Млинець Мій• 16 апреля в 21:22
Ужасные поступки ваших детей.Было?
А было у вас такое ,что ваш уже довольно сознательный ребенок (7-14 лет) совершал ну очень плохие поступки ?Как реагировали?
Результат:
вже голосів:
49 (48.51%)
Нет
35 (34.65%)
Да
17 (16.83%)
Не помню
Колдунья-вещунья• 16 апреля в 22:40
Ответ дляПацака-задирака
Да, непременно станет прАституткАй или нАркАмнАм
Вы тоже у родителей деньги подворовывали?
Сунуся в чужі справи• 16 апреля в 22:40
Ответ дляЛялька в колисці
я знаю разных детей - дай каждому по сто гривен на неделю условно, один будет экономить и у него останется еще 90, а у второго через час эти сто уже будут потрачены
да и взрослых таких знаю, все мы разные, кто то в кредитах и долгах постоянно, а другим - кредит это вообще запретное слово
І ці діти з однієї родини і виховувалися в однакових умовах (той самий достаток, принципи виховання, оточенння)?
Лялька в колисці• 16 апреля в 22:40
Ответ дляСунуся в чужі справи
да
Пацака-задирака• 16 апреля в 22:41
Ответ дляКолдунья-вещунья
А без перехода на личности вы вообще не в состоянии аргументировать свое мнение? Бывает
Колдунья-вещунья• 16 апреля в 22:41
Ответ дляПацака-задирака
Видимо я угадала
Сунуся в чужі справи• 16 апреля в 22:43
Ответ дляЛялька в колисці
да
Чесно - важко повірити. Я розумію, що можуть витрачати по-різному, хтось за задоволення тут і зараз, хтось відкладає вдовгу. І це нормально, бо у всіх різні пріоритети і бажання. Але основне - що вміють розуміти доходи і витрати, та працювати в рамках бюджету (навіть з урахуванням кредиту, якщо його спокійно вчасно закривають)
НеГолосую• 16 апреля в 22:44
Ответ дляBochum
Моему 15 . По ночам сбегает из дома. Собираются с украинцами, русаками и немчурой в 12 ночи (как вурдалаки) в городском парке и бьются на ножах с арабами. Не знаем с мужем что делать со всем этим
В Німеччині ви?
НеГолосую• 16 апреля в 22:44
Ответ дляНе служанка
Може вже не такий жахливий та огидний, та мені боляче.Я працюю на станції переливання крові, чоловік пожежник, т.б як всі бідні і у віночку.Дочка сказала, що не хоче такого жалюгідного життя в трущобах( хрущовка) Миколаєва , як ти мама з татом.
Миколаїв прекрасне місто ,дарма вона так(
Ответ дляСунуся в чужі справи
В мене син і дочка. Дочка витрачає все, що їй надходить. А син складає в шухляду. А потім робить великі покупки: самокат, електрогітара з комбіком
Сунуся в чужі справи• 16 апреля в 22:47
Ответ дляЛялька в колисці
по причине что она любит макдональдс или с чего такой вывод?
Тому що це прояв якоїсь нереалізованої потреби. Можливо навіть фізичної, бо кола і мак це про швидкі вуглеводи і цукор. Якщо в дитину прям зацикленість на цьому, то варто подивитись на харчування загалом, щоб в організму не було стрибків цукру, бо це сильно впливає на емоційне здоров´я. В моменти, коли в оргазму цукровий голод, накатує апатія, втома.
Це просто припущення, причина може бути й інша.
Лялька в колисці• 16 апреля в 22:49
Ответ дляСунуся в чужі справи
понятно что в идеале так должно быть, я согласна, но жизнь не идеальная книга - и почему во всем виноваты родители не могу понять
хорошо, другая ситуация, моя.. у меня с детва по умолчанию отключена функция ворования денег у родителей, мужа, кого либо
но во втором классе украла у учительницы брошь... кипишь была знатная
перерыли все портфели, дома родители обыскивали детей, потом собрание общее - кто украл верните добровольно
так вот, мне эта брошь и не особо была нужна, вот просто захотелось в моменте
вины родителей не вижу по сей день - это мой косяк, от и до
я не делала это назло кому то или от бедности
дальше ваш вариант, почему так
Сунуся в чужі справи• 16 апреля в 22:49
Ответ дляfalcon
І супер. Обоє витрачають гроші, які отримали так, як хочуть.
Чи потім донька вам викатує претензії чому в неї немає самокату?
НеГолосую• 16 апреля в 22:49
Ответ дляКолдунья-вещунья
это подростковый максимализм, подрастет - поумнеет, не обижайтесь на малолетнюю дурость
Згодна
НичеНипанимаю• 16 апреля в 22:49
Дочь пришла пьяная в 14 лет,вела себя неадекватно, пыталась прыгать из окна,орала,визжала,говорила,что я сука и она меня ненавидит, я ничего в своей жизни не добилась, у меня только кастрюли в голове и т.п.Соседи вызвали полицейских,она сидела с ними разговаривала нагло,борзо,как будто с зоны сбежала.Те сказали,что им очень жаль,что сейчас уже нельзя отлупить дубинкой,потому что она прямо выпрашивала у них.Мне было настолько стыдно за неё, что я готова была сквозь землю провалиться.
Лялька в колисці• 16 апреля в 22:51
Ответ дляСунуся в чужі справи
макдональдс это просто как один их примеров - там просто по умолчанию вышел из дому - обязан потратить деньги, прям как муж, на что угодно
я этого понять не могу, из другого теста сделана, впрочем как и второй ребенок
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ні звісно. Але вона витрачає на дрібниці, іноді на фігню, і в неї ніколи нема грошей. А сину це все на фіг не упало. І до речі, коли не знав, що йому справді подобається (як от гітара), взагалі не витрачав. Або були куплені окуляри віртуальної реальності, яки виявились фігнею, швидко набридли та були продані.
Лялька в колисці• 16 апреля в 22:56
Ответ дляfalcon
прям как мои
один в один
и разговоры бесполезны
один в один
и разговоры бесполезны
Доль Чекомбана• 16 апреля в 22:58
Ответ дляСунуся в чужі справи
У мене дві доньки 7 і 10 р, однаково виховую, той що 7 навіть на цукерки не витрачає, збирає, а старша все спускає в Аврора, чи Копійочка
Ласкове телятко• 16 апреля в 22:58
3 роки назад залишили сина вдома (18 років було) і поїхали відвозити меншу доньку і бабусю на дачу (від обстрілів подалі, а він відмовився їхати) і мали повернутись на наступний день. Але об´явили про впровадження комендантської години на 3 доби з 18:00 і ми дуже швидко поїхали назад додому, щоб встигнути.
Приїзджаємо і... картина маслом. Біля компа недопита пляшка віскі, малий у себе в кімнаті, повний тазік з ригачками поряд. До цього він жодного разу і вживанні алкоголю (тим більше наодинці) помічений не був. Да і після цього також.
Пояснити так і не зміг, що це був за перформанс
Лялька в колисці• 16 апреля в 22:58
Ответ дляДоль Чекомбана
да не может быть
(шучу)
еще и как может
(шучу)
еще и как может
Допоможіть знайти• 16 апреля в 22:59
Ответ дляНеГолосую
Вам діти не рідні?
Родные конечно.
Это совершенно не значит что наши деньги это их деньги
Сунуся в чужі справи• 16 апреля в 22:59
Ответ дляЛялька в колисці
дальше ваш вариант, почему так
Я не кажу, що завжди у всьому винні батьки. Ми всі робимо помилки і вчимося, але батьки можуть зробити цей шлях легшим. В описаних прикладах є прогалини з батьківської сторони.
Я не знаю всю ситуацію у вас. Можу тільки зробити припущення, що у вас не було досвіду як справлятися з емоціями типу заздрощів / злості / розчарування. Ви намагались бути хорошою й поводитись правильно, виправдовувати очікування. Вам сподобалась річ, і вам чомусь було не достатньо її просто роздивитись і потім про неї розповісти чи мріяти. Як би відреагувала мама, якби ви прийшли додому й розповідали про ту брошку, сказали що хочете щось подібне чи обов´язково купите таку, колу виростите? Що було б, якби ви зізналися, що брошку вкрали саме ви? Батьки й вчителі у вас би розчарувалися?
Допоможіть знайти• 16 апреля в 23:00
Ответ дляСунуся в чужі справи
Чому дитині потрібна кола і Макдональдс щодня? Що це для неї? Спосіб бути в компанії друзів і заслужити місце серед них? Прохання грошей це про якусь нереалізовану потребу, яку було б варто зрозуміти і тоді можна підібрати тактику розмови.
Хочется просто.
Хочется пить только колу, а не воду.
При чем тут друзья
Хочется пить только колу, а не воду.
При чем тут друзья
Лялька в колисці• 16 апреля в 23:01
Ответ дляСунуся в чужі справи
ну а вам как кажется - какой бы была реакция родителей и учителя на воровство во втором классе?
и да, в вашем первом ответе меня задел именно - ну это всегда вина родителей
так вот - не согласна с этой новой модой психологов вообще
все, высказалась, можем дальше продолжать
НеГолосую• 16 апреля в 23:06
Ответ дляДопоможіть знайти
Родные конечно.
Означає,бо в них ще немає свого заробітку
Вареничніца• 16 апреля в 23:08
Ответ дляСунуся в чужі справи
Так не бывает. Никогда и нигде
мистерЛяпсус• 16 апреля в 23:08
Ответ дляЛаскове телятко
Тю, а шо тут пояснювати? Пацану 18, вирішив прибухнуть, шо тут такого.
Сунуся в чужі справи• 16 апреля в 23:09
Ответ дляfalcon
В мене сестра така ж, як ваша донька.
Але це для мене її покупки фігня, а для неї вони в кайф. Просто нам приносять задоволення різні речі :)
Я намагалась описати, що фінансова грамотність заклається в родині, або власними шишками потім.
І якщо батьки зможуть донести дитині ази планування, навіть любителі імпульсивних покупок зможуть нормально вести свій бюджет. Тобто розуміти обов´язкові витрати, бажані й опціональні, й за потреби утискатись в одних заради інших.
Фінансова грамотність це ж не про накопичення грошей і не витрачання їх на дрібниці, а вміння бачити цілісну картинку і планувати бюджет.
Ответ дляКвітка Миру
А родители-чужие?
Интересно получается. Квартира общая, вещи, мебель, посуда-общая. А деньги-чужие.
Ребёнок в 10 лет ещё не может заработать. Нужно давать достаточно карманных денег сыну, и интересоваться его проблемами, чтобы он не ’воровал’
Вы прикалываетесь ?