Хачапууури• 17 апреля 2025
Меню на Пасху))
В неділю прийдуть гості. Продумала гаряче мясне та овочі гріль в духовці
А от з салатами застрягла. Перший крабовий попросили, другий самий простий капуста/огірок/ кріп. Але мені здається на 7 дорослих це якось мало
Які ви салати запланували? Або бутерброди? Або закуски?
ВерСаСе• 17 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Да. Над ними стояти потрібно, нікуди не відійдеш. А в мене ще й спина після цього болить. Бо на 100 мл молока ніхто млинці розводити не буде. Зазвичай 1-1,5 літра.
Так шо, в мене цей «подвиг» 1-2 р на рік.
Я печу на двох пательнях одночасно, на 1100 рідини трачу годину часу, але то гора здоровенна, вже печу по пів порції, пів годинки, і готово.
ВерСаСе• 17 апреля 2025
Ответ дляСоветчица Года
Зробіть салатик з руколи, синьої цибульки, варений буряк слайдами та сир фета, заправка до нього може бути просто олія або олія+гірчиця+мед. Салат реально смачний якщо любите таке поєднання продуктів
Клас, забираю собі. Порадьте смачну фету, будь ласка.
ВсеПроВсехЗнаю• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
О, млинці гарна їдея!! Запрягу невістку хай напече і начинимо
Дякую!
Себе запряжи. Пздц
Хачапууури
• 17 апреля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Не зверьайте на неї увагу
Я б написала про неї, але забанять
Я і не звертаю))) я то знаю які теплі і дружні у нас відносини з невісткою. Ми живемо поки всі разом, але я ніколи її нічого не примушую робити. Намагаюсь готувати сама. Вона лише деколи допомагає. Тому не бачу нічого страшного що дитина спече млинці. Вони ж з сином також за столом будуть. Ну і в свята може хоч трошки допомогти.
Заліковий троль• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Так я вас переплутала з іншою, яку заблокували. Перепрошую.
Але ми дійсно печемо дуже швидкі млинці.
Роскажу вам свої спостереження)) Я особисто готую добре, але в мене млинці ніколи особливо не виходили і я їх не любила випікати. Бо мені здавалося дійсно що дуже довго.
І тут в мене зявилася невістка. Стала готувати млинці совму чоловіку на кухні. Я а поряд була. Так вона наливає на сковорідку і за секунд 10 вже перегортає. Я ще звидувалася невже так можна, вони ж не просмажаться? Але мовчу, не лізу. Вона напекла, я стала їх фарширувати. Такі бомбезні мякенькі млинці!!! В мене ніколи такі не виходили. Наступного разу жарила млинці я і скоротила час випікання. І дійсно стало набагато краще. Тому мабуть тут пики ламати непотрібно, просто в кожної хазяйки свій механізм їх випікання.
Зараз ми кожного тижня майже робимо млинці, бо це виявилося дуже швидко))
Автор, а невестка на молоке делает или на воде? Какую начинку вы используете? Спасибо!
На пів ставки• 17 апреля 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Что такое «пляцка»?
Пляцок. Я там кинула рецепт, от такі, тільки кожного разу інші, торт прямокутної форми, зазвичай там є вишні, мак, горіхи
Гл. Амурная• 17 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я на стакан молока завжди роблю
Гл. Амурная• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Я так пеку
Там же секунд 10 на одну сторону и нужно
Хачапууури
• 18 апреля 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Робить на молоці, але ще мені рецепт не дала))) я роблю два види начинки. Перша відварена курятина +смажені з цибулькою шампіньйони, можна додати ложку кетчупу, гірчиці, сметани, хто як любить. А другу на тертці перетерти шинку +сир. Ну і налістники з творогом на родзинками, дрібними горішками, цукатами за смаком, іноді тертий шоколад додаю.
Хачапууури
• 18 апреля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Я так пеку
Вірно! А я все раніше смажила довше і вони не такі смачні. Вік живи, вік вчися) от, люба невісточка навчила)
Советчица Года• 18 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Ой, вибачте, не побачила питання…
З магазину не пораджу нажаль ☺️
багато років беру фету на нашому місцевому ярмарку у людей у яких своє виробництво сирів
З магазину не пораджу нажаль ☺️