Моя улюблена страшко• 16 апреля 2025

Пояснювальна записка, написана дитиною в школі

Син навчається в 5му класі. Минулого року встановлено Рдуг психіатром. Інколи в школі буває імпульсивна поведінка, непосидючий, неуважний. Вчора мені подзвонила завуч, сказала, що вчитель вигнала сина з класу за погану поведінку на уроці, просила провести бесіду. Після розмови з сином, виявилось, що ця вчителька виганяє його майже кожного уроку, цього разу вона сина повела до завуча писати пояснювальну. Писав він її під диктовку, каже, що не з усім був згоден. Чи законно змушувати дитину писати пояснювальні без батьків? Вчителька молода, подруга завуча, мій син не один, кого вона водила до завуча писати пояснювальні. З іншими вчителями таких проблем у нас немає.
Без комплексів• 16 апреля 2025
Ответ дляТану на сонці
Если учатся в обычно школе, то и требования должны быть как к обычным. В плане дисциплины так точно. Вы же хотите социализации, т е умению жить в социуме? Или чтобы только за вашими бегали ублажали, а на остальных забивали при этом?
Я вам написала опыт в стране где я живу, а не обсуждала моего ребёнка и его поведение. И если такие правила в стране, то будут бегать и ублажать или как-то иначе решать вопрос
Без комплексів• 16 апреля 2025
Ответ дляПес Патрон
Боже, какое дно такое писать🤦‍♀️
Не срывают нормальные, работала в школе, не несите свою чушь!
Срывают аж бегом. У меня в классе, в седые 90ые срывали и ни у кого диагноза не было.
Эт вернячОк• 16 апреля 2025
Ответ дляБайрактара
Пишу не на работе , а ПО РАБОТЕ. Умею аргументированно письменно изложить свою позицию.
А в связи с чем вопрос, простите?
Хм, умеете аргументировать? Вы выпустили из виду, что сравниваете себя с ребенком! Но да, на его фоне вы выигриваете
Байрактара• 16 апреля 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Я как раз таки не сравниваю,говорю даме, что сравнение нерелевантно
спальное место• 16 апреля 2025
Якесь збіговисько гидких створінь
Закрити, прибрати, ізолювати. Так може всіх ’не таких’ кудись сховати треба? Он по дитячим майданчикам вже військових з протезами вигоняють такі придурошні мами, бо вони дітей лякають. А якщо з вами щось станется, теж ізолювати? А якщо у вас така дитина народиться, відмовитеся від неї? В інтернат здасте? Чи може взагалі подушкою придушити, щоб вже не мучатися?
Кончені, їй-богу
Ирина Веселуха• 16 апреля 2025
Ответ для90x60x90
За границей на таких детей есть помощник учителя, он ими занимается, что бы не отвлекать других детей и учителя
А у на 25%? Вот и сэкономили 😁
В Україні також виділяється асистент вчителя
Ирина Веселуха• 16 апреля 2025
Ответ дляТану на сонці
Если у учителя каждый ребёнок болен, он весь урок должен предоставлять медицинскую, психологическую и психиатрическую помощь?
Для цього в таких класах повинен бути асистент обов´язково
Ирина Веселуха• 16 апреля 2025
Ответ дляХвець-тець
Интересно, а у учителей есть возможность отказаться от такого ученика?
Немає. Зараз кожним учнем школа дорожить , а вчитель своєю зарплатою. Додатково на клас дається ставка асистента
НуКаНаКа• 16 апреля 2025
Ответ дляКолупалочка
Драсти, обязаны. Вы анкету не заполняли ни разу в школе? Астма, аллергия, сахарный диабет , обязательно учитель должен знать
Это для физкультуры
No problems• 16 апреля 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Школа и вызвала ) они ж моего ребенка потеряли )
До вас не телефонували, а відразу в поліцію, ну, ви й закрутили історію
Наша взяла• 16 апреля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну у вас і порівняння. Мій син нікого не тероризує, з однокласниками прекрасні стосунки, скарг від батьків однокласників чи інших вчителів немає.
За что такого чудесного ребёнка выгнали из класса?
ТайТаке• 16 апреля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
С каким таким?

А почему вы сдвгшек в неадекваты записали?
А куда ж ?
ТайТаке• 16 апреля 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
А что мой ребенок сделал не правильно? Вы считаете правильно сделал преподаватель когда выгнал его из кабинета ? Я все сделала правильно. К слову преподавателю был выговор , директору тоже за вызов полиции) а ребенок он пошел домой в безопасное для него место )
Вы правильно поступили.
И я так понимаю на охрану школы деньги сдаете? И даже если нет, нафига тот сторож на входе если с него 0 толку.
Ms. Android• 16 апреля 2025
Ответ дляПес Патрон
Боже, какое дно такое писать🤦‍♀️
Удалено администрацией...
Країна мрій• 16 апреля 2025
Ответ дляMs. Android
Більшість уроків зривають нейротипові діти )
У нас інклюзивний клас. То якраз бачу іншу картину. Усі проблеми в класі або із-за інклюзивних або із-за тих, хто не пройшов комісію, а треба. Наша класна всими силами (доповідні, соц служьа, поліція в деяких випадках) давить на батьків необмежених дітей, щоб ті отримали діагноз, пройшли комісію і школа отримала рекомендації. Далі з дитиною починають працювати індивідуально психолог, логопед, дефектолог. І це позитивно відобрадається на ситуації в класі вцілому. Але є ж бронебійні мами.
Зараз в класі один такий ’типу нормотиповий’ проти іншого ’нормотипового’ і це ппц, бо одну маму вмовили обсиежити дитину, дати їй можливість отримати допомогу, а інша морозиться.
Шлях до зірок• 16 апреля 2025
Автор я вас як мама дитини з особливостями розвитку розумію та співчуваю. Вчителька дура! Тут вас тільки обхейтять, бо вони ніколи не зрозуміють. Закривайте тему та звертайтеся туди де спілкуються батьки особливих дітей
Викупана• 16 апреля 2025
Якимсь чином в Європі інклюзивна освіта, і дітей з РДУГ точно не менше. Але вчителі вміють знаходити підхід і викладати матеріал відпрвідно. Задача вчителя не тільки знати матеріал предмету, але й дитячу психологію. Найлегше просто виганяти незручних дітей (а це можуть бути не тільки РДУГ, але й допитливі), ніж використовувати педагогічні техніки. Вчитель жодного разу не контактували з батьками, тож її бажання навчати чи владнати ситуацію на нулі.
Викупана• 16 апреля 2025
Ответ дляСапай вазони
Ні, не хочуть.
Але якщо у дитини є діагноз, мама може або вимагати тьютора, або сама бути тьютором для своєї дитини.
Інші діти мають право вчитись, а не чекати поки вчитель заспокоїть одну дитину. Цим має займатись тьютор дитини.

В класі моєї дитини був такий хлопчик. Мама не хотіла афішувати діагноз і від тьютора відмовилась, хоча пропонували. Спочатку він просто заважав іншим. В підлітковому віці почав приставати до однієї дівчинки. Мама дівчинки скаржилась, але чула ’пожалійте’, ’ну він же хворий’. Закінчилось тим, що той хлопчик затяг дівчинку в туалет, порвав на ній нижню білизну і спідницю, добре що інші діти покликали вчителя і дівчинку врятували. Мама дівчинки викликала поліцію, пішла на медекспертизу. А мама хлопчика говорила, що винувата дівчинка, бо не приділяла хлопцю уваги, ігнорувала і він розізлився.
У хлопчика саме РДУГ був діагноз. Потім його перевели до якоїсь спеціалізованої школи. І весь клас видихнув разом з вчителями.
Це не десь було, мені не тьотя розповіла, це в класі у моєї дитини.
Щоб це була не пустопорожня розповідь, пишіть одразу номер школи й місто, в якому це трапилось.
Отжигающая• 16 апреля 2025
Ответ дляElitist
Зазвичай нічого не приймають такі діти бо ´ета вредна´ та ´пєрєрастьот´, а оточуючим хоч вішайся
Мій приймає. Але в цьому році держпосиавок нема. Купити її неможливо
Губка Боб• 16 апреля 2025
Ответ дляЗвоночек
Также пишуть ті, кому не відомо, що таке РДУГ. І вони хочуть всих ’інших’ закрити якнайдалі, щоб не бачити і не стикатися з іншими...
А вас интересуют проблемы родителей, которые хотят, чтоб учителю никто не мешал учить их детей ?
Звоночек• 16 апреля 2025
Ответ дляГубка Боб
Учитель отримує освіту і також може організувати освітній процес, щоб всі могли прийняти в ньому необхідну участь та допомогти тим, у кого не виходить це зробити.
Сапай вазони• 16 апреля 2025
Ответ дляВикупана
Київ
Дарницький район
Школу не напишу. Бо стане відомо хто діти.
sim_sims• 16 апреля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
А що йому надиктували у тій пояснювальній записці. Ви сказали завучу, що то він не самостійно написав? А краще напишіть їй заяву, якщо вважаєте, що його змусили.
Залетна Я тут• 16 апреля 2025
Ответ дляТану на сонці
Жалко учителей. Они должны объяснять материал, а не возиться с неуправляемыми детьми. Займетесь ребёнком.
Хорошо, если мама реагирует. По крайней мере есть диагноз.
А когда дети без диагноза так себя ведут? Еще и мамочки: ’Вы же специалисты, вот и учите, воспитывайте!’
Залетна Я тут• 16 апреля 2025
Ответ дляВиправлялочка
а почему не законно? что здесь такого? мы в школе тоже писали объяснительные, если нужно было. Его же не в полицию забрали, и там заставили писать.
А вообще первый комментарий правильный. Почему другие дети не могут получить нормальное образование, чтобы никто не мешал? с другими учителями проблем нет, потому что им пофиг, отчитали урок и ушли
А почему у нас тогда нет школ для таких детей? Или хотя бы классов?
Виправлялочка• 16 апреля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
ну вопрос не ко мне
Залетна Я тут• 16 апреля 2025
Ответ дляВиправлялочка
ну вопрос не ко мне
Согласна, не к Вам.
Жаль, что от отсутствия таких школ страдают все: и инклюзивные и нормальные дети, а также их родители и учителя.
Залетна Я тут• 16 апреля 2025
Ответ дляЗвоночек
На жаль, вчителів не вчать як поводитись з дитиною РДУГ або РАС.
ReintTycha• 16 апреля 2025
А зо заважає поприсутствувати га уроках. Пару днів
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляВикупана
Ні. Зовсім не так.там одразу підключають батьків.
Не допомагає- школу і психолога
Тоді-Опіку
Не живіть в ілюзіях