Меня много• Изменено 20 апреля в 21:27

Вам не набридає робити кожного року одні й ті ж ритуали?

Тільки давайте зараз не про те, що всі ми не вічні і що це час побути з родиною і тд і тп..
От, наприклад, Великдень. Із року в рік одне й те саме: «а ти печеш паски? А які?». Потім починається: «покажи фото». Міряєтесь, в кого краща, який склад. Потім вихваляння тим, які діти зробити крашанки. Розіслати усім привітання. В кого є діти - щоб ще й діти відео записали, як вітають.
І так на всі свята кожен рік.
Ми зараз далеко від батьків. Мати три дні назад почала осаду: «ти паску пекти будеш? Ні? А купити є де? А яйця чим фарбуватимеш? А діти допомагали?».
У групах, де сидять знайомі, мало не кожен вважає своїм обовʼязком спочатку написати, що нічого пекти не буде, потім таки буде, але останній раз (ага, кожен рік ці розмови), потім вночі викласти фото пасок, написати, як багато часу та сил витрачено.
Те саме й у інші свята, коли розпитують, що приготував, що подарував дітям. Кому це все треба? В кожного своє життя, свої інтереси. Навіщо з цього влаштовувати культ?
Це ж яка нудьга кожен рік одне й те саме. І фото кожен рік практично ідентичні.
бювет_в_обед• 20 апреля в 21:28
Я не страдаю таким. Но у меня адекватное окружение, всем пофиг как я покрасила яйца.
ПадаюВреверансах• 20 апреля в 21:29
Душна ви
So_so• 20 апреля в 21:29
Нет, мне это нравится
любименькая• 20 апреля в 21:30
Ніхто з мого оточення паски не пече і яйця не фарбує. Тому таких питань не виникає
Анонім-ка• 20 апреля в 21:30
В моем окружении нет такого. Каждый делает то, что считает нужным, никто никого не клюет и не грузит. Никаких видео никогда не записывали и не рассылали.
Алина-1240• 20 апреля в 21:31
У каждого народа есть традиции. Что в них плохого?
Пластилин_Колец• 20 апреля в 21:31
Автор, а чим займаєте себе ви?
Що цінно для вас?
из_под_тишка• 20 апреля в 21:32
Жодноі паски за життя не спекла.
Жодної крашанки не пофарбувала.
І теми про паски теж жодної не завела. Нема нічого неможливого, якщо схотіти.
бювет_в_обед• 20 апреля в 21:32
Ответ длялюбименькая
В моем окружении все пекут или покупают паски и красят яйца, но никто никому не пересылает видео и фото. Все адекватные люди. А эти интернетные дебилки, которые страдают этим и друг друга задрачивают кто как яйца покрасил - им по моему лечиться нужно.
бювет_в_обед• 20 апреля в 21:35
Ответ дляПластилин_Колец
Автор, а чим займаєте себе ви?
Що цінно для вас?
Вы тоже свою еду фотографируете и рассылаете по всему интернету?
Бешене сарі• 20 апреля в 21:36
А каждый день делать практически то же самое не надоедает. Подъем, завтрак, работа и т.д. Все одно и то же. Как будто у вас каждый день новый фейерверк
бювет_в_обед• 20 апреля в 21:36
Ответ дляАлина-1240
Это не традиция, а дебилизм. Фотографировать и рассылать свою еду всем.
ЧорноброваЯ• 20 апреля в 21:37
Я розумію про що ви. Мені не подобається, але пару раз пекла, бо був настрій. В основному купую. Заставляю себе красити яйця, пару раз навіть писанки робили, готую стіл, вітаю родину по відеодзвінку, бо хочу, щоб дитина росла і знала про традиції.
Алина-1240• 20 апреля в 21:37
Ответ длябювет_в_обед
И что? Ну высылают еду, что там такого?
бювет_в_обед• 20 апреля в 21:37
Ответ дляАлина-1240
И что? Ну высылают еду, что там такого?
Понятно.
Сонячний день• 20 апреля в 21:37
Так рік на рік не випадає, постійно щось змінюється. В минулому році святкувала Великдень з мамою, було класно, цього року релокувалася, теж класно провели час з чоловіком гуляючи містом. Декілька років не ходила святити в церкву ,цього року носила на освячення, завжди пекла,цього року купована здоба . І т д
Сонячний день• 20 апреля в 21:38
Ответ длябювет_в_обед
В мене чоловік зробив вітальну листівку з нашого столу. Так він любить
Алина-1240• 20 апреля в 21:38
Ответ длябювет_в_обед
Понятно.
Не нравиться еда-не смотрите)вас же насильно никто не заставляет куличики и яйца разглядывать
Хитрушка-чекушка• 20 апреля в 21:39
Попийте заспокійливі. Бо нічого страшного вони не роблять. А вас так бомбить, що ви не полінувались тему створити.
Prervana• 20 апреля в 21:39
Такие ритуалы это некий якорь. Спокойной, предсказуемой, распланированной жизни. Постоянные внезапности не всем по душе.
ЧорноброваЯ• 20 апреля в 21:40
Ответ дляСонячний день
Клас. А мені сьогодні свекруха прислала фото свого кошика, то я спочатку подумала, що то якась листівка так вийшло гарно, а потім зрозуміла, що то її кошик, коли побачила фото, де вона з ним стоїть.
Пластилин_Колец• 20 апреля в 21:40
Ответ длябювет_в_обед
А до чого ваше питання мені? Якщо я питала автора.
Мстящий за Зайца• 20 апреля в 21:40
Я ещё ёлку каждый новый год наряжаю,и радуюсь праздникам,хотя,с каждым годом всё нерадостней.
100%• 20 апреля в 21:41
Ось цікаво .. весь світ захоплюється які традиції в Америці , як вони святкують свята , чи інші традиції інших країн , а своє давайте все по вітру пустим , ну звісно , кому потрібні ті Яйца , паски та церква . От хелуин , то свято , черепів накупити можна
Ну як так , там де традиції , там і стовп , і нація тримається гуртом
Сонячний день• 20 апреля в 21:41
Ответ дляЧорноброваЯ
ще обробити в редакторі
ЧорноброваЯ• 20 апреля в 21:41
Ответ дляМстящий за Зайца
Я теж, перед паскою тільки розібрала, але була думка, що може нехай уже до наступного року стоїть?
Шпондєр• 20 апреля в 21:42
Мене напрягають тільки приурочені картинки у вайбер і, не важливо чи то Великдень чи то Різдво, а їх вже два і т д 🫠
Сонячний день• 20 апреля в 21:42
Ответ дляЧорноброваЯ
Я дивилася в інтернеті, то в деяких культурах ялинку прикрашають на це свято лише в великодньому стилі
Сонячний день• 20 апреля в 21:43
Ответ дляШпондєр
Зараз вже шлють менше і більш змістовні
Шпондєр• 20 апреля в 21:44
Ответ дляСонячний день
Зараз вже шлють менше і більш змістовні
Ні. В мене сьогодні жесть
Я не всі чати відкрила....