Чупа-чупс• 16 апреля 2025

Приїде кума з Німеччини, що подарувати?

Минулого разу вона везла нам купу всього. Я подарувала їй і дітям срібні шнурки з кулонами з тризубом і сердечком. На згадку про Україну, бо повертатися назавжди вони не планують.
Зараз приїхали на Пасху, знову купу всього навезли нам, а я не знаю, що подарувати, щоб і з собою могли забрати...Це мій хрещеник, підліток.
Що б ви подарували?
Леся Українка• 16 апреля 2025
Срібні шнурки... Мій шок в шоці)
Можете показати як вони виглядають? Може я щось не те уявляю
автор Чупа-чупс • 16 апреля 2025
Ответ дляЛеся Українка
Срібні шнурки... Мій шок в шоці)
Ну шкіряні шнурки із срібною застібкою.
Леся Українка• 16 апреля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Ну шкіряні шнурки із срібною застібкою.
Ви про прикрасу на шию?
Бо я подумала шнурки для взуття
IQ 80• 16 апреля 2025
А що раніше дарували ?
Чи вони змінилися ?
автор Чупа-чупс • 16 апреля 2025
Ответ дляЛеся Українка
Ви про прикрасу на шию?
Бо я подумала шнурки для взуття
Ну да, до кулону
автор Чупа-чупс • 16 апреля 2025
Ответ дляIQ 80
А що раніше дарували ?
Чи вони змінилися ?
Ну тепер вони там, звісно все змінилося
Кривая спроса• 16 апреля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Ну шкіряні шнурки із срібною застібкою.
Це ж по типу ланцюжка, як прикраса на шию?)
Леся Українка• 16 апреля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Ну да, до кулону
Моя твоя нє понімать)))
Ваші шнурки мене спантеличили))
IQ 80• 16 апреля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Ну тепер вони там, звісно все змінилося
Ну що змінилося , вони ж німцями не стали . Які вподобання в дітей ?
Бешене сарі• 16 апреля 2025
хрещеному-підлітку - гроші
автор Чупа-чупс • 16 апреля 2025
Ответ дляБешене сарі
хрещеному-підлітку - гроші
Гривня тут знецінена, він не встигне їх тут витратити. А євро там перетворяться на копійки. З грошима в них там все добре, у 3 рази краще, ніж було в Україні
Там все розмивчато• 16 апреля 2025
Дурня всі ці подарунки по приїзду. Ламати голову, щось видумувати. Кому це треба?
Пугачиха• 16 апреля 2025
шкіряний гаманець з тризубом, положіть туди 100 євро
автор Чупа-чупс • 16 апреля 2025
Ответ дляТам все розмивчато
В неї з´явилася можливість зробити мені приємно, везе купу речей, там вони не дорогі
IQ 80• 16 апреля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
А ким працюють в Німеччині , що все в них є .
Я б обрала час з рідними та близькими , можливо емоції для дітей . Та домашню їжу .
Там все розмивчато• 16 апреля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
То нехай везе. Це ж вона їде в гості. І наша гривня там нічого не варта, з Ваших слів. Отже, подруга заможніша Вас значно.
автор Чупа-чупс • 16 апреля 2025
Ответ дляIQ 80
Питання не по темі, кума працює і гарно заробляє. Ким і чим відповідати не маю потреби
IQ 80• 16 апреля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Добре , вона сильно змінилася ? Ви знаєте краще що їй подобається , краще чим порадниці.
Губи з філером• 16 апреля 2025
Те що вона вам везе, аналогічне)
Бешене сарі• 16 апреля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
це саме для нього гроші (звісно в євро), в Німеччині дітям дарують (як в Україні) родичі Taschengeld, бабусі-дідусі-хрещені. Навіть щомісяця це роблять. Це абсолютно стала тадиція, ніхто не переймається кількістью євро, важлива увага. Діти та підлітки збирають на якийсь певний дорогий подарунок тощо.

І це притаманно всім, незалежно від достатку родини
Слава Українi• 16 апреля 2025
Мені подобаються ось ці трендові білі голуби, які всі активно носили минулоріч (прикраса на шию).
Якщо ваша кума таке буде носити, можна глянути якісь речі з самчиківським розписом (сумка, хустина шовкова)
https://www.instagram.com/p/DEuWIxxtQVJ/
https://www.instagram.com/p/DIBMWt6tmeA/?img_index...
Фиона Шрековна• 16 апреля 2025
так, ви правильно обрали прикрасу, напевне і цього разу щось можете схоже обрати. Може сертифікатом? Бо треба щось маленьке, щоб вони не везли. Навіть не знаю. Ну, може ще запросіть їх десь посидіти
Бавовнятко• 16 апреля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Та не нужно оно им, если нет проблем с деньгами. Ну, чем вы того подростка удивите? Разве что носки со смешными надписями моей бы зашли. А вы еще и всем хотите.
Просто дружите, это важно, а не подарки.
Поліпривіт всім• 16 апреля 2025
раніше продавалося ’консервоване’ рідне повітря, зараз не знаю. Тільки подібні шкарпетки в Єві бачила.
А якщо серйозно, в них все є, І колишня батьківщина вже не потрібна... Шнурки вже є... Правильно пишуть, погода має бути гарна, погуляйте десь, щось цікаве для всіх заплануйте на згадку.
Кашпо• 16 апреля 2025
Если кума пьет кофе, подарите в зернах от украинского ростера, проще всего Cвіт кави. Или от вашего локального маленького обжарщика, дата обжарки самая свежая, максимум неделя.
Чай нормальный, это прям дорого и мало хорошего рассыпного.
Чтото-из украинской косметики, витаминные добавки для красоты.
Если носит, колготки Конте
Слава Українi• 16 апреля 2025
Ответ дляКашпо
Если носит, колготки Конте
Ви прикольнулися ? Колготи Конте класні, але завжди вони були виробництва Білорусі, якщо вам це не заважає, то норм.

Каталог продукції Conte (Білорусь)
Conte - білоруський бренд панчішно-шкарпеткової продукції і трикотажу для жінок, чоловіків і дітей. На ринку з 1997 року.
Кашпо• 16 апреля 2025
Ответ дляСлава Українi

Каталог продукції Conte (Білорусь)
А что, в Украине есть лучше за эту цену? Как и с милавицей ситуация.
Кракадэ• 16 апреля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Ну тепер вони там, звісно все змінилося
То купите им ведро квашеной капусты и упаковку сосисек, если они немцами прям такими стали
Слава Українi• 16 апреля 2025
Ответ дляКашпо
Прям 100% конкурента по ціна-якість, нажаль. Це як з пастами Splat російськими, аналогічних по ціна-якість складно знайти, але ж не купувати тепер рашитське, світ клином на них не зійшовся.
Непогані колготи купувала в АТБ, але виробника не пам´ятаю, ще досить якісні і дійсно десь+/- конкуренти українські Giulia.
Я тут с краю постою• 16 апреля 2025
Ответ дляСлава Українi

Каталог продукції Conte (Білорусь)
А я давно не вижу этих колгот в продаже. Их реально ещё где-то найти?