ПлакалаВАвто• 17 апреля в 15:23
Мрію про кошеня. Дайте пораду
В дитинстві були котики, виховані «з кошеняти». Першого привчали до лотка дорослі, другого - я (підліток). Знайшла в підʼїзді, притягла додому. Окрім радості були і оці проблеми, кошеня дуже довго все мітило, і це був жах, бо все треба було прати руками. Але відповідальність була, тому котик прожив своє гарне (хочу сподіватися) життя. Але було важко саме справитися з цим «ходить в туалет, де завгодно». Минуло багато років. Хочу знов кицю. Дайте пораду, як підготуватися, що почитати, що купити, щоб максимально правильно привчити до туалету. Брати породного чи можна безпритульного? Хотіла безпритульного, бо породних всі куплять. Словом, не осудіть, хто бажає, дайте пораду.
Прибираю щодня• 17 апреля в 15:24
Брали из приюта котенка 2 месяца. Нужно сначала дать небольшое пространство привыкнуть. Пользовались спреем специальным
Метелики на душі• 17 апреля в 15:26
Никогда такой проблемы не было, а когда возникали то это были проблемы со здоровьем, мочекаменная, гной в матке из-за того что долго не кастрировали и прочее, вылечили и все прошло
У меня два подобранца с улицы совсем малышами, всё супер с лотком. Нашла даже фотку)
Котенок был болен и не видел, лоток из крышки от обувной коробки и мелкий бентонит, копала его лапками, он раз прописял в него и дальше сам.
А потом купила настоящий лоток и поставила в туалете.
Если не приученного к лотку будите брать , то ограничить пространство , что бы лоток всегда был в поле его зрения . Что вам нужно - лоток , наполнитель , игрушки , когтеточка , корм - это уже когда котенка возьмете, узнаете что кушает и чем вы хотите кормить.
Если таки из питомника , то котенку должно быть 3 мес и вет паспорт с прививками . Если с приюта , я бы младше 2 мес не брала бы - это кормление со шприца смесью , массаж попы и живота и питание по каждые 2-3 часа , минимум до 2 мес )))а так удачи вам !
Кринжова баба• 17 апреля в 15:30
Я 2 рази брала котиків з притулку ( кошенят).
Мені завжди давали трошки наповнювача з лотка, в який кошеня ходило в своєму боксі в притулку, я потім вимирала це зверху в новий лоток з наповнювачем ( наповнювач на перший час краще взяти такий самий, в який тварина звикла ходити).
Обидва котуна пішли в туалет з першого разу без проблем.
ПлакалаВАвто
• 17 апреля в 15:31
Ответ дляПрибираю щодня
А що це за спрей? Коли мої перші коти були, це були 90/ті та 2000-ні, в мене інтернету не було, плюс навіть не впевнена, що в котів щеплення були (на жаль). Багато років темою котів не цікавилась. Зараз дуже хочеться грамотно підготуватися. Бо з першим котиком такої проблеми не було, благородне створіння, другий котик, і принесла його саме я, то згадую той жах, що мила все я, толком не знала, як привчати, просто все драїла з хлоркою чи рідким милом. Він виріс шебутний, іноді ласкавий, але з туалетом шкодив навіть дорослий.
Зупка_цем• 17 апреля в 15:32
а вообще лайфхак - берите у волонтеров уже наученного котенка) месяца в 2-4)
Шальная коклетка• 17 апреля в 15:32
Я притащила зі смітника кішечку маленьку і вона одразу пішла в лоток до нашого кота, так і ходять разом в один лоток вже півтора року. А у сусідки домашня киця народила і один з кошенят постійно гадить по всій квартирі, вона нічого з ним зробити не може. До речі кота свого, я теж кошеням притащила з села, 9 днів він іноді пісяв не там де треба, ми лоточок ставили на ті місця, потім потступово пересунули куди нам треба, вже 4 роки ходить лише в лоток.
А ось у куми породиста кішка, то гадить всюди, особливо, якщо її за щось виругали.
Мені здається це не від породи, а від тварини залежить.
Шальная коклетка• 17 апреля в 15:34
Ответ дляПлакалаВАвто
Головне хлоркою не мийте більше, коти від неї тащаться і будуть навпаки в ті місця пісяти. Мої як помию доместосом лоток, то по пів години в ньому катаються балдіють)
ПлакалаВАвто
• 17 апреля в 15:36
Ответ дляШальная коклетка
Думаєте, киці просто такого характеру? Типу мстяться навмисно? Чи «вільна натура», де хоче там і робить свої справи? Другого свого котика згадую, то була жесть. Скрізь робив свої справи, і на ліжко, і на голову мені, дивуюся, як я все витримала, бо дуже хотіла котика. Дорослі не допомагали з цим боротися. Казали, принесла, відповідай. Так, не кастрували, це вже я потім дізналася, що то таке.
Робот Вертер• 17 апреля в 15:36
британцы это моя любовь. у нас это были только позитивные эмоции.
это очень интеллигентный кошарик, правильный, дисциплинированный и сам любит чистоту. самый красивый)
минус - привереда в еде. но так я сама такая, его понимала и еда у него была профессиональной корм и всякие вкусняшки.
очень привязывается к тем, кого любит и не выносит когда уезжают.
проблема была куда то уехать без него, где оставить.
ПлакалаВАвто
• 17 апреля в 15:37
Ответ дляSo_so
Таке чудове кошеня!
Шальная коклетка• 17 апреля в 15:37
Ответ дляПлакалаВАвто
Іноді ходять не туди, бо болить щось, так вони привертають увагу. Ну ось по ситуації з сусідкою я не розумію, у неї чотири коти, 3 кішки і один кіт, всі діти однієї мами, і от тільки кіт гадить всюди. Вона що вже не робила, а він все одно продовжує. Тому я впевнена, що точно не від породи залежить.
Глас_Народа• 17 апреля в 15:38
Сколько котиков подбирали на улице, включая взрослых, все сразу шли на лоток
Понятно, что надо простерилить
Единственное, автор, я боюсь в брать в приютах и мини-приютах. Потому что там животные буквально на головах друг у друга сидят, большой риск заболеваний, например ФИП
Сама сколько подбирала с улицы и пристраивала, ттттт
Я бы просто с рук взяла у тех, кто подбирает с улицы и пристраивает (не приют)
Понятно, что надо простерилить
Печенюшка• 17 апреля в 15:38
я брала по оголошенню віддам в добрі руки, 1,5 місяця було то на лоток вже була привчена, вони там всі з братами і сестрами ходили на лоток. Була в хаті у тих людей, бачила матір своєї кицьки, батька не бачила, то був сусідський кіт.
ПлакалаВАвто
• 17 апреля в 15:39
Ответ дляЛЮБА
Якщо з притулку, то щеплень в нього скорше за все не буде? Зможете написати, які щеплення для кошеня є обовʼязковими, які краще зробити якнайшвидше та чи потрібно одразу від глистів давати?
ПлакалаВАвто
• 17 апреля в 15:41
Ответ дляШальная коклетка
О, дякую, не знала, раніше в мене якихось спеціальних засобів не було, що було, тим і мила, ще й під зауваження дорослих, бо «моя» киця напакостив. Цікаво, від чого це залежало.
Глас_Народа• 17 апреля в 15:42
Ответ дляПлакалаВАвто
Нельзя одновременно все
В приюте должны быть уже обработаны, это буквально капли на холку.
Обрабатывают домашних раз в 3 месяца (адвокат, принокат)
И прививка в приюте должна быть
Ставят домашним раз в год, лучше т.н. живую вакцину, голландскую
И прививка в приюте должна быть
Чекаю завтра• 17 апреля в 15:42
В мене був досвід і маленькими породистими кошенятами, і з безпритульними старшими
Як на мене , я не можу однозначно сказати що продисте маленьке не буде мітити.
Та само як і підрощений буде сцикати.
Був досвід з британцем, мстивим. Тільки що не по його - сцяв то на пальто то в сумку.
І був досвід коли в машину чоловікові заригнула безпритульна киця. А він їй каже ’якщо хоч раз нагадиш в домі, відвезу де взяв’
Вона так чемно сиділа на задньому сидінні
Приніс її додому. А я така ’ рада’ бомжихі.
Кажу, ну заходь. Але іспитатєльний срок!
Поставили лоток. І вона з таким видом. Треба було бачити.
Поглядує на нас. Залізла в лоток. Подзюрила , загребла.
Все. Екзамен пройшла
Та само як і підрощений буде сцикати.
Все. Екзамен пройшла
ПлакалаВАвто
• 17 апреля в 15:43
Ответ дляРобот Вертер
А де ви брали? Я так розумію, що треба шукати, хто розводить, та щоб добросовісні були, щоб кошеня не хворе. Я колись тут тему читала, що дівчина щеня якогось дорогого купила, а воно хворе (я навіть не знала, що у розвідників можуть бути в питомнику якісь інфекції), дуже сумна тема була.
Анютины ласки• 17 апреля в 15:43
Авторе, візьміть у волонтерів чи з притулку. Зараз стільки тварин страждає від війни
Я брала у волонтерів у віці 3-4 місяця, вони вже були привчені до лоточку, ніяких проблем не виникало. В минулому році брала кицю більш дорослу, 2 рази були проблеми з туалетом, коли вона у перші дні була ізольована сама в кімнаті. Коли випустила у квартиру до вільного спілкування зі старшим котом, всі проблеми вирішились з цим ділом, сама знайшла лоток кота і стала туди ходити
Ответ дляПлакалаВАвто
Котенка в приюте не брала , не подскажу . Уверена вам все расскажут и объяснят , но если нет прививок , то первым делом котенка глистогонят , за всеми объяснениями обратиться в вет клинику . Вам помогут подобрать глистогонку и прививки .
Забрала і не сказала• 17 апреля в 15:44
Младше 3х месяцев брать нельзя. По разным причинам. А у котенка такого возраста уже будет сформирован навык чистоплотности
ДваДваВісім• 17 апреля в 15:44
Ко мне сам приблудился котёнок, кто-то видимо занёс, не породистый, обычный.
Купила ему лоток и наполнитель, приучила грестись в нём лапкой, а он как дикарёнок, ни в какую, терпел, но в итоге научился и начал ходить в лоток сам.
Сначала в доме всё осматривал, пугался моего малейшего движения, беспокоилась что так и не привыкнет, но нет привык.
Сейчас это уже взрослый наглый кот, как заходит в дом, начинает мной командовать, будто я его рабыня.
Намкать ему пану поднеси, погладить, поиграй с ним и обязательно с его стороны обнимашки, и попробуй начать сопротивляться, укусит, а ещё и лапой по лицу даст.
Раньше я не любила не породистых котов, а этого серого хозяина моей души обожаю.
Так что лучше простой котёнок и с приюта, он будет самым лучшим.
Забрала і не сказала• 17 апреля в 15:45
Ответ дляЛЮБА
Люб, блохи сначала, потом глисты - блохи переносят яйца глистов, поэтому такая последовательность
Забрала і не сказала• 17 апреля в 15:46
Ответ дляЛЮБА
Это от мамы забирать , а если это котенок из приюта , то другой разговор , по любому дома лучше )))
Ему - да)