ЯспАкойнаЯ• 18 апреля в 18:34
Carbimazol 5mg, у кого був досвід. Ендокринологія.
Дівчатка, підкажіть будь ласка. Раніше в мене був поставлений діагноз Аутоімунний Тіреодіт ,і назначали йодит і сєлєн. Зараз призначають Карбімазол(не розумію для чого ,і можливо є кращий препарат),(знаходжусь закордоном і не сильно довіряю медицині місцевій) .Можливо хтось теж має таке захворювання, які дії краще робити. Набираю надмірну вагу , тиск і пульс повищенні тиск 140-164/119-130 пульс завжди вище 96 . Велика втомлювальність ,навіть якщо нічого не робити. Хочеться лежати і не має сил підвестись. Різкі зміни настрою . Взуття живота. Порадьте будь ласка,як зараз діяти. Препарати ніякі не п´ю більше року,окрім Цитрамону від головних болей
Перекус беру завжди• 18 апреля в 19:03
У вас тиреотоксикоз, це щитовидка виробляє багато гормонів. Карбімазол легший за тирозол і краще переноситься. Наскільки знаю, то більше діючих речовин не існує ніяких, тільки цих дві.
5 мг на добу, то дуже маленька доза. Я починала з 15 мг (один прийом зранку), потім 10, зараз чередую то 5, то 10.
Ви в якій країні? Я в Україні, в нам немає дозування 5 мг, тільки 10, дуже незручно ділити таблетку, і далі коли потрібно буде 2.5 мг, то не знаю що робити, таблетку можна ділити тільки навпіл, поділка одна
Перекус беру завжди• 18 апреля в 19:05
Раджу якомога швидше почати лікування, всі симптоми пройдуть, через тиждень уже буде легше.
Лікування довге, рік-півтора, якщо у вас хвороба Грейвса. Якщо просто тиреотоксикоз, то може з місяць поприймаєте і все пройде
ЯспАкойнаЯ
• 18 апреля в 19:49
Ответ дляПерекус беру завжди
Дякую велике . Я в Швейцарії , але із-за відсутності гарного володіння мовою , я не розумію що і як робити .
Донька подруги• 18 апреля в 20:33
Ответ дляПерекус беру завжди
Карбимазол быстро всасывается из желудочно кишечного тракта и быстро превращается в активную форму - тиамазол ,так что это одно и то же лекарство получается
Это написано в инструкции, прочитайте фармакологические свойства
Перекус беру завжди• 19 апреля в 00:03
Ответ дляДонька подруги
Ви теж почитайте, що карбімазол легше сприймається організмом саме через те, що в тканинах перетворюється на тіамазол