Доктор Хаос• Изменено 18 апреля в 00:17
Квартиранти затримують оплату
Квартиранти Заїхали 13 числа, вирішили що оренду будуть платити кожне 15 число наступного місяця. Прораховую комуналку і теж їм кидаю суму платежів! Але вже не перший раз я перепитую чи все ок у них...оскільки оплата до 17 числа ненадійшла! Щоб ви робили... не виходить оплатити попередьте, а тут тиша...сьгодні знову можна до понеділка гроші віддамо! 🤪 я написала, що як можна швидше оплатили! Це відбувається не вперше
Результат:
вже голосів:
171 (88.6%)
Я права
22 (11.4%)
Чи можеа булоб і почекати
Екатерина27• 18 апреля в 12:17
Ответ дляМлинці зі смайликом
муж не в сговоре с ней был???)
Нет) он просто совершенно не конфликтный человек и очень не любит в принципе никаких разборок. У нас в семье по этим вопросам я). А мне в тот период было немного не до этого. Я беременная была, потом родила, параллельно работала. Короче, где-то года на полтора я выпала из всех этих моментов.
ПАЦАНКА О• 18 апреля в 13:13
Це тільки я напевно переживаю, коли приходить день оплати.Бо стараємося не затримувати платежі
Перша на селі• 18 апреля в 13:26
Ответ дляwoman Warrior
Все время читаю о каких то танцах с бубном именно тут.
Взывание к человечности. сказки об изменении даты зп, еще как ой то пурге.
Автор.Все так просто.Вам некомфортно.Даже тему создали.
У вас отнимают время,поступают непорядочно, вне договора. вне коммуникации.
Не будет дела.Арендаторов тьма,кто бы что тут не писал.
Примите совет-обязательно съездите и проверьте квартиру.Там 100 % проблемы.И выселяйте, пока не стало еще хуже
однозначно. я езжу каждій месяц смотреть. насамотек нельзя пускать. когда-то пустила ,17 лет назад. жесть,что они сделали.вещи летели с летстницы вместе с ними со скоростью звука
Перша на селі• 18 апреля в 13:33
Ответ дляДоктор Хаос
Кидають на карту. Я неходжу і неперевіряю квартиру...є такі хозяї, що живуть разом з квартирантами контролюючи кожен їх рух
ви дуже погано робите. ви поганий хазяън.Колись одна лахудра поробила у лычильниках дірки,засунила скрепки,аби вони не мотали,вирізала в шафі коридорній діру,аби там спав собака, поламала,потрощила.. я 6 міс не була.Більше таких помилок не роблю.щомісячний контроль.Як можна так ставитися до своєї власності????
Сірничок• 18 апреля в 14:58
Ответ дляМаю натхнення
Всі такі розумні...по факту якщо вас в цілому квартиранти влаштовують,ну почекайте ті 2 дні
Люди підписують договір, мають якісь домовленності, чого вони господарів мають завтраками кормити? Хай у борг візьмуть у родичів або друзів, щоб віддати. Я не розумію таких безвідповідальних осіб, ще й мовчки сидять і не домовляються с хазяйкою. Ну хай тоді поживуть на вулиці, поки не будуть готові гроші віддати.
дамаБезСобачки• 18 апреля в 16:17
У меня в договоре написано: при трёхдневной задержке - на выход без возврата залога. Потому что задолбало каждый месяц нервничать и выпрашивать свое.