Клептоманка• 15 апреля 2025
Какие вопросы о здоровье вы никогда не задаете врачам, хотя вас они волнуют?
Телепузик• 15 апреля 2025
Спрашиваю все, что интересно. С какого перепуга я приду к врачу и не спрошу,что мне надо узнать?
Чесно брешу• 15 апреля 2025
Часто ходжу в туалет. Є не велике нетримання. То все після пологів. Зверталась до лікарів, аналізи в нормі. Що робити не знаю. Мене це дуже бентежить(
Любовь Калистратовна• 15 апреля 2025
Ответ дляЧесно брешу
хоча б вправи для укріплення м´язів тазового дна. тренажери для вправ є
EOS EMF процедури, не знаю наскільки воно дієво
також є варіант операція, але це вже крайній