Большой секретик• 15 апреля 2025
Как вы к этому относитесь. Летние каникулы
Результат:
вже голосів:
110 (55.56%)
отрицательно
59 (29.8%)
положительно
29 (14.65%)
результат
Аристократка-тунеядка• 15 апреля 2025
Щороку одне й те саме, у вас зовсім пам´яті і логіки нема?
Навчальний рік в Україні завжди закінчувався 1 липня.
Але навчальний рік не дорівнює навчання дітей в школі.
Канікули у дітей починаються, 30 травня, а вчителі ще місяць документально закривають навчальний рік.
Небоброїдка• 15 апреля 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Автор не разобралась ,а может специально создала тему ради срача
Советчицы тоже особо не хотят разбираться и хоть почитать комментарии людей ,которые владеют информацией
Зубожиння• 15 апреля 2025
Ответ дляYuliya-23
в нас остання лінійка була ще в 2017р. як син закінчував перший клас.потім відмінили
А у нас відмінили на період карантину. А зараз знов. Вінниччина
Зубожиння• 15 апреля 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Плюс ще шкільні табори для молодших.які десь і тягнуться до 1 липня
Chaterbox• 15 апреля 2025
Ответ дляЛісАпетная
В нас 25 травня вже був останній дзвоник.
Останній дзвінок не дорівнює закінчення навчального року по школі. Ще здавали екзамени.
Chaterbox• 15 апреля 2025
Ответ дляДуняша
я школу в киеве закончила в 1998 г посл звонок 25-26 мая. с 1 июня уже біла у бабушки. никогда.ни разу в июне я не училась.и никто у нас не учился
Я також була у бабусі. Але ще в школах були різні практики, екскурсії обов´язкові.
Chaterbox• 15 апреля 2025
Ответ дляДуняша
та не було ніяких єкзаменів)))де ви це взяли? іспит був у 9 і 11 класах. все))))до 9 класу я поняття не мала вчитися у червні і здавати іспити
Можливо, ви жили на території, що постраждали від аварії на ЧАЕС?
90x60x90• 15 апреля 2025
Ответ длякурасаны
Точно. Навіть 20 років онму, коли я в школу ходила було навчання до 25 червня
До 25 травня було!
Пишу каліграфічно• 15 апреля 2025
Ответ дляТантрический кекс
Екзамени хіба не здавали? Раніше взагалі екзамени були у всіх класах, потім тільки в випускних. Пізніше ДПА і ЗНО.
Раніше - це коли? Я вчилася в школі у 1988-1999 роках, то екзамени здавала 2 рази: у 9 та 11 класах. У всіх інших класах останній дзвоник в нас був 25 травня.
Вам телефонограмма• 15 апреля 2025
Ответ дляБегущаяпо
В минулому році моя дитина в 4 класі ’вчилася’ до середини червня. По факту до кінця травня весь учбовий матеріал був пройдений, діти просто ковбасилися в пекло в тих класах, вже нічого на уроках не робили, половина вчителів взагалі на уроки не з´являлася. Старша дитина зараз в 11 класі, то вони ще з березня вже майже не відвідують школу, зараз в них повторення, краще б сиділи вдома та готувалися до нмт, бо по факту навчання вже нема
Позаминулого року (2023) навчання подовжили до 14 червня, тому що взимку зробили дуже великі канікули (через обстріли і блекаути). Але дійсно, в червні то вже було не навчання, оцінки вже всі виставили в травні.
Торік навчальний рік закінчили як завжди, 31 травня.
ГонУрова дівка• 15 апреля 2025
зважаючи на те, що уроки через тривогу не проходять (а матеріал треба наздогнати) то я за.
Ответ длявАлнуюся сильнА
Інформація про початок та кінець навчального року надається на початку цього навчального року. У доньки навчання по 6 червня, на 10 в неї вже путівка до табора, тому нічого не знаю.
Якщо ви вже путівку маєте, діліться назвою табору, бо мене якраз більше хвилює бездоглядне літо, тема табору дуже актуальна.
Крихітка на всі• 15 апреля 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Мої діти вчаться до початку липня - позитивно
Где это