору для допуску до операції потрібно.
Але це теж ризиковано.
культУра• 14 апреля 2025
Автор, если у Вас есть csd, пинайте врачей, чтоб дали направление. Еще в invivo есть скидка, если заказывать с сайта сдачу анализов. По-моему, 10%. Хоть что-то (
Донька подруги
• 14 апреля 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Все платно завжди здавала
Просто сама для себе щдавала
Я дуже люблю здавати аналізи.. в мене є всі пакети. Я блін знаю всі свої хвороби, сама вишукую потрібні аналізи
Бо сімейні лікарі тільки знають один загальний аналіз крові і біохімічний і все
Просто сама для себе щдавала
Донька подруги
• 14 апреля 2025
Ответ длякультУра
А можете мені дати контакти цього ендокринолога
Теж потрібно, бо діабет
культУра• 14 апреля 2025
Ответ дляДонька подруги
Теж потрібно, бо діабет
Харьков. Надо?
Дона Ко Ко• 14 апреля 2025
Ответ длякультУра
Від лікарів залежить. Я 2 місяці чекала, щоб по направленню до ендокринолога потрапити. А вона збрехала, що ніякі безкоштовні аналізи не передбачені, еутирокс теж не можна по програмі доступні ліки отримати (в мене щитовидка повністю видалена).
Ще й аналізи, які мені рекомендовано здати спеціально написала на звичайному папірці, як колись. А от в хелсі жодне направлення і рекомендації не фігурують, щоб і сімейна не могла виписати.
культУра• 14 апреля 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Ну вот и мне так все врачи сказали - нет бесплатных больше. Но я-то до похода к ним и сайт цсд лаб посмотрела, и перезвонила им и уточнила, и распечатала список бесплатных анализов с кодами. В ответ на это кивают и дают направления.
культУра• 14 апреля 2025
Ответ дляДона Ко Ко
А эутирокс же недорогой, до 100грн. У меня дочка на нем(
Единая страна!• 14 апреля 2025
Ответ длякультУра
Я так понимаю, что с тех пор у автора в анализах ничего не изменилось. Врач их не смотрел, лечение не назначалось.
Иначе согласна, нет смысла подделывать дату.
культУра• 14 апреля 2025
Ответ дляДонька подруги
Так
Наптшіть плз фіо
Шевела Татьяна Викторовна, студенческая поликлиника на Дарвина, м.Бекетова.
Донька подруги
• 14 апреля 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Саме так
Лікування ніякого не було після того грудня
Всі аналізи однакові
Дона Ко Ко• 14 апреля 2025
Автор, лікар можливо і не перевірятиме, але я все ж не ризикувала б.
І навпаки вдячна лікарям, які перед операцією на аналізи скеровують.
У мене було кілька операцій, то поясню чому.
1) наприклад, я випадково здала аналізи і виявилось, що в мене високі лейкоцити, зашкалюють тромбоцити і анемія. А до того багато разів здавала, було все ок. Почали копати глибше, то по коалуграмі навпаки погане згортання крові. А уявіть, якщо в такому стані на операцію піти. Майже щороку аналізи здаю, а таких поганих ще не було.
2) Одного разу під час планового обстеження у мене виявили антитіла до гепатиту В і С.
Цьому передувало 2 операції і маніпуляція з свердління ліктя в травматології, стоматолог і 1 візит на електроепіляцію. Не знаю де саме і коли мене заразили. Але що важливо - в травматології жодного разу перед операцією не скеровували здавати на гепатити, а на сифіліс і т.д. усі здавали прямо в стаціонарі, але суто для галочки, самі казали, що результати вже після виписки приходять.
Як бачите, результати можуть бути сумні.
Пощастило, бо аналізи на якісне визначення негативні, тобто активного вірусу в крові нема. Але тепер клжні 6 місяців здаю на якісне визначення гепатитів.
І навіть тут колись писала, то не вірили і відповідали, що ймовірно статевим шляхом заразилася, а лікарів звмнувачую. Насправді ні, бо останній партнер був за 10 років до того.
Тому принаймі до сімейного підіть, вона хоча б по частині аналізів зможе направлення на безкоштовні аналізи в поліклініці направити. І той же швидкий тест на гепатит буде не зайвим здати, якщо у вас операція у грудні була.