Відчуття наче ви захворіли (на ранніх термінах вагітності)?Стан наче температура є,тіло ломить
katrin2003• 17 апреля в 15:24
Ответ дляМиланка_
Точно так же, ломит спину,поясницу,прям ощущение что заболела
Толи ещё будет :))
У меня было так ноги выкручивало, думала отпадут. Но это все прошло.
Сейчас 15 недель
Нормализовалось
Сейчас 15 недель
Нормализовалось
katrin2003• 17 апреля в 16:02
Ответ дляМиланка_
А скажите пожалуйста,на каком сроке у вас началось это?
6-8 точно периодами было. Слабость ужасная была
Wild raccoon• 17 апреля в 17:30
Ответ дляМиланка_
Когда у вас это началось?
с 5 недели
сперва как будто я заболела
а потом понеслось
тошнота , рвота , слабость
к 10 недели рвота и тошнота прошла - я могу уже готовить еду для семьи
Проблемы с давлением и иногда когда плохо слабость появляется температура 37,2
сперва как будто я заболела
а потом понеслось
тошнота , рвота , слабость
Я весела булька• 18 апреля в 14:48
Була капець яка слабкість, і ще дуже сильно крутив живіт із всіма витікаючими подіями після у туалеті) Але нудило не дуже. Тут кому як повезе
Я весела булька• 18 апреля в 14:56
Ответ дляМиланка_
Оце і у мене так,живіт крутить, слабкість якась,тіло ломить, температура 37-37.1
Старайтеся побільше відпочивати та пити достатньо рідини)
У мене температура аж до 37.4 підіймалася навіть, але це норма.
Маєте гінеколога чи акушер-гінеколога, хто би вас вів та оцінював ваш стан? Краще, аби хтось вам помагав, бо то краще вітаміни під вас підібрати та аналізи зробити певні, аби ви краще почувалися