З вишневого садка• 20 апреля 2025
Медицина у нас і в Німеччині, мої висновки
Прожила 2 роки в Німеччині 2.5 роки, повернулася в Україну, вийшла на работу. Починає в мене боліти на одній нозі стопа, на іншій коліно. Записуюсь до лікаря в Інститут ортопедії. Прийом 500 грн. 10 хвилин я була у лікаря, у вас плоско вальгусна деформація стоп, при цьому огляда ніг не було, він тільки візуально подивився. Зразк направив на Мрт і робити устілки індивідуальні. При цьому не спитавши є а мене можливість чи ні, можливо можно зробити ренген, раніш Мрт не було і діагнози ставили. Лікування ніякого не прописав. Мрт двох ділянок 5 ті устілки 4т. В Німеччині моїй дитині раз в рік роблять устілки на 3 пари взуття при такому діагнозі
Дідова баба• 20 апреля 2025
Напуркуа автор цей весь опус про медицину як ви вже на чумаданах?
ТебеОноНадось• 20 апреля 2025
Ответ дляКвітка Миру
До приватного зверніться,ви ж працюєте.Не вірю,що буде е сидіти і чекати півроку з болем в спині.
І я не вірю. От не вірю хоч що зробіть мені.
Тому оті обсирання европейською медицини потрібно ділити на 10 як мінімум
Сяду на шию, дорого!• 20 апреля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Взагалі не зрозуміла, що саме не так?
5т мрт +4т стельки=9т.
Всем доступно?
Zima_Letto• 20 апреля 2025
Ответ дляАнонимушка
У вас? В такой особый день оскорбляете автора и считаете себя святой).
А вы корешиха авторэссы?
Солидарочка с ней так и прет
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Не один раз.
Не знаю можу від лікарні залежить.
Я задоволена медициною.
І крім того у нас страховка ЛюксМед. Ще не пригодилася, але не дорого. 280 злотих на двох.
У чому проблема купити страховку?
Ічому не їхати в іншу лікарню, якщо не подобається ?
Я не розумію чому люди не вчать своїх прав.
І чоловік у мене у лікарню попав і все добре було
Не знаю можу від лікарні залежить.
Я задоволена медициною.
У чому проблема купити страховку?
Тому шо декрґларація підписана, а ви як думаєте. В іншій там де знову лікар від герпесу виписала - взагалі вхопила не своїм голосом, що приймати не буде, а я їй що є оформлене разове обстеження... Та капець не медицина. Лікарня якій підпорядковується наша - за 100 км від нас. В 1 бік. У нас невелике місто.
Вже звикла. І це пощастило що ми і діти дуже рідко хворіємо...
Квітка Миру• 20 апреля 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Так я сама в Польщі,по нфз звертаємося це коли хворієш на простуду і треба лікарняний виписати,з гострим болем йдемо в приватну.
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ дляТебеОноНадось
У мене також був випадок і все обійшлося швидко і оперативно. Також професіонально.
Але знаю випадки що багато не задоволені сервісом
Тут питання навіть не до сервісу було. А до ненадання допомоги в принципі. Тобто допомоги не було. Навіть тиск не збили.
Хоча начебто привід серйозний - неоднократна втрата свідомості за короткий період часу.
Тепер я заставляю піти до лікаря первинної ланки, знову спробувати попасти до терапевта, і в принципі вже є привід і симптоми. Але після двох спроб і того візиту до СОР, син в принципі не хоче йти. Бо не бачить сенсу так ходити.
А йти до приватного - вийде дуже дорого. Бо як мінімум потрібні аналізи, невролог, ортопед, і їх призначення.
Дева Мария• 20 апреля 2025
Ответ дляДідова баба
Ніжку.....і лагідно лагідно
А за 500 грн можна ще й масажик зробити
Квітка Миру• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Я живу в селі на 7000 тисяч,ну може зараз більше людей живе,сімейний лікар тут на місці в пшиходні.
Анонимушка• 20 апреля 2025
Ответ дляZima_Letto
А вы корешиха авторэссы?
Солидарочка с ней так и прет
Вы просто недалекая, что из вас прёт, я не буду озвучивать
З вишневого садка
• 20 апреля 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Знакомая уехала в Германию к дочери. Оформила защиту и прооперировали опухоль мозга. В Киеве озвучили 180т. И не кооышет, где бабка 70лет их возьмёт.
П.сы: кто пишет, что долго ждать. 26апреля приехала , 10 июня прооперировали . Месяц ждала полис
У мене у подруги у мами був рак, хімію не переносила, якась складна алергічна реакція. Давала ій дуже дорогий імунний препарат, рвирішила вона ії перевезти до Німеччини, там він безкоштовний. Перед виїздом вони ідуть обходять лікарів, і гінеколог каже у вас пухлина потрібно терміново видаляти, називає суму за операцію. Вони не погоджуються, в Німеччині за тиждень оформили всі документи. Обстежують її, а в неї весь організм в метастазах, тобто ця операція була непотрібна.
Железобетон• 20 апреля 2025
В Україні дітям теж безкоштовно. В німеччині дорослим такі устілки 40 євро коштують. Ортопедів гарних майже немає. Вам аби обісрати?
КрестьянинДиор• 20 апреля 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Почему не пошли к семейному сначала? Он даёт бесплатное направление на приём к другому врачу.
З вишневого садка
• 20 апреля 2025
Ответ дляМинерАлочка
Ви якость підзабули, що медицина в Німеччині платна.
Кожна працююча людина сплачує взнески. Кожного місяця.
За таких, як ви, хто приїхав ’полікуватися’ безкоштовно.
В мене чоловік працює і не на мінімалку.
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Не один раз.
Не знаю можу від лікарні залежить.
Я задоволена медициною.
У чому проблема купити страховку?
Не знаю можу від лікарні залежить.
Я задоволена медициною.
У чому проблема купити страховку?
А як поїхати в іншу лікарню?
От на прикладі сина. Він сидить кілька годин в СОР, погано й так, сусід тримає на ногах щоб не падав. Наступна СОР або нічна не близько, і там черга почнеться спочатку, і не факт що по іншому приймуть. А ще ж доїхати в такому стані потрібно
КрестьянинДиор• 20 апреля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Чого тоді вернулися?
Дідова баба• 20 апреля 2025
Ответ дляДева Мария
А за 500 грн можна ще й масажик зробити
Ну, то автору треба було і вимагати це на прийомі. А то і нога болить, і прийом фігня, і дорого, і взагалі я вже повертаюсь. Таке враження, що як платний прийом, то повинні в ущі шпаринки з лупою. Сиджу я така королева, а ви мені і те, і се. Всюди є свої забаганки, але тут тема ні про що.
Железобетон• 20 апреля 2025
Ответ дляВероятненько
Просто сделала стельки ист ортопедии, до тыс обошлись, но не в этом году а раньше. У вас же страховка в Германии, там все заложено.
Не все. Очки взрослым платные, стельки тоже
Квітка Миру• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
А як поїхати в іншу лікарню?
На інший раз,їхати відразу на інший сор.А взагалі треба,до сімейного лікаря йому йти ,і брати напрвлення
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
5т мрт +4т стельки=9т.
Всем доступно?
В інституті за ту ціну не одні устілки, а комплект зазвичай - в кросівки, туфлі і в домашнє взуття. МРТ можна замінити рентгеном. Просто потрібно було про це лікарю сказати
Мальчижка• 20 апреля 2025
с немецкого госпиталя вышла с разницей 4 см в длине ног, лечили по протоколу .
так что ссорри, я за нашу, где через три дня я поехала домой,без протоколов , но с ровненькими красивыми здоровыми ногами .
мне наша в разы ..лучше
Zima_Letto• 20 апреля 2025
Ответ дляАнонимушка
О, вот со «святоши» и полезло всё ее «святое» содержимое.
И долго ждать не пришлось
Вапщета• 20 апреля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Я повернусь, деякі питання потрібно було виришіти.
И именно в этот момент , вместо того , чтоб решать вопросы по которым вы приехали , вас дернуло лечиться ?
А что так ? В прекрасной Германии профильные врачи вымерли ?
КрестьянинДиор• 20 апреля 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
5т мрт +4т стельки=9т.
Всем доступно?
Я делала стельки за 1.5, и это почти самые дорогие.
Люблю Украину• 20 апреля 2025
Мне тоже необходимы стельки, но врачи даже проблемы не видят и не уверена, что кто-то стельки выдает. Можно сделать в частном порядке за 350 фунтов, и это цена 23го года, сейчас может и больше. А в Украине я за 1500 заказывала.
Сон і дрімота• 20 апреля 2025
Ответ дляЖелезобетон
и лекарства рецептурные в полную цену, только за антибиотик заплатила условные 5 евро, а за все остальные полную стоимость
да, не беженка, оплачиваю страховку 1000 евро в месяц, 7 лет в Германии
З вишневого садка
• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Він сказав що ренген це не інформативно для нього, я зроблю МРТ не проблема, але у нас якщо є гроші то в медицина нормальна, якщо ні то вибачайте. У пенсіонерів пенсія 3-4 т мають вони змогу зробити МРТ і замовити собі устілки, або якщо у тебе зп 15 т і двоє дітей.
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ дляКвітка Миру
Це не постійні приступи. Хто стикався з мігренями знає - що може рік не бути, а потім кілька підряд. Спрогнозувати коли буде наступний неможливо. А поза приступом показники раніше були в нормі.
Приступ був ввечері, пшиходні вже не працювали. Тільки СОР і нічні. Пішли до найближчої.
З вишневого садка
• 20 апреля 2025
Ответ дляВапщета
Я тут вже 5 місяців, і мені не 20 років. І питання не усі так швидко вирішуються нажаль
Вапщета• 20 апреля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
И поэтому вы не можете позволить себе МРТ за 5 тыс грн ? 😄😄😄