Майская киска• 21 апреля в 07:49
Спіраль мірена три роки і сьогодні місячні?
Вибачте за таку тему.
Я зараз не в Україні , у мене місячні почалися і я шокована.
У грудні проходила вагінальне узі, все було добре. Аналізи здавала - все було добре.
Лікарю буду телефонувати завтра.
Чи може таке бути?
Дякую і ще раз вибачте
Лікарю буду телефонувати завтра.
Чи може таке бути?
Дякую і ще раз вибачте
Почемучка• 21 апреля в 07:57
Да, такое может быть и это в пределах нормы. Не переживайте и не накручивайте себя. А завтра вас уже успокоит доктор.
Майская киска
• 21 апреля в 07:57
Ответ дляПочемучка
Дякую 🙏🙏🙏🙏
Боже я взагалі не очікувала що таке може бути
Почемучка• 21 апреля в 08:00
Ответ дляМайская киска
Дякую 🙏🙏🙏🙏
Знаю точно, потому что у подруги такое было и не раз. Прямо месячные как ’до’ спирали. Она относила 6 лет мирену, вот недавно сняла. Все у нее прекрасно. У меня тоже третий год стоит. Бывает их нет, бывает есть)
Майская киска
• 21 апреля в 08:00
Ответ дляПочемучка
Дякую 🙏❤️
Майская киска
• 21 апреля в 08:01
Ответ дляБелоснежко
А когда спираль месячные не идут?
Ні. Взагалі три роки не було
Почемучка• 21 апреля в 08:01
Ответ дляБелоснежко
А когда спираль месячные не идут?
По разному, зависит от женщины. Но даже полное отсутствие месячных - это норма. Это буквально первое о чем предупреждают врачи.
Я Головна• 21 апреля в 08:03
Ответ дляБелоснежко
А когда спираль месячные не идут?
Идут или не идут. Идут меньше в разы.
Добра, коли сита!• 21 апреля в 08:08
Так у вас і зараз скоріш за все все добре. Мірена не пригнічує яєчники, вони працювали і попередні 3 роки, просто гормону вистачало щоб не наростав ендометрій і тому нічого не відшаровувалось у період місячних. Поступово в Мірені стає менше гормону і починає потроху наростати ендометрій і є чому відторгнутися підчас місячних. Не панікуйте, з вами все добре
Майская киска
• 21 апреля в 08:10
Ответ дляДобра, коли сита!
Дякую 🙏❤️
ЭкстрасенсиХаЯ• 21 апреля в 08:11
Девочки а вес у кого-то прыгал вначале на мирене?
У меня поднялся и стоит. Если раньше хоть как-то помогало получить минус то теперь может в плюс пойти.
Смотришь квадратными глазами на весы.
Питание не менялось. Часы показывают что по 1000 калорий сжигается в день
Смотришь квадратными глазами на весы.
Майская киска
• 21 апреля в 08:12
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Смотришь квадратными глазами на весы.
У мене плюс 20 за перший рік, але ще повʼязую з війною. Потім стала вага..
ЭкстрасенсиХаЯ• 21 апреля в 08:12
Ответ дляМайская киска
В минус не пошла через полгода- год?
Майская киска
• 21 апреля в 08:13
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
В минус не пошла через полгода- год?
Ні(
ЭкстрасенсиХаЯ• 21 апреля в 08:14
Ответ дляМайская киска
Ні(
Питание менялось? Нагрузки?
У меня много стресса и плюс 10 примерно. Если есть меньше то на работе можно просто сознание потерять. Работа активная, физическая
Майская киска
• 21 апреля в 08:15
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Питание менялось? Нагрузки?
Війна почалася. Алкоголь був і їжі багато.
Потам відміна алкоголю і стало нормальне харчування. Вага до низу не пішла. Тому точно сказати не можу, чому саме я набрала
БершкомангоЗар• 21 апреля в 08:16
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Смотришь квадратными глазами на весы.
У мене плюс пара кг. І теж нічого не змінювалось в активності та їжі..
Мірена пів року стоїть. Сподіваюсь вага далі вже не піде вгору.
Джага Джага• 21 апреля в 08:17
В моєї дівчини стояла така спіраль,ми були задоволені.Потім вона почала говорити що потрібно її знімати,якісь пішли натяки то ми розійшлися.
Я Головна• 21 апреля в 08:17
У меня вверх не пошла. Так 2 кг плюс минус но и это и раньше было. Причем сразу после установки все отеки сошли, но потом вернулось(
Майская киска
• 21 апреля в 08:18
Ответ дляНе пириживай
Так атщо вас дивує? В мене з міреною вони і були
У мене не було три роки, тому і дивує
Гірчинка• 21 апреля в 09:00
Ответ дляМайская киска
Дякую 🙏🙏🙏🙏
У вас не місячні, а кровотеча відміни. Або щось з´явилось в матці, що почало кровити. Наприклад, поліпи.
Майская киска
• 21 апреля в 11:33
Ответ дляАристократка-тунеядка
Автор скільки вам років?
Аристократка-тунеядка• 21 апреля в 13:21
Ответ дляМайская киска
Начебто ж для пременопаузи ще ранувато. Може хтось відпишеттся тут як поводить себе Мірена у період пременопаузи. А ви її з метою контрацепції ставили? Чи маєте ще якесь захворювання?
Опля Картопля• 21 апреля в 13:26
Ответ дляБелоснежко
А когда спираль месячные не идут?
я тоже в шоке от темы, пытаюсь понять, а что не так )))
Мне говорила гинеколог, что месячные на мирене могут прекратиться, но это бывает примерно у 10-20% женщин. У всех остальных становятся меньше, но идут.
Майская киска
• 21 апреля в 13:27
Ответ дляОпля Картопля
Ну не було три роки взагалі!!! Уявляєте! Взагалі в тут пішло ..
Опля Картопля• 21 апреля в 13:28
Ответ дляПочемучка
предупреждают, и в инструкции написано, только что специально почитала:
У 57 % жінок репродуктивного віку протягом першого року застосування поступово розвивається олігоменорея, а у 16 % – аменорея.
Т.е. месячные прекращаются полностью только у 16%