Читаю новини й жахаюсь.
Американський, рижий, старий чорт, отой огидний Трамп з Вашингтона, що повністю підкоряється волі путіна й москалів, примушує нашого президента Володимира Зеленського йти на вибори!
Маніпуляції зі зброєю, грошовою допомогою, копалинами.
До чого те видрисько тільки не вдається, щоб довести
Володимира Зеленського. Але наш президент не задається! Молодець!!!
Особисто мені Зеленський дуже подобається.
Дівчата, а чи обиремо ми його ще раз????
Бо у випадку повернення Пороха, Україні точно буде кінець!
Ми всі вже бачили, до чого Порох докерувався.
А він прямо мріє знову повернутись в президентське крісло.
То що, обиремо Володимира Зеленського???!!!
К.а.л.и.н.а• 20 апреля 2025
Як можна проводити вибори? Як мають голосувати хлопці на нулі, в полоні, люди які виїхали, які на окупованих територіях?
Kristal2013• 20 апреля 2025
Ответ дляНаташа_32
Ох, скільки ж ботів кремлівських повилазило з нір і давай хаяти!
У святкові дні у вас подвійний тариф для гівновкида?
Veronika_100k• 20 апреля 2025
Ответ дляНаташа_32
Не работает, тащите что-то менее затасканное.
a.ostroverh• 20 апреля 2025
Ответ дляVeronika_100k
Всё, вопросов больше не имею. Электорат 🤡🥴
До начала долистайте)
VivaForever• 20 апреля 2025
Нет конечно,сначала все голосовали лишь бы не Порох, теперь будут голосовать лишь бы не Зе. Вопрос в другом будут ли достойные кандидаты кроме этих двух бригад
Espresso_caffe• 20 апреля 2025
Ответ дляOnyx83
Наташ, у людей светлый праздник, все отдыхают. А вы все трудитесь. Идите кагора накатите.
100%
даже птица не вьет гнездо на Пасху
Veronika_100k• 20 апреля 2025
Ответ дляa.ostroverh
До начала долистайте)
Ой 🙄
Всё оказалось ещё хуже
Бессмертный пони• 20 апреля 2025
Блин , с самого утра троляки повылазили и провокационные темы строчат . Вам сегодня по двойному тарифу платят ?