Княгиня пітьми• 20 апреля 2025
По следам свежих пасок. Рецепт.
Кто готовил воздушную волокнистую Паску? Не такую, которая крошится, а которая отрывается длинными волокнами? По типу как панетонне. У кого получилось? По какому рецепту готовили?
С Пасхой!
Даха-сваха• 20 апреля 2025
Весь секрет в муке и в глютеновом окне. А так, любой рецепт адаптируется
Княгиня пітьми
• 20 апреля 2025
Ответ дляДаха-сваха
То есть можно даже александрийскую делать? А какую муку?
Даха-сваха• 20 апреля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Манитоба/Зернари. Белок не менее 13
Поддакиваю иногДА• 20 апреля 2025
Кришаться не вистояні з великою кількістю дріжджів. Зменште дріжджі навпіл. Час приготування збільшіть втричі а то й довше. Візьміть сильне борошно і будь який рецепт у вас буде волокнами.
Княгиня пітьми
• 20 апреля 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Опара 5 часов стояла. Вымесили. Потом опять стояла, поднялась. Вымесили, по формам и опять подниматься. Но там было пару часов каждый раз максимум. Дрожжей 42 г кажется на 700г муки, но муки по факту ушло больше.
Поддакиваю иногДА• 20 апреля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Я погано розуміюся у кількості свіжих дріжджів.
Яка у вас була температура в приміщені?
ГендиреХтор• 20 апреля 2025
Я дела Александровскую на пряженном молоке
На пол литра 75 гр мокрых дрожжей
Паска не сыпучая, немного влажная, все как я люблю
На пол литра 75 гр мокрых дрожжей
Княгиня пітьми
• 20 апреля 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Яка у вас була температура в приміщені?
Около 20 г. Но тесто поднялось.
Княгиня пітьми
• 20 апреля 2025
Ответ дляГендиреХтор
На пол литра 75 гр мокрых дрожжей
А я люблю чтобы прям просрочками отрывалась паска. И чтобы мягкая была. А она в результате крошится как кекс.
Поддакиваю иногДА• 20 апреля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Около 20 г. Но тесто поднялось.
Я учора давала 7 г сухих на 600 г борошна (врховуючи що там ще масло і молоко, здоба одним словом) і вистоювала кілька годин між підніманнями при температурі 18 градусів. Я вважаю, що це довго для такої кількості дріжджів.
Якщо ви вважаєте, що у вас теж довго і дріжджів ви дали не багато, змінюйте борошно на сильне. Можливо ви брали не хлібне борошно а для тортів чи іншої дрібної солодкої випічки.
PORKA• 20 апреля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Монитоба
Княгиня пітьми
• 20 апреля 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
У меня было в несколько раз больше дрожжей чем у вас.
Княгиня пітьми
• 20 апреля 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А нужна мука именно для хлеба? Я любую брала которая есть.
PORKA• 20 апреля 2025
Я робила перший раз по рецепту Дарьї Цвех.В ютубі куча варіантів її рецепту.Син сказав, що ні коли в житті кращу не коштував.
До цього і александрійську( самий гірший рецепт що колись пробували), і на 40- Ка жовтках, і ту що в холодильнику ніч тримати.
Княгиня пітьми
• 20 апреля 2025
Ответ дляPORKA
Ну, вот у меня Александрийская и есть. Попробую Дарьи Цвех. Видела что не уже в прошлых группах кидали. Попробую ее наверное.
PORKA• 20 апреля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Там сотні відео по її рецепту.Я масло вершкове доболяла не в рідкому стані, а м´яке вже до тіста потроху при замісі.
Княгиня пітьми
• 20 апреля 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Дарія Цвек, а не якось там, це важливо, щоб паска вдалась
Самвел же по ее рецепту готовил. Да?
Поддакиваю иногДА• 20 апреля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Так. Шукайте саме для хліба. Вам написали уже рекомендації щодо вмісту білка. Моє борошно має 14
Поддакиваю иногДА• 20 апреля 2025
Якщо ви не можете знайти настільки сильного, беріть яке вам підходить найсильніше, 11-12, наприклад. Зменшуйте кількість дріжджів і робіть розтягування 3-4 рази при першому розстоюванні через кожні 10-15 хв і тоді години на три залишайте рости, можливо навіть доведеться в тепліше місце переміщувати. Але це все досвід і можливо терпіння.
Хай у вас вдасться.
Крихке тісто це завжди велика кількість дріжджів і не вистояне. Тому хліб на дріжджах часто кришиться
Хай у вас вдасться.
Домовенок Кузя• 20 апреля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
это рецепт по которому готовит паски моя сестра, это очень вкусно, выпечка тянется...цвет как на фото. Рекомендую
Ждушечка• 20 апреля 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
В мене вона дуже пухка виходить, цього року навіть кількість дріжджів зменшила до 70гр. як у Самвела. Але все одно - пух !
Хочу вологу навчитися робити.
Княгиня пітьми
• 20 апреля 2025
Ответ дляЖдушечка
Хочу вологу навчитися робити.
А из какой муки?
Впораюсь зі всим• 20 апреля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Самвел же по ее рецепту готовил. Да?
на жаль, не знаю, хто такий Самвел, можу сказати, що моя мама завжди пекла паски за рецептом своєї бабусі, я звіряла той рецепт з рецептом Цвек, він майже ідентичний, а тоді мамі захотілось удосконалити його за своїм смаком, саме щоб тісто було вогкувате, але не глевке, і мережане, як складений жмуток тюлю, то емпіричним шляхом вона дійшла до такої процедури: частину тіста вона заварює й щипає невеличкими шматочками, додаючи в решту тіста, замішаного традиційним способом, далі залишає, щоб підходило, в результаті саме волокнисте, а не дірчасте тісто вдається, вибір борошна важливий, але ’Монітоба’ зовсім не потрібне, беремо місцеве фермерське
Кто крайний?• 20 апреля 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
В мене не вийшла волокниста. Борошно - зернові, від змішування до випікання пройшло майже 2 дні. Паска смачна, але кришиться. І дріжджів пішло 7 гр мокрих на дві паски по 700 г. І місив кенвуд довго. Ваша теорія не спрацювала. І
Поддакиваю иногДА• 20 апреля 2025
Ответ дляКто крайний?
Що таке борошно - зернові? Який вміст білка у вашому борошні, бо з 10% борошном та менше хоч завитягуйся - нічого не вийде.
Я не знаю у чому проблема вашої паски, не бачачи рецепту. Якщо у вас було достатньо глютену, ваша паска не може кришитися. Якщо глютен не розвинувся, що ж.
Давайте подивимося ваш рецепт і спробуємо знайти, де можна внести корективи. Якщо хочете.