Хачапууури• 17 апреля 2025

Меню на Пасху))

В неділю прийдуть гості. Продумала гаряче мясне та овочі гріль в духовці
А от з салатами застрягла. Перший крабовий попросили, другий самий простий капуста/огірок/ кріп. Але мені здається на 7 дорослих це якось мало
Які ви салати запланували? Або бутерброди? Або закуски?
дама_из_декрета• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Ви дивлюся якась трохи збуджена
Аж настільки що розум помутився рахувати

Навіть якщо рахувати на 1 млинець 1 хвилину, то на 30 то буде якраз півгодини випікання та 15 хвилин на замішування.
Удалено администрацией...
дама_из_декрета• 17 апреля 2025
Ответ дляЯниЯ
А що там їх пекти. Воно реально швидко смажаться
але ж не 30-40 шт за 30 хв.правда ж????
автор Хачапууури • 17 апреля 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
О, вище про Дністер написали - реально смачненько і легко. А за рахунок ковбаски й майонезу ще й доволі ситно
Дністер так!!! Улюблений салат мого сина. Але він вже їм обївся і ми, коли за ним доїдаємо)) Тому цього разу ні)
дама_из_декрета• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Я вас попросила закрити рота і не ображати мене
ви досі не почули?
За своє життя я перепекла дуже багато млинців і знаю скільки і як довго вони готуються. Відчепіться вже
правда очі коле?)))
дама_из_декрета• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
послухайте, навіщо ви в цій темі?
негатив зливаєте ображаючи людину?
що вам це дає? насолоду?
в чистий четвер не можна ні з ким сваритися
просто закрийте рота вже свого
та я з вами і не сварюся. просто ви кажете нісенітницю.
Фиктивная• 17 апреля 2025
Ответ длядама_из_декрета
Удалено администрацией...
Да потеряйтесь уже из темы
автор Хачапууури • 17 апреля 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Ви про салати запитали, я альтирнативу написала. А овочі гріль , то закуска не салатна, як на мене. В нас сім´я і знайомі просто всі любять свіже і зелень. Хоча, як шашлик, іноді і овочі гриль робимо. То більш жінки любять. А як до м´яса то краще свіже все.
Та ви знаєте, я почитавши вже вирішила додаткові салати не робити. Зробимо млинців солодких та з грибами додатково. Думаю вистачить.
Та ще зроблю камамбер з помідорами. Забула про цей рецепт, а чоловік сестри дуже любить цю закуску.
А свіжими овочами всі ще з суботи наїжені будуть, бо шашлик в суботу.
автор Хачапууури • 17 апреля 2025
Ответ дляФиктивная
Да потеряйтесь уже из темы
не звертайте уваги, будь ласка, сьогодні не можна нервувати та сваритися
тим більше на заполошне непритомне з мережі
воно того неварте
я вже три рази на неї скаргу відправила, бо задовбала.
автор Хачапууури • 17 апреля 2025
Ответ дляkpss2017
Мы сейчас подсели на блины с такой начинкой
Лосось+брокколи мелко порезать и потушить на сливочном масле, охладить и добавить туда брынзу или фету и в блинчик.
У меня просто малой не ест мяса и рыбы, но обожает блины, вот приходится извращаться., в итоге всем понравилось.
Відмінний рецепт якраз на мій смак! Але нажаль, мої домашні боюся не зацінять із-за брокколі
Мама Никитки-2• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Дівчата, напишу відразу)) може не будемо обговорювати треба чи не треба? Вас особисто ж я не примушую готувати, вірно?
Прохання було до тих дівчат, хто хоче та буде готувати.
Салат з редиски з зеленою цибулею. З черемши. Я б майонезі салати не робила. Зазвичай на Пасху важкуваті страви. Багато м’ясного і борошняного
kpss2017• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Ну как по мне она там не особо ощущается, да и можно немного добавить, а так то как один из вариантов начинки)
автор Хачапууури • 17 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Так буде салат з капусти з огірком та кропом. Та гриль овочі.
Так шо з овочами багато всього.
Але згодна з Вами. Одного крабового вистачить. Доповнимо краще закусками
Я матуся, мені можно• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Паска, яйця, шашлик, салат( огірок, помідор, зелень), оселедець, пару видів сира, печериці( на мангалі), голубці
Мама Никитки-2• 17 апреля 2025
Ответ дляНа пів ставки
Напекти млинців- це упахатись?)) смішна ви
Да. Над ними стояти потрібно, нікуди не відійдеш. А в мене ще й спина після цього болить. Бо на 100 мл молока ніхто млинці розводити не буде. Зазвичай 1-1,5 літра.
Так шо, в мене цей «подвиг» 1-2 р на рік.
Мама Никитки-2• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
яка дурість. В неї на 30-40 шт йде півгодини.
Удалено администрацией...
КондуктЕр тролейбуса• 17 апреля 2025
Люблю такі:
1.Твердий сир+копчене куряче філе+ананас+кукурудза (все кубиками)+майонез.
2.Морква по корейськи+солодкий перець кубиками+варене куряче філе розібрати майже на волокна+оливкова олія.
3. 1 шар маринована цибуля 2 шар крабові палички 3 шар плавлений сирок 4 шар зелене кисле яблуко 5 шар яйце. Взагалі не важливий порядок, аби цибуля була внизу а яблука через кілька слоїв щоб просочились. Змазати шари майонезом. Все на крупну терку палички можна і нарізати.
Советчица Года• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
ні, я питала про салати)) овочів буде багато. Нарізки всім надоїли, тому навіть купувати не буду
Зробіть салатик з руколи, синьої цибульки, варений буряк слайдами та сир фета, заправка до нього може бути просто олія або олія+гірчиця+мед. Салат реально смачний якщо любите таке поєднання продуктів
ЯниЯ• 17 апреля 2025
Ответ длядама_из_декрета
але ж не 30-40 шт за 30 хв.правда ж????
Ну за 40. Не бачу проблеми
автор Хачапууури • 17 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Я ні. А ви так.
Ваші анонімні повідомлення повидаляли, так ви тепер з відкритого пишете))) Слухайте, ну смішно же)) Якщо ви думаєте роздратувати мене, то не вийде)) В мене чудовий настрій. А ви смішні
Мама Никитки-2• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Я ні. А ви так.
Я не пишу анонімно. Ніколи.
Но 30 млинців за 30 хв це нереально.
Не смажиться млинець за 1 хв
Но бачу ви вже заведена на цю тему. Тому більше не продовжую.
Почитаю, може шо цікавого ще дівчата порадять
На пів ставки• 17 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
У нас млинці щонеділі, та й ще такі малесенькі загортаю, млинець на 4 ріжу
На пів ставки• 17 апреля 2025
Ответ дляЯниЯ
Я купила молоду картоплю...я ще такого не бачила. Вона через 10 хв стала як пюре чим її травлять?(((
В тік тоці бачила теж таке, один в один
автор Хачапууури • 17 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я не пишу анонімно. Ніколи.
Но 30 млинців за 30 хв це нереально.
Не смажиться млинець за 1 хв
Так я вас переплутала з іншою, яку заблокували. Перепрошую.
Але ми дійсно печемо дуже швидкі млинці.
Роскажу вам свої спостереження)) Я особисто готую добре, але в мене млинці ніколи особливо не виходили і я їх не любила випікати. Бо мені здавалося дійсно що дуже довго.
І тут в мене зявилася невістка. Стала готувати млинці совму чоловіку на кухні. Я а поряд була. Так вона наливає на сковорідку і за секунд 10 вже перегортає. Я ще звидувалася невже так можна, вони ж не просмажаться? Але мовчу, не лізу. Вона напекла, я стала їх фарширувати. Такі бомбезні мякенькі млинці!!! В мене ніколи такі не виходили. Наступного разу жарила млинці я і скоротила час випікання. І дійсно стало набагато краще. Тому мабуть тут пики ламати непотрібно, просто в кожної хазяйки свій механізм їх випікання.
Зараз ми кожного тижня майже робимо млинці, бо це виявилося дуже швидко))
Автопортрет нурофена• 17 апреля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
У нас на Великдень готують багато, печу паски, два пляцка, м´ясо і ковбасу запікаю, цвіклі(буряк з хріном), салат з куркою, млинці з жул´єном, запечені ребра, голубці, хек у гірчично-сметанному соусі. овочі
Что такое «пляцка»?
Нога на ногу• 17 апреля 2025
Косичка
ПАЦАНКА О• 17 апреля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Ще Свячене: сир домашній, яйце варене кубиками, домашня ковбаска та копчене сало з підчеревиною (шматочками), зелена цибуля і хрін настругати побільше Смакота
Гл. Амурная• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Розумію) Дітки не завжди дають готувати.
Може в моїй темі щось підшукаєте собі простеньке.
В принципі тут дівчата накидали нормальні легкі варіанти.
Гарного вам свята!
Дякую! Так, взяла собі трохи ідей для меню) І вам гарного свята!
Гл. Амурная• 17 апреля 2025
Ответ длядама_из_декрета
зате вона добре знає як невістку поставити пекти млинці і розказує, що за півгодини вона спече 30-40 шт. Ляпати то ж не складно
А что ужасного в том, что невестка поможет и сделает то, что у нее хорошо получается? Они же семья, нормально готовится к празднику вместе
Гл. Амурная• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Я ні. А ви так.
Не зверьайте на неї увагу
Я б написала про неї, але забанять
ВерСаСе• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Зроблю салат ананас консервований, твердий сир, часник, курка і смажений горіх, і брускети - крем сир, руккола, в´ялений томат, хамон або інше в´ялене м´ясо, от останнє ще не купила.