Хачапууури• 17 апреля 2025
Меню на Пасху))
В неділю прийдуть гості. Продумала гаряче мясне та овочі гріль в духовці
А от з салатами застрягла. Перший крабовий попросили, другий самий простий капуста/огірок/ кріп. Але мені здається на 7 дорослих це якось мало
Які ви салати запланували? Або бутерброди? Або закуски?
На пів ставки• 17 апреля 2025
Ответ дляДаю справку
и это все готовит один человек или сколько? у меня сил не хватит столько приготовить.готовка только на мне.
Так, я одна. Завтра почну пекти паски, у мене там складний декор, 18 пасок, плюс пляцки- це теж все складно, довго, між процесами печеться м´ясо, ковбаси., млинці, в суботу будуть пектися ребра, робитися салати, плюс до всього ми прикрашаємо декором дім, з масла робимо баранчика, свічки, рушники дістаються, все сама, чоловік на підсобних роботах.М´ясо уже маринується.
ЯниЯ• 17 апреля 2025
Ответ длядама_из_декрета
Капець, нема ніяких обжираловок)) паски, фарб.яйця.шашлик.купа свіжих овочей і зелені.лаваш. ніяких салатів.
Р.с.робіть шубу.мімозу. салат з грибами. Цезар....як маєте час і гроші і сили. У мене вихідний.точно не буду стояти біля плити напередодні щоб нагодувати 7 гостей і упахатися. А потім принеси- подай-помий. Нас буде 8 осіб .але у всіх свято і вихідний. Ніхто не буде робити ті салати
До чого тут ви зі своїми проблемами?
На пів ставки• 17 апреля 2025
Ответ длядама_из_декрета
Я б на місці ващої невістки послала б впс лісом. Я готую добре але упахуватися заради гостей-треш.
Напекти млинців- це упахатись?)) смішна ви
Хачапууури
• 17 апреля 2025
Ответ длядама_из_декрета
ні. В основному заради рідного чоловіка. Це мій син майже все вказане їсти не буде. А вот млинці фаршировані із великим задоволенням)))
ТигрЛьвович• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Дівчата, напишу відразу)) може не будемо обговорювати треба чи не треба? Вас особисто ж я не примушую готувати, вірно?
Прохання було до тих дівчат, хто хоче та буде готувати.
Буженіна запечена, домашня ковбаса, крашанки, філе ще запечу бо діти свинину не їдять, з гарячого м’ясо по -французьки, картопля молода, мабуть зроблю олів’є, бо теж гості будуть, ну і овочі огірки, помідори, редиска. Ще сири є, олівки.
дама_из_декрета• 17 апреля 2025
Ответ дляНа пів ставки
Звичайно. На таку ораву. Це шт 30-40 треба А ще як 1 сковорода. Настоїшся-ніг не чуєш.
На пів ставки• 17 апреля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Десяток яєць завернула в наліпки сьогодні, у Форі купила паску маленьку, бо в нас їх ніхто не їсть. Ну а меню нема ніякого. Є помідори, огірки, капуста. Домашня ковбаска в морозилці, яку сама начиняла, індича. Ковбаску запечу, салат з овочів, молода картопля і закуска з тунця, зелені, яєць та плавлених сирків.
Сьогодні лиш четвер, для чого так рано ті яйця варити?
Хачапууури
• 17 апреля 2025
Ответ дляНа пів ставки
а чим ви млинці начинюєте зазвичай? Я знаю тільки з сиром солодкі та з печерицями та цибулею.
ЯниЯ• 17 апреля 2025
Ответ длядама_из_декрета
Кожен 5 млинців з´їсть?))
Даю справку• 17 апреля 2025
Ответ дляНа пів ставки
значит вы, наверно,любите готовить.
ЯниЯ• 17 апреля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Я купила молоду картоплю...я ще такого не бачила. Вона через 10 хв стала як пюре
чим її травлять?(((
Хачапууури
• 17 апреля 2025
Ответ длядама_из_декрета
яка дурість. В неї на 30-40 шт йде півгодини.
На пів ставки• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
У нас люблять з жульєном, відварюю курку, смажу гриби, цибулю, туди кубіком відварена курка, трішки соєвого, потім сметана, як вистигне- тру сир, потім загортаю
Хачапууури
• 17 апреля 2025
Ответ дляЯниЯ
чим її травлять?(((
добре шо попередили.
на гарнір планували молоду відварити - не будемо ризикувати
Белочкой зови• 17 апреля 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Ничего.Кулич и яйца и хватит.Это ж не Новый год
А новий год це що свято?
На пів ставки• 17 апреля 2025
Ответ дляДаю справку
значит вы, наверно,любите готовить.
Ну Великдень, Різдво- це два рази на рік, можна і напрягтися, у нас це сімейне свято, всі ходять у гості, люблю це свято, мені не в напряг
На пів ставки• 17 апреля 2025
Ответ длядама_из_декрета
На літр молока лиш
Диви яка я пава!• 17 апреля 2025
З таких овочів як помідор, огірок, редиска, перець салати не роблю, а скибочками на тарілку, редіска ціла, плюс зелена цибуля, кінза, петрушка пучками. А салати в нас часто стікають юшкою і потім в унітаз. Бо не так і багато його беруть. Мені краще скибку перця взяти до м´яса , пучок зелені і цибулі, ніж салат з заправками.
Яйцеголовая• 17 апреля 2025
Не читала всі коменти, тому якщо вже було, соррі: 1)салат з морської капусти
2) ’зелений салат’. В основі або айсберг , або стандартний салат, тільки щоб не гіркий, або навіть рукола. До нього трохи помідорів черрі, яблуневий натуральний оцет у якості заправки і олійка.
ЯниЯ• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
добре шо попередили.
Да, краще не ризикуйте. Запечіть по селянські з часником і зеленью
Суцільна зрада• 17 апреля 2025
Ответ дляНа пів ставки
А чому ні? Я і шматок паски сьогодні їла, пригостили на пробу)
Хачапууури
• 17 апреля 2025
Ответ дляНа пів ставки
ви знаєте, згодна з Вами!
дуже рідко для близьких та бажаних гостей можна напрягтися
тим паче, що в звичайні дні я працюю і тому готую максимально просту їжу
Суцільна зрада• 17 апреля 2025
Ответ дляЯниЯ
чим її травлять?(((
Теж сьогодні варила, нормальна. Я в Форі брала. Може то сорт такий у вас?
Пиу!Пиу!• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Можно в тесто добавить шпинат и будут весенние зеленые блины, а начинка рыбная ( лосось).
ЯниЯ• 17 апреля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Та фіг його знає шо то. Не рожева. Звичайна жовта гарненька на вигляд. Я на ринку купувала
ЯниЯ• 17 апреля 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
До речі, да, смачно і красиво)
Хачапууури
• 17 апреля 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Шматочками овочи будуть гриль. Я їх мариную в бальзамічному оцеті (помідорки, перець, кабачок, синій, шампіньон), потім нанизую на шампурик перемежаючи їз пластинками бекону. І загрілюю в духовці.
На пів ставки• 17 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
ви знаєте, згодна з Вами!
Аналогічно