Ду да ду да ду• 16 апреля 2025

Просити знижку за товар це принизливо, чи норм?

Ви торгуєтесь про покупці товару?
Якщо Ви продавець, чи вважаєте, що людина, яка просить знижку жлоб?
Свідок Перемоги• 16 апреля 2025
Згадала, іноді при купівлі техніки питаю: є знижка? Роблять ще 5% від суми на великі покупки. Дрібниця, але ж люди можуть таку знижку зробити. Чому я не можу скористатися?
Агент Пинкертона• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Я менеджер по продажам.
Все просят скидки. Даже при больших сделках. (Вернее, тем более при больших сделках.) Получать лучшие условия - это нормально
В Комфи, Алло, Эльдорадо, Эпицентр тоже можно просить скидку?)
Свідок Перемоги• 16 апреля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Питати знижку можна будь де. Просто хтось може її зробити, хтось ні.
Мао_Мяо• 16 апреля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Да. Запросто.
nutty• 16 апреля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Ніколи не просила.
Тим більше якщо це сайтт типу пром, де купують нові речі - просити знижку недоречно.
На ОЛХ, де продають б/у речі також не торгуюся.
Один єдиний раз пішла на поводу у сестри, яка сказала, що на ОЛХ можна торгуватися). Запитала, чи можлива знижка. Заходжу і бачу, що продавець збільшила вартість удвічі, причому це була вживана книга.
Звісно, за такі гроші я не придбала.
А коли я продавала навіть якісь нові речі (прольоти) - дешевше, ніж купила, то через одного просять знижку. Не люблю цього.
Нагадали мені. Якось давно на олх продавалася кроси, нові, прольот, навіть в коробці (тобто на доставці не економила). Одна мадам пише 3 тис - для мене дорого, продасте за 2? Я іду в її об´яви, там сумка за 5 тис, питаю - за 3 віддасте? Вона мені накатала півлиста тексту, шо я хвора або дурна і т.д. Я скопіювала і відправила це їй як відповідь за кроси )))
Мати тріля• 16 апреля 2025
Всегда и везде прошу скидку. И всегда делают.
Ленивица-красавица• 16 апреля 2025
Фу.. попрошайки. Бісять, дратують, хочеться посилати. В тексті пишу чітко Без торгу! і через одного, а за стільки буде? . Вже такі охрєнєвші, ціну ставлю 700, воно пише чи не продам за 300, так і хочеться написати що воно може зробити за 300 .
Г@Л@В@ломка• 16 апреля 2025
Нормально.
автор Ду да ду да ду • 17 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Автор каже про торгівельні майданчики типу шафи. Правильно, авторе?
Так, саме це мала на увазі, коли продавець може сам керувати ціною, а не на роботі в ковбасному відділі.