Ніка Найз• 15 апреля 2025

Кацапы будут сносить Сумы

Кацаповская пропаганда обнародовала заяву шо в ближайшее время начнется массовая артподготовка и обстрел г. Сумы!

Вставай страна огромная!
Вставай на смертный бой!
С кацапской силой темною!
С проклятою ордой!
snejs• 15 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Я говорила что нельзя уходить из Курской! Нельзя!!!!!!!!
офигеть, а вы не там?
Heilige Sonne• 15 апреля 2025
Не буде там життя(
alex-3f3c• 15 апреля 2025
Кстати страна должна знать своих героев, сегодня найвеличнейвшивий лидер сучасности внес законопроект про продовження мобилизации и военного стану до конца лета, заметьте, не голова ВР, не Сырский, не Безугла, не Аристович, ну вы поняли кто больше всех боится отползти от корыта, за счет жизней мобилизованых, это уже пожестче Иранского Аятола Хомейни и Лукашенко, тот хоть границы не закрывает
lilul990• 15 апреля 2025
Терор для примусу до миру на умовах путіна
Heilige Sonne• 15 апреля 2025
Ответ дляalex-3f3c
Тварь зеленая
gaga-48ba• 15 апреля 2025
Ответ дляlilul990
хто сильніший,той і ставить умови
lilul990• 15 апреля 2025
Ответ дляgaga-48ba
хто сильніший,той і ставить умови
Хто сильніший неочевидно
alex-3f3c• 15 апреля 2025
Ответ дляHeilige Sonne
Тварь зеленая
Но это такое, это его естественные рефлексы, как трусливого ничтожества которое рефлекторно хочет взять как можно побольше заложников и прикрыться ними чтоб иметь возможность дальше пилить бюджеты, а вот теперь нужно будет проследить кто будет голосовать за этот закон, понятно что ВР тоже заинтересована в бесконечной войне, у них отпуска на Мальдивах, бронь от мобилизации у всех родственников до 7-го колена, конверты с баксами, представьте себе год назад они должны были все скопом встать и свалить из зала ВР, а некоторые автоматически получить повестку на ВЛК, а тут такой бонус - возможность сидеть у корыта вечно, а потом еще детей вместо себя посадить, ну представьте еще есть 6 млн. ухилянтов которые не здохли на фронте, еще не початый край роботи, еще сидеть не пересидеть
Мама Никитки-2• 15 апреля 2025
Ответ дляkpss2017
Вас если бы родители избивали, то вы бы к ним имели претензии или к соседу, который им это порекомендовал?
Ого. То це Україна сама себе обстрілює, за рекомендаціями хуйла?
Дивлюсь з моменту виграшу рудого свинособаки вже відкрито влаштовують шабаші на сайті…
Мама Никитки-2• 15 апреля 2025
Ответ дляalex-3f3c
Це вам в нових методичках спущено про необхідність зробити на це акцент в соцмережах?
Тобто про те, що військовий стан встановлюється указом перзидента вам невідомо? Як і всі продовження з 22 року були виключно за його поданням, бо іншого не передбачено законодавством України?
Natal_ka91• 15 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Ну так ніби від нас залежить. Ціною чого не виходити? Ваших же ж там немає
Подрысь• 15 апреля 2025
Харьков уже такие новости проходил
gaga-48ba• 15 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
ці методички , вони зараз з вами в одній кімнаті?
Мама Никитки-2• 15 апреля 2025
Ответ дляgaga-48ba
Не бійтесь, ваші 15 фублів я не відберу.
gaga-48ba• 15 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
так я таким, як ви, не подаю, не сподівайтесь навіть
Маска-0b9f• 15 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Какое уместное слово у вас - перзидент))
Мама Никитки-2• 15 апреля 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Ви хочете якось по іншому його назвати?
В правильному варіанти Презедент ще й з великої літери пишеться))
Мама Никитки-2• 15 апреля 2025
Ответ дляgaga-48ba
Не паліться так відверто… а краще міняйте ті фублі на швейцарськіє франки)) бо навіть юані не врятують вже
Heilige Sonne• 15 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Хто сильніший неочевидно
Ну не Україна
Heilige Sonne• 15 апреля 2025
Ответ дляalex-3f3c
Всі вони суки
Маска-0b9f• 15 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ви хочете якось по іншому його назвати?
Аа,то це так і задумано було)Зрозуміло.
Heilige Sonne• 15 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Коли вже ця руда свинособака відправить вас справедливо захищати кордони України?
Heilige Sonne• 15 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
У нас нема президента майже рік
Heilige Sonne• 15 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ви хочете якось по іншому його назвати?
Фейкове Чмо. З великої
Мама Никитки-2• 15 апреля 2025
Ответ дляHeilige Sonne
Ви точно зрозуміли що я написала? Вам би в початкову школу а не політичні теми обговорювати)))
kpss2017• 15 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Perfect look• 15 апреля 2025
Ответ дляПодрысь
Харьков уже такие новости проходил
ЗСУ зайшли у Бєлгородську область рф, завдання — відтягнути резерви ворога від Курщини та Харківщини, — нардеп Костенко

📍Вже зараз понад 13 квадратних кілометрів у Бєлгородській області перебуває у сірій зоні.
📍Також стало відомо, що ЗСУ повернули контроль над населеним пунктом Дніпроенергія в Донецькій області.
📍Крім того, вдалося покращити тактичне положення на двох критичних напрямках, про це заявив генерал Наєв.
📍Наразі ж русня готується до наступу на Сумщину та Чернігівщину, щоб мати додатковий козир на можливих перемовинах.
📍Варто розуміти, що навіть контроль ворога над невеликою частиною території в одній з нових областей — це потужна перевага, путін продаватиме це Трампу, як свою перемогу, а той тиснутиме на нас, щоб ми погодилися на умови Москви.
DarkBlueSea• 15 апреля 2025
Ответ дляalex-3f3c
И что вы предлагаете? капитулирен?
Heilige Sonne• 15 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я все зрозуміла, окрім ваших дій. Ваші слова і дії не перетинаються. То кому в початкову школу?
Heilige Sonne• 15 апреля 2025
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...