КротоТо• 15 апреля в 17:18
Roshen замовлення з самовивозом
Хтось оформлював? Просить передоплату. Як потім? Приходить смс, що готове до видачі і треба на касі його забирати? Чи як це працює?
КротоТо
• 15 апреля в 18:21
Ответ дляХочу наколоти губи
Що значить ’просить’?
Ви на сайті умови оплати читали?
Це зрозуміло
Питання в тому, чи я заберу своє замовлення ввечері і чи вони його відкладуть
Типу я зарезервувала і хочу забрати за 15 хв до закриття, чи не продадуть вони його і не перенесуть на інший день
Хочу наколоти губи• 15 апреля в 18:42
В них вказана гаряча лінія-подзвоніть та уточніть якщо час отримання замовлень вказаний до 20:00 а магазин працює до 21:00 чи зможете отримати своє замовлення після 20 ї.
Ви бачили що сума замовлення від 1000 грн? Прямо не вказано, а при оформленні от так...
КротоТо
• 15 апреля в 19:09
Ответ дляХочу наколоти губи
Дякую
Так, бачила мінімальну суму
Я за кордоном, не можу набрати, хотіла замовити не для себе, щоб молодші тільки забрали оплачене вже без проблем на смаколик до Пасхи
Дякую, що приділили стільки уваги моєму питанню
Так, бачила мінімальну суму
Хочу наколоти губи• 15 апреля в 19:45
Ответ дляКротоТо
Дякую
Так, бачила мінімальну суму
Можна листом написати-на сайті є кнопка для звернення.