begovelik• Изменено 21 апреля 2025

Скандал на Київщині: в армію відправляли неякісні аптечки

Посадовці однієї з військових частин області уклали з різними фірмами три контракти щодо аптечок. Як плвідомило Державне бюро розслідувань, це відбувалося у 2022 році.

Що не так з аптечками
В угодах йшлося про постачання майже 9 тис. аптечок.

’Протягом травня-вересня аптечки були поставлені, однак мали суттєві недоліки. Згідно з висновками експертизи, аптечки не відповідали встановленим стандартам, не містили обов’язкових компонентів, а частина препаратів була неналежної якості’, - заявили у ДБР.

Що буде з учасниками справи
У бюро додали, що використання цих аптечок могло становити загрозу життю та здоров’ю військовослужбовців. Військові чиновники, які їх замовляли, не перевірили все це належним чином.

Тому вони обвинувачуються у недбалому ставленні до служби, що спричинило тяжкі наслідки в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 425 КК).

Підприємців ДБР обвинувачує у шахрайстві в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 190 КК).

Фігурантам справи загрожує до восьми років позбавлення волі. Їхнє майно заарештували.

https://www.44.ua/news/3934446/skandal-na-kiivsini...

Як таке взагалі можливо?
uma• 21 апреля 2025
Наверное кого-то наградят… какие еще могут быть варианты?
Teonaa• 21 апреля 2025
Мовчки можливо, тю. Аби заробити🤷‍♀️а що там із людьми, кому воно треба, я Вас прошу
Valentina shop2020• 21 апреля 2025
То Путин виноват,