Хачапууури• 17 апреля 2025
Меню на Пасху))
В неділю прийдуть гості. Продумала гаряче мясне та овочі гріль в духовці
А от з салатами застрягла. Перший крабовий попросили, другий самий простий капуста/огірок/ кріп. Але мені здається на 7 дорослих це якось мало
Які ви салати запланували? Або бутерброди? Або закуски?
Хачапууури
• 17 апреля 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Можно в тесто добавить шпинат и будут весенние зеленые блины, а начинка рыбная ( лосось).
дякую! гарна ідея
Хачапууури
• 17 апреля 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Удалено администрацией...
відчитали?
полегшало?
до побачення
полегшало?
до побачення
Ответ дляХачапууури
а чим ви млинці начинюєте зазвичай? Я знаю тільки з сиром солодкі та з печерицями та цибулею.
Мы сейчас подсели на блины с такой начинкой
Лосось+брокколи мелко порезать и потушить на сливочном масле, охладить и добавить туда брынзу или фету и в блинчик.
У меня просто малой не ест мяса и рыбы, но обожает блины, вот приходится извращаться., в итоге всем понравилось.
ЦібаФу• 17 апреля 2025
Мої завжди хочуть олів*є, ще зроблю з крабопалок і з свіжих овочів. Риба і оселедець теж завжди на столі. Можна ще корейську моркву зробити.
Усатая фея• 17 апреля 2025
Я раньше тоже готовила как на свадьбу
.Теперь делаю чисто нарезку овощей, делаю пару заправок под салат и каждый делает салат на свой вкус.
дама_из_декрета• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
яка дурість. В неї на 30-40 шт йде півгодини.
ага. хоч не триндіть))) чи я не пекла. ?))30 сек на один млинець?* ох свекруха-брехуха. станьте,спечіть,а не язиком молоти лиш,то побачите. а так язиком плескати то розумаха
дама_из_декрета• 17 апреля 2025
Ответ дляЯниЯ
Кожен 5 млинців з´їсть?))
а що таке 5 млинців? це так багато? якщо він тонкий +1 ст л.начинки,то що там їсти???
ЯниЯ• 17 апреля 2025
Ответ длядама_из_декрета
А ну ясно))) там якби автор ще планує іншу їжу готувати.
ЯниЯ• 17 апреля 2025
Ответ длядама_из_декрета
А що там їх пекти. Воно реально швидко смажаться
дама_из_декрета• 17 апреля 2025
Ответ дляЯниЯ
До чого тут ви зі своїми проблемами?
в мене нема проблем)))я вихідна
ОхиИВздохи• 17 апреля 2025
А я куплю паски, яйця сама пофарбую.
У духовці запечу м´ясо з грибами та сиром, пюре на гарнір. Салат зі свіжих овочів обов´язково. Чоловік хоче ще Олів´є, зготує його сам))
Під замовлення зроблять мені голубці, торт з печінки та ковбасу домашню.
На 5 людей більш, ніж достатньо.
Не люблю я готувати, краще відпочину.
На 5 людей більш, ніж достатньо.
Не люблю я готувати, краще відпочину.
Заліковий троль• 17 апреля 2025
Ответ дляНа пів ставки
Так, я одна. Завтра почну пекти паски, у мене там складний декор, 18 пасок, плюс пляцки- це теж все складно, довго, між процесами печеться м´ясо, ковбаси., млинці, в суботу будуть пектися ребра, робитися салати, плюс до всього ми прикрашаємо декором дім, з масла робимо баранчика, свічки, рушники дістаються, все сама, чоловік на підсобних роботах.М´ясо уже маринується.
Напиши пожалуйста свой рецепт пляцка, вы его высоким делаете? Спасибо!
Хачапууури
• 17 апреля 2025
Ответ длядама_из_декрета
Ви дивлюся якась трохи збуджена
Аж настільки що розум помутився рахувати
Навіть якщо рахувати на 1 млинець 1 хвилину, то на 30 то буде якраз півгодини випікання та 15 хвилин на замішування.
Сиамская сороконожка• 17 апреля 2025
Салат с грушей, горгонзолой, зеленью и орехами - вкусно и необычно. Тарталетки: запеченый перец, много зажарки (лук и чеснок) перемешанные с мягкой фетой - оч вкусно. Нарезки еще всякие, грибочки, гарнир
дама_из_декрета• 17 апреля 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Удалено администрацией...
зате вона добре знає як невістку поставити пекти млинці і розказує, що за півгодини вона спече 30-40 шт. Ляпати то ж не складно
Хачапууури
• 17 апреля 2025
Ответ длядама_из_декрета
Для чого кожному 5 млинців якщо буде інша їжа?
До того ж ми робимо виключно фаршировані млинці. Середня порція на вечерю сину складає 4 млинця без іншої їжі.
Не переймайтеся, нафарширую я їх сама. Не невістка
На пів ставки• 17 апреля 2025
Ответ дляЗаліковий троль
В цьому році такий. Я вже пекла його на День Народження сина, смачний.
Хачапууури
• 17 апреля 2025
Ответ длядама_из_декрета
послухайте, навіщо ви в цій темі?
негатив зливаєте ображаючи людину?
що вам це дає? насолоду?
в чистий четвер не можна ні з ким сваритися
просто закрийте рота вже свого
негатив зливаєте ображаючи людину?
що вам це дає? насолоду?
просто закрийте рота вже свого
На пів ставки• 17 апреля 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Ще буде вафельний з крекером.
Добра всем!• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Дівчата, напишу відразу)) може не будемо обговорювати треба чи не треба? Вас особисто ж я не примушую готувати, вірно?
Прохання було до тих дівчат, хто хоче та буде готувати.
Салат Дністер
Або буряк/рукола/фета +заправка гірчиця в зернах,оливкова олія, лимонний сік,
дама_из_декрета• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Удалено администрацией...
Гл. Амурная• 17 апреля 2025
О, наконец то тема нормальная!
Спасибо, автор, тоже хочу что то приготовить не сложное, но вкусное
Нет времени с ребенком выготавливать
Сиамская сороконожка• 17 апреля 2025
О, вище про Дністер написали - реально смачненько і легко. А за рахунок ковбаски й майонезу ще й доволі ситно
Хачапууури
• 17 апреля 2025
Ответ длядама_из_декрета
Удалено администрацией...
Я вас попросила закрити рота і не ображати мене
ви досі не почули?
За своє життя я перепекла дуже багато млинців і знаю скільки і як довго вони готуються. Відчепіться вже
ви досі не почули?
Диви яка я пава!• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Шматочками овочи будуть гриль. Я їх мариную в бальзамічному оцеті (помідорки, перець, кабачок, синій, шампіньон), потім нанизую на шампурик перемежаючи їз пластинками бекону. І загрілюю в духовці.
Ви про салати запитали, я альтирнативу написала. А овочі гріль , то закуска не салатна, як на мене. В нас сім´я і знайомі просто всі любять свіже і зелень. Хоча, як шашлик, іноді і овочі гриль робимо. То більш жінки любять. А як до м´яса то краще свіже все.
Хачапууури
• 17 апреля 2025
Ответ дляГл. Амурная
О, наконец то тема нормальная!
Нет времени с ребенком выготавливать
Розумію) Дітки не завжди дають готувати.
Може в моїй темі щось підшукаєте собі простеньке.
В принципі тут дівчата накидали нормальні легкі варіанти.
Гарного вам свята!