Злюсь до кипіння• 17 апреля в 10:02
Апатія у вагітних
Я на 8 місяці, токсикоз пройшов, я в декреті, нічого не болить, але в мене зовсім зникло будь яке бажання готуватись до появи дитини, речі ще не випрані, візочок і ліжечко ще не обрала і не має бажання. Це пройде, такий стан?
Море Щастя• 17 апреля в 10:06
Конечно пройдет , у меня такое состояние было , и пару месяцев после родов , а сейчас все прошло , гармоны штука серьйозная
Полуничка• 17 апреля в 10:30
У мене апатія до миття посуду, я його не мию ( гори , бо сім´я велика, одну- дві тарілочки можу) вже пів року. А от речі дитині купувати подобається.
Рогнеда Карповна• 18 апреля в 17:14
автор, у меня тоже так было, думала, что раскачаюсь, а потом родила на 3 недели раньше, так что все покупали уже после роддома))