Мальдивирую• 15 апреля в 09:11

Тест на вагітність

Дівчат, допоможіть, розібратись. Критичні дні повинні були початись ще позавчора, низ живота дуже тягнуло, наче ось ось вони почнуться. Були декілька коричневих крапель в все. Досі нічого немає. Зробила вже 2 тести на вагітність, струменеві ( дорогі тести, наче б то, вже на перший день затримки показують вагітність), тести негативні. Все б нічого, але з чоловіком 2 тижні тому намагалися завагітніти, якщо чесно , то чекали позитивних тестів . що це може бути? гормональний збій ?
Непонятно• 15 апреля в 09:12
Затримка на декілька днів -це варіант норми
Не обовʼязково гормональний збій.
автор Мальдивирую • 15 апреля в 09:14
Ответ дляНепонятно
Не обовʼязково гормональний збій.
так я знаю. але є коричневі виділення кожного дня , зовсім небагато
Твоя подружайка• 15 апреля в 09:14
Можливо зарано тест робили.
Струменеві часто від 20 чи 25 показують.
Спробуйте звичайний еві тест зробити. Він показує швидше інших
автор Мальдивирую • 15 апреля в 09:15
Ответ дляТвоя подружайка
Можливо зарано тест робили.
дякую
Твоя подружайка• 15 апреля в 09:16
Ответ дляКоварная Зая
Це може бути:
гормональний збій
Імплантаційні виділення
Недостатність прогестерону при спробі настання вагітності
Покращена• 15 апреля в 09:21
Ответ дляКоварная Зая
Так себе може проявляти ендометріоз - спочатку виділення темні з ендометриоідних вогнищ, потім через пару днів місячні
автор Мальдивирую • 15 апреля в 09:23
Ответ дляПокращена
при едометріозі нудить?
Покращена• 15 апреля в 09:23
Ответ дляКоварная Зая
при едометріозі нудить?
Ні
автор Мальдивирую • 15 апреля в 09:25
Ответ дляПокращена
Ні
тоді це точно не він
Покращена• 15 апреля в 09:26
Ответ дляКоварная Зая
тоді це точно не він
Тоді можливо вагітність.
Я б ще радила узд трансвагінально, щоб уникнути іншої патології при вагітності
автор Мальдивирую • 15 апреля в 09:28
Ответ дляПокращена
Тоді можливо вагітність.
дякую
Королева спама• 15 апреля в 10:43
Ответ дляКоварная Зая
тоді це точно не він
Ви не можете виключити ендометріоз тільки з огляду на те, що він не викликає нудоти. Бо нудити може з багатьох різних причин.