Сижуревувшоке• Изменено 17 апреля в 16:47
Олександрійська лікарня, Київ, сиделка
Потрібна людина, яка б могла возити на кріслі колісному пацієнта з палати паліативного відділення на діаліз в сусіднє приміщення. І потім відвозити назад. Щоденно. Не змогли знайти нікого на місці. Може хтось був в подібній ситуації, порадить контакти, як можна отримати таку послугу. Дякую.
Попельшка• 17 апреля в 16:47
Пишіть об´яви та розклеюйте їх по території лікарні та на зупинках транспорту. Також пошукайте на Кабанчику
ХуАнита• 17 апреля в 16:50
Пишите обявление на кабанчике , посмотрите аналогичные сколько сейчас платят за такие услуги , и пишите цену
размахер• 17 апреля в 17:10
В фб есть группа.. шукаю няню, помічницю (60 с чем то тыс подписчиков): там и сиделку можно найти.
И сайт нашаняня, погуглите
Сижуревувшоке
• 17 апреля в 17:19
Ответ дляразмахер
И сайт нашаняня, погуглите
Дякую
Мочалкин блюз• 17 апреля в 18:22
Може краще з санітаркою із відділення домовитися, думаю буде дешевше.
Сижуревувшоке
• 17 апреля в 18:51
Ответ дляМочалкин блюз
В них одна санітарка на чергуванні. Не може покидати відділ.