все по ГОСТу!• 20 апреля в 16:59
Чоловік Вас контролює?
Мій так. Постійно дивиться мій телефон, навіть історію браузера дивиться. Буває, що читав мої теми на порадниці. Кожного дня приходить до мене на роботу, як забирає мене з роботи. Контролює скільки в мене грошей. У Вас щось таке було?
все по ГОСТу!
• 20 апреля в 17:11
Ответ дляБарабасиха
Сидит над вами спящей и спрашивает?)
Маньяк прям
Так і є
Марфа Українівна• 20 апреля в 17:12
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ще вночі як я сплю всяке випитує
Болтун-находка для шпиёна))
Ні грама• 20 апреля в 17:23
Ответ дляSo_so
Если кратко, то желала ей больше себя ценить, а дальше она сама поймет что надо делать.
А муж что писал на это?
Плету корзинки• 20 апреля в 17:24
ппц автор
зачем вы за него вышли?
это ж не любовь, а настоящий террор
зачем вы за него вышли?
это ж не любовь, а настоящий террор
Запароленое одеяло• 20 апреля в 17:25
Було, коли мені було 18-19 років. Перший хлопець. Бог змилував, втекла від нього поки заміж не затягнув. Тьху-тьху...
Ні грама• 20 апреля в 17:28
Ответ дляSo_so
Что все так живут и после таких советов у жены депрессия.
И виноваты Вы со своими советами, а не он (
Love_Love_Love_• 20 апреля в 17:28
Ответ дляSo_so
Что после прочтения она в депрессии и всё на самом деле не так.
Ахаха
Кудрі кручу сама• 20 апреля в 17:55
Ну дивлячись де. Коли йду гуляти з подружкою, то контролює, щоб дома ночувала. Бо недавно було подружка звонить: каже, вона до мене поїде. Він коротко і і чітко: ні. Ну в принципі я і сказала, що це не варіант, а треба шукати як дістатись додому. А щоб лазив: по карманам, перепискам, і історіям. Бог милував, не хворий.