Доктор Хаос• Изменено 18 апреля в 00:17
Квартиранти затримують оплату
Квартиранти Заїхали 13 числа, вирішили що оренду будуть платити кожне 15 число наступного місяця. Прораховую комуналку і теж їм кидаю суму платежів! Але вже не перший раз я перепитую чи все ок у них...оскільки оплата до 17 числа ненадійшла! Щоб ви робили... не виходить оплатити попередьте, а тут тиша...сьгодні знову можна до понеділка гроші віддамо! 🤪 я написала, що як можна швидше оплатили! Це відбувається не вперше
Результат:
вже голосів:
171 (88.6%)
Я права
22 (11.4%)
Чи можеа булоб і почекати
Астановитесь• 18 апреля в 07:15
Ответ дляМаю натхнення
Я тоже раньше платила 5,а теперь скидываю деньги 6. У меня зп 6,а раньше была 5. И что мне каждый месяц занимать?
Вам про це потрібно сказати власнику і, якщо він погодиться, то платити 6.
Астановитесь• 18 апреля в 07:16
Ответ дляЦибулька зла
Блін, походу тут я одна така горе-хазяйка, якій самі орендатори пишуть і нагадують, що пора з них гроші брати 🫣🤭 здаю давно, але ніколи проблем, тьфу-тьфу, не було. І, до речі, поки здаю квартиру я туди не навідуюся. Тобто з 22 року я не була в квартирі жодного разу.
У мене також. Іноді питають, чи можна оплатити за 2 місяці одразу
Екатерина27• 18 апреля в 07:18
Когда-то у меня была квартирантка, у которой как день оплаты, так обязательно или кто-то умирал, или заболевал, или женился, или срочно нужно ремонт машины троюродному племяннику оплатить…. Короче, вовремя не платила никогда. Но в то время я вообще от тех денег не зависела, да и я была очень занята работой и детьми, что вообще все вопросы по аренде перекинула на мужа. А когда спохватилась, у квартирантки был долг около 80.000( аренда была 6 или 7 тысяч тогда). Я ей позвонила и сказала, что хочу прийти поговорить. Она даже встречу переносила пару недель, пока я тупо не подкараулила её под домом. А надо отметить, что мы живем через дорогу от дома, где эта квартира.
Поднявшись в квартиру, я ей сказала, что теперь вопросами аренды занимаюсь я и у нее есть ровно 2 недели оплатить долги. У нее чуть истерика не случилась. Она почему-то решила, что раз муж ей не напоминал, то нам деньги не нужны и мы ей их простили. Я взяла с нее расписку. Но денег ждала месяц. Когда она мне все оплатила, я дала ей 24 часа покинуть квартиру. Все это время я находилась в квартире.
Астановитесь• 18 апреля в 07:36
Ответ дляЛижТолько
Я сама считаю коммуналку и оплачиваю. Квартирантам каждый месяц перечень сколько за что и итого к оплате мне на карту до 22 числа. Это же прописано в договоре и оговорено при заселении. Мне так проще.
Я так саме роблю
Пухнасті штани• 18 апреля в 07:37
Ответ дляДоктор Хаос
Я попросила попереджати з такими питаннями! А тут я пишу про оплату перечитають повідомленя і тиша...
здесь прочитала: кто со мной не выходит на связь -тот здесь не живёт.
и я требую предоплату за 5 дней до начала следующего месяца,комммуналку как придут счета.
так и сказала:пока платите -квартира ваша.
люди знают,что надо платить в любом случае -потому пусть ищут деньги.
Лепешечка• 18 апреля в 07:43
Ви праві. У договорі чітко прописані строки оплати, і вони мають їх дотримуватись. В нас колись була трешова ситуація із затримкою в оплаті, але кілька тижнів(!) і орендарі втікли в буквальному сенсі. Телефони блокували, надсилали якісь липові платіжки, типу ’ось ми перерахували кошти’. Пішли з договором в поліцію - за тиждень самі зателефонували і запропонували віддати гроші.
Пухнасті штани• 18 апреля в 07:55
Ответ дляЦибулька зла
ну, и напрасно.я тоже не была в квартире три года,а потом как увидела -очешуела.
в ванную комнату затащили свою стиралку,которая не входила в дверной проем и для этого выбили часть стены и коробки.
при том стиралку в нерабочем состоянии оставили при выселении.
я сразу и не поняла что почем и отдала весь залог.
потом сама платила за утилизацию и вывоз стиралки.
при том квартиру сдавала со своей вертикалкой,которую не дали даже попытаться отремонтировать,когда она вышла из строя.
Трейдер кріпти• 18 апреля в 08:14
Вы правы, говорю как квартирант. Говорите им , что Вам не нравится такое их поведение, и если еще раз такое повторится, то на выход
Глубоководная селедка• 18 апреля в 08:43
Ответ дляЗавжди мало
Як квартирант кажу, що ситуація не стабільна ні в кого зараз
Але вже як 13 років по арендним хатам, жодного дня просрочки в жодного з хозяєвів. Пишаюсь собою. Бажаю і вам таких арендарів 😁
Так держать,удачи.
ЧупакабраЗеБест• 18 апреля в 08:55
Ответ дляДоктор Хаос
Алеж не нагадувати про це постійно!!!
пфф, радуйтесь что в полной мере платят и кваритру не гробят.
видимо им аванс задервживают.
у нас вот квартирная бабка была, вашего типа.
каждый месяц 30 числа звонила и просила ну именно сегоооодня оплатить, ей простой так удобнее, просто удобнее, хотя мы договаивались именно 1 числа. потому что первого в обед - ЗП.
а вечером мы сразу ей и платим. а бывает что 1 число - это выходные. значит 1 числа за не начислят, надо ждать третье число.
видимо им аванс задервживают.
Млинці зі смайликом• 18 апреля в 08:59
Ответ дляЕкатерина27
муж не в сговоре с ней был???)
Перша на селі• 18 апреля в 09:11
Я здаю квартири і не одну. і такого треша в мене нема.
1. Дату оплати визначаю я,а не вони.
2. Оплачую комуналку лише я! вони дають гроші і плачу я,всі розрахунки,платіжки в мене! ви дограєтесь,що вам лишать купу боргів. Гавкати щоразу я би точно не стала.
3. Я приїжджаю з 15 по 17 число і мені дають гроші налом за оренду і комуналку. Якщо за оренду ще можна почекати,то комуналку НІ.
4.Якби в мене таке було я би зробила останнє китайське попередження і наступного разу виселила б. У мене повний порядок. Ні з ким не гавкаю,нікого не умоляю. НЕ притримуєтесь правил - з речами на вихід.
Це ВАША ВЛАСНІСТЬ. Тому оплачувати ви маєте самі зі своїх акаунтів,чи через банк,чи зі своїх карток. Щоб у вас були підт.квитанції. МАло що вони там оплачують....ВОНИ ДАЮТЬ ГРОШІ ЧІТКО ПО СУМІ,а оплачуєте ви. ЦЕ ідеальний варіант.
навчіться будувати правильні стосунки. Не вони вами мають керувати,а ви. А вами крутять,як циган сонцем.Мають за дурочку .І ще- кого ви вселили?
1. Дату оплати визначаю я,а не вони.
Відкушу все що стирчить• 18 апреля в 09:11
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
До чого тут договір. Він ніякої юридичної сили не має. Ну порушують сторони умови, що далі? В суд підете?
А квартиранти в налогову сходять 🤣
Джем Шакіри• 18 апреля в 09:13
Ответ дляДоктор Хаос
Алеж не нагадувати про це постійно!!!
Автор, є просто такі люди, от їм на терміни всерівно і совість не мучає, а є ті кому не комфортно затримати оплату навіть на 1 день, вам дістався перший варіант і з ними працює лише режим постійного нагадування.
Люблю ВалЄру• 18 апреля в 09:20
Я таку квартирантку виселила через 3 місяці. Але у мене в договорі прописано: 5 днів затримки - і на вихід. Пишу: коли буде оплата. А вона мені: оплата залежить від того, коли я отримаю зарплату. А якщо ти втратиш роботу чи не отримаєш її ще 3 місяці? І чому я, чужа людина, маю бути твоїм кредитором? Не люблю присвоювати чужі проблеми. 3 місяці потерпіла і приїхала виселяти. Вона не очікувала такого, обіцяла, клялася - але ні.
Млинці зі смайликом• 18 апреля в 09:22
Ответ дляЛепешечка
повезло... полиция не решает подобных вопросов.... суд или крепкие знакомые....
Повелитель бітка• 18 апреля в 09:26
сейчас я сдаю большую трехкомнатную квартиру в центре Днепра - сдаю двум семьям переселенцам, оплата - только коммуналка и от них уход за цветами. У меня электро отопление и суммы были очень. .. большие, но они звонят сами, и всегда мы находим общий язык. Я не люблю когда врут и не берут трубку.
Млинці зі смайликом• 18 апреля в 09:27
Ответ дляПовелитель бітка
Святая женщина!)
Повелитель бітка• 18 апреля в 09:29
Ответ дляМлинці зі смайликом
Святая женщина!)
не святая, имею такую возможность и верю, что в мире есть люди, которые помогут мне.
Цукрові вишні• 18 апреля в 09:29
Ответ дляМаю натхнення
Всі такі розумні...по факту якщо вас в цілому квартиранти влаштовують,ну почекайте ті 2 дні
так не проблема почекати 2 дні, але якщо автор не буде наадувати, то 2 дні можуть перетворитись в 5 і 10.
Платье Длинное бальное• 18 апреля в 09:32
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А квартиранти в налогову сходять 🤣
І? Автор заплатить постфактум за попередній рік чи півроку податки. У неї буде час до травня наступного року на це.
Цукрові вишні• 18 апреля в 09:36
Ответ дляМаю натхнення
почекати не проблема, якщо вони самі без нагадування будуть переказувати гроші через 2 дні.
Але може вийти так, що без нагадування це не спрацюю...типу не нагадують, значить можуть ще почекати. Це створює напруження, яке нікому не треба.
Прсотіше домовитись платити 20 числа, але якщо точно платити, а не знову затримувати.
irissska007• 18 апреля в 09:55
навряд буде щось хороше. мій недавній випадок - здали квартиру квартиранту. З першого ж місяця - затримка оплати
На другий місяць - взагалі пропав - на звязок вийшов його начальник, який наче за нього вибачився і оплатив скзаав більше не повториться. Третій місяць ок, на четвертий - знову зник потім пише що ой - мене мабуть будуть мобілізувати, звяжіться з начальником, він порішає. Начальник дійсно сказав вибачте, все оплачу -і також пропав)
Закінчилося все наступним - чоловік поїхав, тупо поміняв замки вдень (в квартирі всі речі квартиранта були, видно що живе і ніхто його не мобілізував)
Вввчері - отримав здивований дзвінок - ой ви замок поміняли, ну давайте домовимося. На наступний день знайшлися всі, і гроші, і бажання домовитися, але - чоловік приїхав, дав півгодии на збори, і ми питання закрили.
Мій висновок такий - якщо щось пішло одразу не так - далі нічого хорошо не буде, це виключення якщо раптом таки буде)
Шкала Радощів• 18 апреля в 10:50
Ответ дляЦибулька зла
Я колись своїй арендодавиці сама пропонувала збільшити плату за квартиру )) Бо в певний момент ціни на аренду сильно зросли, і мені було якось совісно там жити за зовсім не ринкову вартість. Але вона була дуже мила і дуже делікатна. Ми вже 8 років як з’їхали на власну квартиру, а у мене досі стоїть на видному місці подарунок, який вона нам подарувала на прощання.
Автор, а щодо дати оплати, то потрібно дійсно обговорити, якщо вона для вас не принципова. У мене теж зарплата як раз 15го числа. І при тому що це міжнародна компанія, все одно іноді бувають затримки: то вихідний, то якісь негаразди з паперами, то просто банк тупить.
ДваДваВісім• 18 апреля в 11:33
Все зависит от человека, квартиру сдаю переселенцам, все вовремя, бывает пару дней забывают показания счетчиков прислать, но это не критично, комунальные плачу сама после 10 числа. Когда я в больницу попала сами предложили за 2 месяца вперед заплатить. Но и я их не достаю, в квартире была 2 года назад. А до этого пустили пожить ’друга’ на 3 месяца за символические 100грн и часть! комуналки, приходилось напоминать постоянно, последней каплей было уехал на море комуналку не оплатил, еще и сказал что я скандальная женщина завидую что он на море а я нет. Еле выгнала.
Пухнасті штани• 18 апреля в 11:46
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А квартиранти в налогову сходять 🤣
на меня уже ходили и облызня получили.
woman Warrior• 18 апреля в 11:58
Все время читаю о каких то танцах с бубном именно тут.
Взывание к человечности. сказки об изменении даты зп, еще как ой то пурге.
Автор.Все так просто.Вам некомфортно.Даже тему создали.
У вас отнимают время,поступают непорядочно, вне договора. вне коммуникации.
Не будет дела.Арендаторов тьма,кто бы что тут не писал.
Примите совет-обязательно съездите и проверьте квартиру.Там 100 % проблемы.И выселяйте, пока не стало еще хуже
Лепешечка• 18 апреля в 12:02
Ответ дляМлинці зі смайликом
Нам такого не казали. Одразу сказали писати заяву. І якщо я не помиляюсь, кваліфікували їхні дії як незаконне проживання чи заволодіння чужим майном - щось типу цього. Вже не згадаю, на жаль. До заяви вони зробили копії договору. Єдине, що тоді сказали: в нас договір був два тижні чи три як прострочений - то таке загалом не прокатує. Але так як нас саме ці тижні ’кормили’ обіцянками, то в принципі прийняли і так.
woman Warrior• 18 апреля в 12:03
Ответ дляШкала Радощів
Люди на моменте подписания договра думают о таких вещах.Кроме того, у людей есть рот, что бы говорить.Если у людей не хвататет клепки проговаривать и предупреждать о таких вещах, их не изменить, и нет смысла с ними церемониться.