Нога на ногу• 16 апреля в 15:23

Виклик поліції від сусідів

Були гості, діти бігали, шуміли.
Сусіди викликали поліцію, та склала протокол на адм правопорушеня.
Які наслідки для мене?
Тектологиня 80lv• 16 апреля в 15:58
Ответ дляНога на ногу
Я мало п’ю
Діти мої розвинуті фізично і розумово
А че тогда речь не понимают?
Или Вы не стали деток беспокоить замечаниями в 1.30 ночи, хай порезвятся, дети же?
автор Нога на ногу • 16 апреля в 15:59
Ответ дляЖирафовое варьенье
Это опа, нарушение комендатского часа в военное время помимо админ.штрафа, трибунал, депортация и уголовная. Детей на учёт полиции, лишение родительских прав. Это если без лишения имущества.
Ви серйозно знаєте такі випадкі?
Чи жартуєте?
Тектологиня 80lv• 16 апреля в 15:59
Ответ дляНога на ногу
Ви серйозно знаєте такі випадкі?
Чи жартуєте?
Как можно шутить в такой теме???
Оце фіфа• 16 апреля в 16:01
Ответ дляНога на ногу
В 1.30 ночі
Совесть у Вас есть?
Жирафовое варьенье• 16 апреля в 16:01
Ответ дляНога на ногу
Ви серйозно знаєте такі випадкі?
Чи жартуєте?
Да какое (( у тёткиной соседки такое было. Сейчас бомжует
автор Нога на ногу • 16 апреля в 16:04
Ответ дляЖирафовое варьенье
Як можна порушити ком годину вдома?
Чу Ча• 16 апреля в 16:05
Ответ дляНога на ногу
Як можна порушити ком годину вдома?
Легко
Шум от вас
ротцвеники• 16 апреля в 16:08
Ответ дляНога на ногу
Ви не верещали, сиділи спілкувались
Діти бігали ось що. Їх же втримаєш на місці
На спокійне спілкування поліцію не визивають.
І так, дітям можна пояснити, що вночі тупотіти як слони неможна, тим більше в такому віці. То мабудь ви нажерлись, верещали і реготіли як коняки, і вам було пофіг як ті діти себе ведуть.
Жирафовое варьенье• 16 апреля в 16:09
Ответ дляНога на ногу
Як можна порушити ком годину вдома?
Радуйтесь, что ваши пенсионеры только на шум пожаловались, хотя если вызвали полицию, представляю как вы их достали, а не придумали, что вы там танцуете под вопли паши техника и орете под узких певцов
Булькаю• 16 апреля в 16:32
Ответ дляkpss2017
Это же сколько детям, что они ночью не спят и бегают?
У меня такие соседи, причем все какие были начиная от пеленок заканчивая лбами здоровыми, точно так же активность начинается после 00:00 Скачки, игры ит.д..
Сплюшка• 16 апреля в 17:22
Ответ дляТектологиня 80lv
Люди, объясните мне кто-нибудь - а это у всех 13тилетние дети по квартире бегают? Моему ребенку 17, может, я просто забыла, что такое в принципе возможно, а?
Тема тролльная, но мой в 16 все еще бегает. Хз, темперамент или сдвг в легкой форме) Он в целом не из тех, кто умеет долго и тихо сидеть. И двигается всегда быстро. Единственно что - все же смогла приучить не гарцевать прям по квартире, а если и бежать, то тихо, мягко.
Олена Ботко• 30 апреля в 23:18
Ответ дляНе худа ні разу
Ваші сусіди молодці. А ви - неадекватні співмешканці. На постійні прохання не реагуєте, значить, будете розбиратися з поліцією. Треба наступного разу, щоб ще ТЦК до вас завітало разом з копами.
Перепрошую, не знаєте як заявити до ТЦК? В нас та сама проблема, тільки діти бігають кожного дня, стрибають з ліжка, бʼють баскетбольним мʼячем та катаються по квартирі на самокаті. Батьки правда не бухають. В мене вже встановили неврастенію внаслідок тривалого стресу. Кільки разів ходили до них, реакціі нуль, самі насмішки типу придбайте беруші якщо такі ніжні. ТЦК він боїться як вогню, на вулицю носа не показує зовсім. Поліцію не викликаємо, бо чули про випадки що поліція приїжджала, казала що це побутовий шум та й все. Якщо так станеться - вони нам зовсім на голову сядуть та будуть стрибати всією сімʼєю, відчувши свою безкарність. ТЦК було б у самий раз
Не худа ні разу• 01 мая в 08:40
Ответ дляОлена Ботко
У нас та сама ситуація з сусідськими дітьми, вони ще й вночі бігають, стрибають і щось кидають. Ще й зʼявилися сусіди з собакою, яку кидають вдома саму, як йдуть бухати (а вони це роблять кожен вечір), і той пес виє, скавчить і гавкає без зупинки кожен день з 5-6 вечора і десь до початку комендантської години. Ще двоє сусідів просто постійно бухають і тусять. Якщо викликати ТЦК, то на всіх навколо. Як це робиться, не знаю. Простіше переїхати… я вже ледь тримаюсь кукухою, сподіваюсь, скоро переїду.