Elitist• Изменено 16 апреля 2025

Як люди набирають чи не худнуть при дефіциті калорій

Зайшла в тему про схуднення.
Жіночка зростом 170 важить 130 кг
Каже , що скинути може тільки 5 кг і вони швидко набираються назад.
Поясніть як можуть набиратися при стабільному дефіциті.

Наприклад у мене базова витрата калорій 1400- це якщо я лежма лежатиму.
Якщо рухаюсь і живу нормальнім життям 1900-2100 на добу.

Якщо я буду харчуватися на 1500 -1700 ЩОДЕННО тривалий час, то як я зможу поправитися або втримати вагу. Розкажіть, як це працює?

Цікава версія прихильників цієї теорії
Звідки мене возбметься 5-10-20 кіло плюсом до моєї ваги?
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
Удалено администрацией...
Lianaa_06• 16 апреля 2025
Неправильно считает калории. Это физически не возможно!
Natalia Кис.порошок• 16 апреля 2025
Не можливо набирати і не худнути при правильному дефіциті калорій. У будь якому випадку буде схуднення. Просто люди зовсім не розуміють цього процесу.
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
Прихильників якої саме теорії? Те що ви описали звичайна фізика, ви не вчились в школі?
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
І ще, а як ви так рухаєтесь що аж додатково 600 калорій витрачаєте, на який це такий рух?
sua• 16 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Не обязательно. Есть та же липедема (не такая уж и редкость) - аномальные жировые отложения, которые не убираются ни диетой, ни спортом. Только хирургически.
И при этом вот эти 5 кг, которые туда-сюда ’ходят’ - это жидкость.
Дева Мария• 16 апреля 2025
Нереально набрать когда ты не жрешь . И постоянно . А конечно , один день не поела , другим днем заела за неделю, то да
автор Elitist • 16 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я? Силові 4 рази на тиждень. Банмінтон з дитиною, теніс двічі на тиждень на корті. Вечірні прогулянки з чоловіком по годині.
Я взагалі дуже рухлива )
irina _d• 16 апреля 2025
Вы раньше только читали, писать не могли?
А то вы вчера зарегирились, и решили разорвать инфопростор своими выводами и постулатами)
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
Ответ дляsua
Так, але ходять 5 кг туди сюди, а не може скинути 5 кг і не більше.
Вага втрачається:
а) за рахунок жирової тканини
Б) за рахунок мʼязової частини
irina _d• 16 апреля 2025
Ответ дляElitist
Я взагалі дуже рухлива )
Нет такого слова ’ баНминтон’)
автор Elitist • 16 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Так, я вчилась в школі. Закон збереження енергії називається цей розділ. Давайте без хамства))
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
Ответ дляElitist
Я взагалі дуже рухлива )
У вас в один день і силова і бадмінтон?
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
Ответ дляElitist
Тобто? Чому ви називаєте хамством реакцію на дуже глупе питання, вибачте?
А глупі питання хамством не вважаєте?
likarka• 16 апреля 2025
Вона сама написала, дієта-а потім зриваюсь. Ви неуважно читали
автор Elitist • 16 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
У вас в один день і силова і бадмінтон?
Так, зранку силова. Увечері можу з дітьми пограти в бадмінтон на майданчику. Що вас дивує?
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
Ответ дляElitist
Мене нічого не дивує, я уточню .
irina _d• 16 апреля 2025
Ответ дляElitist
О, новое слово выучили!)
автор Elitist • 16 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А глупі питання хамством не вважаєте?
Я попросила людей, які мені опонують , пояснити їх точку зору. Ви почали мене питати про те чи закінчила я школу. Так, школу закінчила, авжеж. Вчилася добре))
Не розумію яке це має відношення до моєї теми? Ви модератор тут по темах?
Можете сходити поскаржитися)))
Лизочек• 16 апреля 2025
Никак нельзя поправится на постоянном дефиците. Только в том случае, если кто-то что-то неправильно считает...
автор Elitist • 16 апреля 2025
Ответ дляlikarka
Тобто профіцит певний відрізок часу присутній
автор Elitist • 16 апреля 2025
Ответ дляirina _d
О, новое слово выучили!)
Яке саме?
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
Ответ дляElitist
Можете сходити поскаржитися)))
А які люди вам опонують в темі до того як ви створили тему?
Яку точку зору пояснювати, як працюють закони фізики?
Вчились добре і пишете - банмінтон?
автор Elitist • 16 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Вчились добре і пишете - банмінтон?
БаДмінтон пишу наче))Ви закінчили із зошитами і перейшли на форум?))
Питаю людей із протилежною точкою зору. Не захотіла флуду в чужій темі, створила свою.
Ви на дієті чи що з вами?))
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
Ответ дляElitist
Ви на дієті чи що з вами?))
А на дієті має відбутися багато щось особливе?
автор Elitist • 16 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Відчувається що вам дуже некомфортно із собою і ви прагнете вилити цей негатив на оточуючих.
Оскільки тема про зайву вагу і схуднення, я жартома припустила, що ви на дієті. А так бог знає які у вас там проблеми))
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
Ответ дляElitist
проблеми очевидно тут у вас і ви чомусь це на мене проектуєте 🤷‍♀️
автор Elitist • 16 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Якщо це вас певним чином втішить і розрадить, то хай будЕ))
автор Elitist • 16 апреля 2025
Ответ дляЛизочек
Я теж про це. Ось і прошу пояснити мені як це працює з їхньої точки зору
irina _d• 16 апреля 2025
Ответ дляElitist
Яке саме?
Та не переймайтесь)