Ніка Найз• 15 апреля 2025

Кацапы будут сносить Сумы

Кацаповская пропаганда обнародовала заяву шо в ближайшее время начнется массовая артподготовка и обстрел г. Сумы!

Вставай страна огромная!
Вставай на смертный бой!
С кацапской силой темною!
С проклятою ордой!
Natal_ka91• 15 апреля 2025
Вставайте. А по суті - питання до влади щоб забезпечила місто хоч якимсь ппо
Olvia1987• 15 апреля 2025
Ответ дляInnag
Вас особисто хтось тримає? А. Питання в чоловікові. Який три роки прожив тут за спинами тих хто на фронті. А тепер замість того, щоб їх поміняти мріє про рятування від русні? Правильно ж?
Удалено администрацией...
gaga-48ba• 15 апреля 2025
Ніхто не підписан на опитування на Опинион? За останній тиждень два опитування прийшло, в першому ’чи ви військовозобовязаний’, у другому ’чи серед тих, хто з вами живе, 18-24’, віповіла ’ні’, далі не пройшла, цікаво, що там далі.
Innag• 15 апреля 2025
Ответ дляPerfect look
А кто закрыл людей здесь и сидит наблюдает как по ним гадят ракетами, дронами, кабами и тд. ? Это как назвать ?
Я ще раз питаю. Що вам заважає виїхати? Мене ніхто тут не закрив, до речі. Залишатися в Україні мій свідомий вибір. Але наскільки мені відомо за туристичними поїздками до стоматологів - перетин кордону для вас вільний
Natal_ka91• 15 апреля 2025
Ответ дляFlower Girl23
Я прочитала о чём вещает Залужный и впала в некоторый шок, честно говоря... Ибо теперь понятно, из какой страны исходят нарративы ’до последнего украинца’...
’Умереть за Украину - этого мало’. Залужный призвал украинцев на войне ’не бояться умереть и быть готовым убить’.
’Война - это твой выбор принять два важных решения. Не испугаться умереть, а значит быть готовым к самопожертвованию. Такое решение каждый должен принять, кто присоединяется к вооруженной борьбе. Но умереть за Украину - этого мало. Нужно еще принять второе решение - быть готовым убить’, - заявил экс-главком, а ныне посол в Британии, выступая перед студентами на открытии Украинской школы управления.
Чудово про це вересканити з Лондона, прям як наші закордонні патріоти
Incol• 15 апреля 2025
Ответ дляPerfect look
Зачем выборы ? Поставить временное управление, пусть даже западное.
Какое будущее с этим вы видите ? До последнего украинца? Пока именно это план в действии
Ви серйозно ? Западне управління, яке може виражати стурбованість, якому втрати територій то таке, більше-менше, не їхнє- не шкода. Весь світ не може дати відсіч пуйлу, одні заграють, інші бояться, треті туди-сюди, на всякий випадок, щоб і вашим і нашим.
gaga-48ba• 15 апреля 2025
Ответ дляInnag
ну ось мій брат, пропав за 4 дні на фронті, бусіфікований, не живе тепер, ви задоволені?
Olvia1987• 15 апреля 2025
Ответ дляIncol
Весь світ не може,а Україна зможе?
Innag• 15 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Знаєте. Коли мати одного їз хлопців з підроз-ділу яким я опікуюся за машиною на веревці тягали і били три дні. Мабуть іншим сусідам було заїбісь. Не їх же. Але з часом і до них дійшла черга. Ще раз. Країна погана русня кльова, нікого не ображає - виїжджайте. В чому справа.
Incol• 15 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Весь світ не може,а Україна зможе?
Як бачите, четвертий рік тримається, я взагалі більш, ніж впенена, що переважна більшсть країн здала б території ’за три дні’, згадайте другу світову і Європу.
LudaSHS• 15 апреля 2025
Ответ дляIncol
Туфта на постному маслі ці всі рецепти.
Бо не має ні юридичної, ні політичної бази для такого
Переливання з пустого в порожне, про месію, про вікінгів на царство, і ще безліч фантастичних ідей як може бути.
Люди вірили в трампа, зараз страх, і злість і шукають варіанти.
Natal_ka91• 15 апреля 2025
Ответ дляInnag
А ви послухайте Швайку, щоб зрозуміти що ніхто нікого міняти не буде.
Olvia1987• 15 апреля 2025
Ответ дляInnag
Ні в чому. Всё хорошо прекрасная маркиза
Olvia1987• 15 апреля 2025
Ответ дляIncol
І в чому Європа програла і де зараз вона і де ми,переможці?
Natal_ka91• 15 апреля 2025
Ответ дляgaga-48ba
Тримайтеся😥 це просто жах((
Innag• 15 апреля 2025
Ответ дляgaga-48ba
Вам здається що тільки у вас болить? Тільки ваш брат пропав? Так. Війна. Це горе. І біль. Три. Я співчуваю. Але ця війна не справедлива. Ніхто не заслуговує її. Вбиті цивільні теж не мають гинути. Дітей не мають гвалтувати на очах у батьків. Винна росія. Точка
mymoly• 15 апреля 2025
Ответ дляFlower Girl23
Вопрос, почему он на собственном примере не учит?
Incol• 15 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Нажаль, мені теж здається, що краще було тоді попасти ’під німців’, ніж назад в ’Гулаг’’, але вже що маємо.
gaga-48ba• 15 апреля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Тримайтеся😥 це просто жах((
скажіть? які ж там втрати насправді?
Манула• 15 апреля 2025
Ответ дляInnag
Я не фанат Зелі. Але вибори зараз покладуть країну.
Про вибори згодна, але є варіант створити уряд національної єдності. Ну хто ж його буде створювати, коли можна одноосібно вічно царювати ...
Natal_ka91• 15 апреля 2025
Ответ дляInnag
Для чого ви обезцінюєте почуття форумчанки? Для когось брат - цілий світ, частина себе
gaga-48ba• 15 апреля 2025
Ответ дляInnag
а я не про то, ви задоволені таким процесом? бусік, місяць учебки,4 дні, кінець, а ще хто він для вас - ухилянт , герой?
Innag• 15 апреля 2025
Просто цей пиздьож автора про суми. Яка на хворе наступила а зараз мабуть оргазмує собі. Ні до чого. Суми і раніше були у досяжності РСЗО, Сумщину обстрілюють давно. Наступ на Курщину був викликаний спробою відтягнути ситуацію - щоб не було прориву як повна Харківщині. Ми можемо проклинати життя. Казати що зеленський і єрмак падло. Але вбивають нас росіяни. І повірте. Життя на окупованих землях нікому з вас не сподобається
mymoly• 15 апреля 2025
Ответ дляInnag
И как же разорвать этот порочный круг?
gaga-48ba• 15 апреля 2025
Ответ дляNatal_ka91
та хай, я хотіла сказати про інше, про те, що немає ніякого сенсу в його, та тисяч смерті
Маска-0b9f• 15 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Я говорила что нельзя уходить из Курской! Нельзя!!!!!!!!
И в чем дело?Автомат в руки,бронежилет на жопу и вперед,курск держать.Проще простого.
gaga-48ba• 15 апреля 2025
Моя думка така, що нашенький налякан, він більше не герой для всього світу, та й вдома ненависть до нього росте. Але вийти з образу ніяк не може, а оточення заробляє міліарди, тому підтримує війну. Вони реально не знають що робити, крім того щоб ловити чоловіків, як собак. Немає в них ніякого плану.
Innag• 15 апреля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Я не хотіла знецінити. Я розумію, що коли болить, хочеться знайти винного. Але ще раз. Наш ворог русня
Маска-0b9f• 15 апреля 2025
Ответ дляInnag
Почему только россияне убивают?Украинская коррупция старается не меньше россиян
Мандарина• 15 апреля 2025
Ответ дляFlower Girl23
Лучше поздно это понять, конечно, чем вообще никогда. Но вы поаккуратнее, у него есть все шансы сесть в кресло президента, а там уже все по накатанной будет🤷‍♀️